Element kampanii wyborczej

Zamieszczam ku przestrodze a informuję dla jasności.

Otóż… Poniższy obrazek jest elementem kampanii wyborczej a jego publikacja została opłacona z funduszy komitetu wyborczego, który chce pozostać anonimowy. Jeśli ten wpis cię przekonał, możesz z czystym sumieniem nie głosować na PiS oraz lajknać mój fanpejdż na Fejsbuku.

12075039_424806264392709_4317274652152855785_n

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Element kampanii wyborczej

    1. Na szczescie (nieszczescie?) do wyborow chodzi max 45% luda. Z czego 30% glosuje na PiS i reszte. W zwiazku z tym te 10mln idiotow jest mocno przeszacowane.

  1. Już kiedyś o tym PISałem w komentarzu do innego kawałka na tym blogu. Mam do „burde…..bałaganu” między Bugiem a Odrą specyficzny stosunek. Potrzeba przeprowadzenia tego „bydełka” przez Morze Czerwone i przez pustynię. Tak aby poczuli na swych różowych mazowiecko/małopolskich dupciach bat, trzcinkę i palcet. Pozwólmy więc podchujaszczym klechów wprowadzić zakaz aborcji, a nawet zakaz rozwodów, nich oddadzą biskupom ostatnią koszulę. Po 4 latach będą ich wieszać na latarniach. Może wtedy odwiedzę w-wę i krakówek też.

  2. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Jeżeli prawidłowo odczytuję prawo – to osoba skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo – nie może ubiegać się o mandat posła, ani tez nie może być zatrudniona na stanowisku państwowym. Umieszczenie nazwiska osoby skazanej za przestępstwo na liście wyborczej (PiS-u) powoduje, ze lista ta staje się nieważna, zaś partia powinna być zdelegalizowana za ewidentne naruszanie prawa.. Jeżeli się mylę – popraw mnie !!!!

    1. niestety wyrok nie jest jeszcze prawomocny… może kandydować. Jak się uprawomocni a Kamiński zostanie posłem, to marszałek sejmu musi jego mandat wygasić.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s