Jak ukraść portfel i być niewinnym

Ciąg dalszy pojedynku bokserskiego TVP-PiS jest naprawdę fascynujący. Mój podziw wzbudza zwłaszcza zawodnik o imieniu PiS, który sztukę uników i robienia klinczu opanował do perfekcji.  Jeszcze nie do końca przebrzmiały echa rozróby kiboli pisowskich z telewizyjną ochroną,  którą to wyjątkowo zadowolony z siebie onanista  (przynajmniej na takie wygląda) Krzysztof  Łapiński nazwał „bezpardonowym atakiem” na młodzieżówkę, a już z nowym atakiem wkroczył Brudziński.

W porównaniu do karzełkowatego Łapińskiego, Bredzio to waga ciężka i ociężała, wali więc na oślep i bez zastanowienia. Co prawda fakty podaje nowe, acz argumentacja pozostaje w starym stylu.

Znów ktoś spiskuje przeciwko PiSowi i znów stoi za tym sterowalna politycznie publiczna telewizja. Poszło o to, że niby BOR specjalnie „zablokował garderobę pani Szydło tak, by nie można było jej opuścić wcześniej”.

No cóż,  całe szczęście, że pani przyszła premier Szydło nie opuściła jednak tej garderoby, bo mnie akurat kompletnie nie interesuje widok takiej kobiety bez garderoby, czyli saute.

Nie to, że generalnie nie  lubię rozebranych kobiet, lubię jak najbardziej i pasjami, tylko nie lubię rozebranych pasztetów. Tak po prostu. Do  czego oczywiście mam prawo, tak samo zresztą jak mam prawo do oceny która kobieta to kobieta a która to pasztet właśnie.

I to po pierwsze.

lapinski-151023-300
Krzysztof Łapiński – naspidowany kibol polityczny

A po drugie…. Jak tak sobie słucham argumentacji panów Brudzińskiego i Łapińskiego, to za głowę się łapię,  jak można tak ściemniać i tak lecieć w chuja. Bo – żebyście to lepiej zrozumieli – w dużym skrócie metoda ta wygląda to tak.

Otóż – powiedzmy – zdarzyło się że Brudziński ukradł mnie, Revelsteinowi  portfel,  który nieopatrznie  pozostawiłem  na stoliku. I co teraz mówi ten Brudziński, który na tej kradzieży został przyłapany? (posługuje się Brudzińskiego przykładem bo to przecież Jojo,  stary złodziejaszek, lepiej zrozumie co mówię, niż ów młody i naspidowany onanista). Otóż Brudziński mówi,  że to nie on jest winny tego że ukradł mi portfel, tylko ja  Revelstein jestem winny, że  zostawiłem go  na stoliku. Gdybym go nie zostawił, to nie doszło by do przestępstwa. Cała wina za ten stan rzeczy spada więc na mnie, obrabowanego z portfela właściciela portfela, nie zaś na tego który go buchnął. Proste? Proste! Tak to w skrócie wygląda, taki jest sposób rozumowania pisiorków.

I w związku tym moi mili wcale nie trzeba czekać do jakiś tam wyborów, bo i bez tego doskonale wiecie, ze ta pisuarowa sekta to zbiorowisko łajdaków i wyjątkowych mend,  kanalii i kreatur, tandetnych żigolaków,  obłudników, starych ciot  i dewot, pieniaczy i zadymiarzy, paranoicznych karłów, gnid po prostu. Przyjmijcie to do wiadomości dziś, po co czekać aż do niedzieli.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Jak ukraść portfel i być niewinnym

 1. Nic nie napiszę , ponieważ na usta cisną mi się takie słowa …że i tak je wykasujesz . Ale co do tego onanisty to masz całkowitą rację i jestem pewny , że jego tematem miłosnym jest ,,Balbina ” , no bo przecież nie ten cuchnący ,,Pasztet ” . A ,,Jojo ” prędzej , czy później dostanie od sympatyków porządny wpierdol i onanista Łapiński też .

 2. Jestem facetem, więc trudno mi oceniać takich m jak Łapiński.
  Jednakże przypomina mi : połączenie chomika z bazyliszkiem:) Dlaczego pis przyciąga takie indywidua?
  Co do ” odwracania kota ogonem „… Oni są mistrzami, w tym wrednym zajęciu! Nie tak dawno pokazywali jak poseł pisu, po skończonych obradach komisji ” jakiejś tam ” , podprowadził bezczelnie laptop – leżący/chwilowo / na stole! Oczywiście: on niewinny , laptop winny, że leżał….!
  I takie qtasy niedługo będą nam wytyczać ” normy moralne „!
  Ale… co poradzić jak hołota takich właśnie chce?
  Smutno pozdrawiam
  \Stanisław

  1. Ano będą. Wczoraj prezes podkreślił, że moralność to najważniejsza cecha polityka. Oczywiście pisowska moralność.

 3. Generalnie cały pis to zbieranina takich mendowatych typków, z którymi w dzieciństwie nikt się nie chciał kolegować. Banda skarżypytów i niekoleżeńskich, małostkowych gnid. Po latach frustracji zapisują się do tej partii żądni odwetu.

 4. Wczoraj, chyba, ten mały, karłowaty gnom o nazwisku Kaczyński, powiedział, że oznaką ” patriotyzmu ” będzie najbliższe głosowanie! Znaczy się: kto z pisem – ten ” patriota „. Reszta już NIE !
  Wqrwił mnie wstrętny dziad, do tego stopnia, że – gdybym miał taką możliwość – wepchnąłbym ten arbuzowaty łeb, pomiędzy wąskie ramionka!
  Najgorsze to, że nawet nie mam gdzie wyrazić swojego oburzenia:(
  I taka dygresja..
  Czy jest jeszcze taki durny kraj, którego ” obywatele ” mogą go oddać, we władanie takim typom?
  Jakże trzeba nienawidzieć Polski, żeby dać ” wadzę ” nacjonalistyczno-katolskim baranom?
  Czy przed wyborem – nastąpi jakaś refleksja? Wątpię…
  Stanisław

 5. Pan Kaczyński uważa się za pempuszek świata .Kto nie z pisem ten „żyd” komunista zdrajca .Jak nam zafundują Polskę w ich wersji nawet zielona wyspa się schowa.
  Już próbowali ukraść księżyc i wiadomo jak im wyszło

 6. Teraz trochę poważniej niż zwykle, i nie całkiem w tonacji Revela.

  Drodzy dyskutanci. Nie nalatujcie tak na Kaczyńskiego. On nie jest praprzyczyną wszelkiego zła. Jaki on był i jest, każdy widział i widzi od 1989 roku, a mimo to nikt u władzy nie podjął z nim walki (taki Lech Wałęsa mógł nie dopuścić Lecha Kaczyńskiego do walki o prezydenturę RP, gdyby konsekwentnie przeprowadził sprawę sądową, którą miał praktycznie wygraną).
  Dlaczego JarosławPolskęZbaw nadal jest w polskiej polityce? O to pytajcie Donalda europejskiego, który obiecał rozliczyć IV RP przed pierwszymi wyborami, a zaczął po wygranej od pozostawienia Kamińskiego na czele CBA. Od tego momentu lawina zaczęła się zsuwać. Przez 8 lat nabrała takiego rozpędu, że zmiecie dzisiaj tuskowate plemię. Nie wiem nawet czy schetynowate PO ocaleje, skoro pani premier skierowała Schetynę na odcinek świętokrzyski, zamiast pilnować, aby PO dolnośląskie nie przerżnęło wyborów.
  Przyczyny dzisiejszego kryzysu są o wiele głębsze i mają mało wspólnego z Kaczyńskim, który jedynie wielkim oportunistą jest i wykorzysta każdą słabość adwersarzy. A że najważniejsi oponenci wywodzą się ze środowiska ciągle samozadowolonych tzw. zgniłych neoliberałów, cierpliwe czekanie doprowadza Kaczyńskiego do gładkiego przejęcia władzy.

  Lemingi, potencjalny elektorat PO, wyemigrowały dzięki Donaldowi europejskiemu za chlebem i ludzkimi warunkami egzystencji, by przy okazji zmienić po 8 latach swoje zdanie na temat PO. W Polsce zostali nieliczni zadowoleni, liczni wqurwieni, w tym młodzież pamiętająca zachowanie Donalda podczas protestów przeciwko ACTA (ja też, trzęsąc się nad swoją zawczasu zakupioną trumną, tego mu nigdy nie zapomnę).

  Nie ma co płakać, dziadki. Dostaniemy w d…,, aż się zakurzy. Nawet Gazeta Wyborcza nie rozumie powagi sytuacji i strzeliła Adriankiem jakimś tam, żeby dowalić resztkom lewicy i przy okazji utorować drogę PiS do osiągnięcia większości konstytucyjnej (Michnikowi wciąż po głowie chodzi lewica kuroniowo-harcerska, dla której nie ma żadnej przestrzeni w polskiej polityce, ale Michnik z kosztami, zwłaszcza cudzymi, się nie liczy – nawet na sprawie Rywina niczego się nie nauczył, wszak przez niego Gazeta Wyborcza straciła rangę medium kształtującego opinię publiczną).

  To dlaczego więc Kaczyński miałby nie skorzystać z takiej sposobności? Ja, bywszy na jego miejscu, robiłbym dokładnie to samo. Dzisiaj to jego oponenci usilnie pracują na sukces PiS. Wystarczy, że Ewa Kopacz udzieli publicznej wypowiedzi i wiadomo jak głosować. Dzisiaj dowody osobiste trzeba by zabrać młodym wyborcom, których Donald europejski pokazowo olał, a nie babciom i dziadkom.

  A tak poza tym, kochani dyskutanci, jak was krew zalewa, to wody się napić, do kąta stanąć, cierpliwie poczekać, aż przejdzie. W sumie nie mamy żadnego wpływu na wynik najbliższych wyborów. Rządząca (jeszcze) partia też go nie ma, bo przepieprzyła pod przewodem Donalda europejskiego wszystkie szanse i okazje w imię spokoju i ciepłej wody w kranie. Donald, wybiwszy partyjnych oponentów, zgasiwszy wewnątrzpartyjną dyskusję, zostawił po sobie ugór, co widać, słychać i czuć. Kaczyński zaś, w przeciwieństwie do europejskiego Donalda, dochował się następców z młodszego pokolenia i to oni przejmują realną władzę. Pierwszy spośród nich przejął właśnie stanowisko prezydenta RP, mimo że nie należał do zakonu PC. Jak emocje opadły, to widzę, że robi lepsze wrażenie, niż wcześniej Bronisław hrabia Komorowski, bo bije go na głowę wykształceniem, obyciem w zagranicznych środowiskach politycznych, wiedzą, znajomością języków, otwartością, a przede wszystkim temperamentem, żoną i wiekiem. Jeśli to do was nie dotarło, znaczy to, że nadal tkwicie w wirtualu narzuconym przez polskie mendia zajmujące się nieustającym drugorzędnym emocjonalnym sporem PO-PiS, zamiast polską rzeczywistością, która powinna być poddawana wnikliwym analizom. Gdyby mendia były mediami, już dawno by krzyczały o nierównościach społecznych i ekonomicznych, nowych ugrupowaniach politycznych, inicjatywach środowiskowych, porzucając stan znieczulenia totalną celebrytozą i głupawką programów śniadaniowych i seriali dla neandertalczyków. Amen.

  1. To wszystko prawda, z którą trzeba się zgodzić. Ale co dalej ? Czy tylko w koncie czekać ?

 7. Chętnie bym przyłączyła się do pomstowania na temat legitymacji Polonii do meblowania nam życia.
  Wg mnie, czynne prawo wyborcze powinien mieć obywatel Polski, który płaci w Polsce podatki. Jeśli ktoś chce meblować rodakom życie i za pomocą kartki wyborczej decydować o moich prawach, wolnościach i obowiązkach, musi wziąć za to życie współodpowiedzialność, także finansową. Bezzębni górale, i inni mówiący archaiczną, jackowską polszczyzną, nie powinni mieć czynnego prawa wyborczego w Polsce. Od 1989 roku minęło sporo czasu i kto chciał powrócić na umiłowanej ojczyzny łono, ten powrócił. Reszta niech głosuje na Donalda Trumpa.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s