Sensacja! Putin wysadził nam samolot. Ale z kimś współpracował?

No, to już wiemy teraz, że jak za śledztwo profesjonalnie wezmą się profesjonaliści, to efekt jest murowany i zgodny z ustaloną wcześniej tezą. Dla przypomnienia: tezę jakiś czas temu sformułował pan Macierewicz, a teraz profesjonaliści prześcigają się w jej uzasadnianiu.

W gronie profesjonalnych profesjonalistów – poza tymi od parówek i puszek – jest niechybnie pan redaktor Witold Gadowski, od dłuższego już czasu zajmujący się oczernianiem czarnego i wybielaniem białego.

juval aviv

Teraz w jedynej prawdziwej telewizji, absolutnie niezależnej dla jasności, w rozmowie z redaktorem niepokornym Rachoniem (to ten, który zastąpił poległego za ojczyznę prezesa Kurtykę w ujeżdżaniu pani Hejke, Gejke… czy jakoś tak…), ujawnił nową, wyśledzoną przez siebie prawdę. Źródłem owej prawdy niepokalanej jest Juval Aviv były już oficer izraelskiego Mossadu.

Co ów pan Aviv zeznał bez bicia panu Gadowskiemu, nota bene też wyglądającemu jak rasowy i być może wcale nie były agent Mossadu?

Otóż pan Aviv zeznał, że to nie pogoda tylko Putin rozpierdolił ten nasz samolot. Gadowski w telewizji tak zeznawał:

„W wywiadzie, którego udzielił mi Juval Aviv pytałem go, co było przyczyną katastrofy smoleńskiej. Juval odpowiedział: „Widziałem dokumenty służb izraelskich, amerykańskich, brytyjskich i Interpolu”. Powtórzyłem pytanie. Odpowiedź: „Pogoda z całą pewnością nie była przyczyną tej katastrofy”

A oto i dalsza część wywiadu nie mniej interesująca:

Gadowski – Wobec tego za pytałem, kto stoi z tą katastrofą. Odpowiedział: Za tą katastrofą także stoi Władimir Putin.

Rachoń – Dlaczego także?

Gadowski – Tego nie chciał mi wytłumaczyć, ale to jest poważny oficer Mossadu.

No coż… Przyznać musicie, że jest to hipoteza szokująca niebywale, rzucająca zupełnie nowe światło na wydarzenia w porcie lotniczym Smoleńsk. Szokująca, śmiała, nowatorska, będąca z pewnością przełomem w całej tej smutnej historii. A ponieważ jako się rzekło ów Aviv to „poważny oficer Mossadu“, w związku z tym nie ma już potrzeby udowodniania winy Putina.

Bo komu jak komu, ale oficerom Mossadu to my, chłopcy z prawicy, wierzymy bezgranicznie, może nawet bardziej niż teczkom bezpieki.

Jedyny problem jaki jest to oczywiście to tajemne słowo „także“, bo ono sugeruje przecież, że oprócz Putina „także“ inni maczali w tym palce.

I jak myślicie, kto to mógł być? Czy macie jakieś sugestie?

A w ogóle czy mi się tylko tak wydaje, bo wydaje mi się, iż odpowiedź na to akurat pytanie znamy od dawna, a nazwiska Tuska, Arabskiego, Komorowskiego… odmieniane były już wielokrotnie przez wszystkie możliwe przypadki. Wydaje mi się, prawda?

W każdym razie wietrzę teraz poważny przełom w śledztwie smoleńskim prowadzonym oczywiście przez profesjonalny zespół pana Macierewicza, bo te nowe, rewolucyjne fakty, otwierają nam oczy i praktycznie rozstrzygają o przyczynach jak i o winnych tej tragedii.

Jak dobrze pójdzie, a PiS po drodze wyzwoli nas z sowieckiej niewoli, to na bożonarodzeniowe święta, na Placu Piłsudskiego w Warszawie z pewnością stanie gilotyna. Winni już mogą golić szyje.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Sensacja! Putin wysadził nam samolot. Ale z kimś współpracował?

 1. Ja tak czytam to „także” w inny sposob. Chodzi o to, ze Putin w tym TEŻ maczal palce. Wniosek jest jeden – macki Putina siegaja wszedzie i nie cofna sie przed niczym.

 2. Niech golą. Jak przez 8 lat PO z Donaldem europejskim udawała, że deszcz pada, gdy PiS pluło, to teraz niech utoną w błocie. Współczuć im nie będę, bo to przez nich PiS gotuje mi ten los – obowiązek patrzenia na pomniki poległego bohaterską śmiercią Pana Prezydęta.

  PS.

  Jednak bez tego uniwersalnego Żyda prawica polska nie miałaby racji bytu. Raz, że nie byłoby na kogo kierować antysemickiej nienawiści, dwa, że bez Żyda nie sposób udowodnić zamachu smoleńskiego.

  To dobrze rokuje Żydom i prawakom wolskim, bo trwają w nierozerwalnej symbiozie.

  Niestety nie rokuje to dobrze normalnie i trzeźwo myślącym w Polsce. Wieszczę, że po dojściu PiS do władzy, staniemy się obiektami intensywnej obserwacji psychiatrycznej. Mniejszość normalnych w morzu nienormalnej większości staje się po prostu nienormalna. Tak jak niegdyś opozycja w ZSRR nagminnie kierowana do psychuszek z powodu braku psychicznej akceptacji jedynie słusznego ustroju.

 3. Podobno wywiad Mossadu jest najlepszy na świecie …Nie ma kraju na świecie , w którego rządzie nie byłoby ministra z Izraela , a oni jak w socjalizmie , muszą być w wywiadzie . Na pewno jest wiadomo co się stało w przypadku Smoleńskiej katastrofy , jak i z zestrzeleniem nad Ukrainą , ponieważ nad ziemią cały czas krążą szpiegowskie satelity na wysokim pułapie , a są to satelity najbogatszych mocarstw . Jestem pewny , że rozmowa Kaczyńskich też jest zarejestrowana . Myślę że w odpowiednim czasie wszystko wyjdzie na jaw …prawdopodobnie obecny czas , nie jest odpowiedni , bo kto by się zajmował jakimiś pionkami , jak waży się los świata , a uchodźcy obsrywają już prawie całą Europę .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s