Oni wierzą. Wy zachowajcie dystans

Jeśli byście mnie zapytali dzisiaj,  czy PiS będzie rządził samodzielnie, to szczerze powiem że nie wiem i również szczerze dodam, że wolałbym jednak aby tak się nie stało. Obojętnie zresztą, czy sam czy może z kimś,  PiS w ogóle nie powinien rządzić. Dla bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia nas wszystkich.

Wszystko okaże się oczywiście jutro, acz przestrzegam tu przed sugerowaniem się sondażami, zwłaszcza tymi rozpowszechnianymi przez katoprawicę. Bo tam liczby są brane nie wiadomo z którego rogu sufitu i od pracowni, które zapewniają takie wyniki jakich oczekuje zleceniodawca.

Gdyby teraz w to wszystko wierzyć,  to można by w ogóle zwątpić w sens wyborów. Nie mówię co prawda,  że z sondaży wynika iż pisiaki mają mniej więcej 110% poparcia, bo to raczej niemożliwe (choć dla naspidowanego PiSu nie ma rzeczy niemożliwych), ale mówię, że te 39,5% które najczęściej się dziś pojawia, to też takie życzeniowe jest bardzo.

Pamiętajcie poza tym, że jedynym marzeniem PiSu jest, by do sejmu dostało się jak najmniej partii, bo czym mniej ich w sejmie tym więcej mandatów dla nich. Wniosek i sugestia jest przeto taka, że skoro nie chcecie głosować na Platformę (nawet to rozumiem), a Kukiz wywołuje u was odruch wymiotny (u mnie też), to głosujcie gremialnie na innych. Przede wszystkim na Petru, i na obie lewice (te od Zlewu i tę od Razem), w spokoju zostawcie tylko wariatów (Korwin).

Bo  tu chodzi również o zachowanie pewnej równowagi. Nie może być tak, że liberalna prawica ława w ławę będzie siedzieć z psychiatryczną prawicą,  za plecami mając kukizowe chorągiewki. 

Ostatnie sondaże mówią że Petru łyknie jakieś  7%, zaś Zlewy jednak ponad 8%,  co jest dość dobrym prognostykiem. Razem może do sejmu nie wejść, ale notowania na poziomie 3-3,5% sugerują, że jeśli się postaracie,  to i oni popsują pislamistom szyki. Oni są dziś tak z innej bajki, że właśnie dlatego zasługują na jakikolwiek wikt i opierunek na Wiejskiej. Pamiętajcie,  maksymalne rozdrobnienie tego nowego parlamentu, w obecnej sytuacji jest jedyną alternatywą i być może gwarantem szybkiej politycznej kapitulacji piździelców.

Problem jest niestety ZSL (zwany PSLem), który nadal balansuje na granicy,  a oni jak się znów załapią to raczej przechlapane. Pamiętajcie bowiem, że na pytanie kto wygra wybory ciągle aktualna jest odpowiedź że przyszły koalicjant PSL. Czyli tak to plus minus wygląda. Do zobaczenia i usłyszenia jutro, bo z poniedziałkiem mogą być już kłopoty.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Oni wierzą. Wy zachowajcie dystans

 1. Sondaże przeprowadzane w Polsce , odbywają się na zasadzie telefonicznego obdzwaniania po ludziach i wtedy normalny , zajęty człowiek w niewybredny sposób goni tych co dzwonią , albo ankieterzy starają się wyłapać coś koło tysiąca ludzi i zadać im kłopotliwe pytanie …NA KOGO GŁOSUJESZ … w pierwszym przypadku odpowiadają tylko samotni i rządni jakiejkolwiek i z kimkolwiek rozmowy , schorowani i świętojebliwi emeryci , w drugim przypadku ankieterzy , żeby złapać wymaganą ilość ankietowanych , idą pod kościoły w niedzielę …wyniki nie trudne są do przewidzenia i te 32% PiS-u są właśnie tym wynikiem . A prawda jest zupełnie inna , w sumie Kaczyści mogą mieć jak zwykle …15-20 % . Ludzie na nich nie zagłosują , tylko na partie środka …No bo tylko idiota i samobójca może głosować na homo- dewota zgryźliwego i żyjącego z kotem , byłego idola pijaka , czy na idiotę starego , ale jeszcze jurnego .

  1. Tyle że idioci i samobójcy to gros tutejszego plemienia. Dlatego ten bantustan wygląda, jak wygląda.

 2. Z dzisiejszego Joemonstera :

  „- Puk, puk.
  – Kto tam?
  – ABW.
  – Nie wierzę!
  – My do pana właśnie w tej sprawie…

  by lary”

 3. Kochana Eli ! Princeton University we wspolpracy z odrodkami badawczymi w Krakowie , Wroclawiu , Poznaniu I Gdansku przeprowadzily dla Daily News badania , wedle ktorych 38% Polakow posiadajacych PRAWO Wyborcze deklaruje akceptuje wybor lubej Partii lub opcji politycznej tylko nie zjednoczonej prawicy pod „rukawodstwom” PiS . Przyjmujac populacje Polakow posiadajacych PRAWO Wyborcze jako 100% AZ 29 % deklaruje glosowanie na PO, nieco ponad 11% na Zjednocxona Lewice, 8,7% na Nowoczesna , 6,3% na PSL, 5,7% Kukiz 15 . Niezdecydowanych AZ 17% .Z prostej matematyki wynika, ze na PiS glisujacych powinno byc 22,3%. Marginez bledu 2,5% . W zaden sposob nie rozumiem gdzie PiS ma miec te przedwyborcza przewage ? Raz jeszcze utwierdzam sie w przekonaniu ze wszystkie te sondaze z PiSowska dominacja to propagandowa fikcja majaca oddzialywac na decyzje Wyborcze wyborcow. William Scott z NBC, pracujacy w Polsce zwrocil jeszcze uwage na to jak media pokazywaly niby tlumne wiece PiSowcow a rzeczy samej byly garstki gapiow lub sztuczne nagonki mlodziezy szkolnej . Wszystko ukierunkowane na propagandowy efekt otumanienia Polakow . WSZAK przy merytorycznej slabosci PiS gra na emocjach Polakow miala sie okazac tym dominujacym srodkiem walki przedwyborczej . Tak wiec czekamy sadnej Niedzieli ! Nas z Toba Eli cisza przedwyborcza nie obowiazujacym, wiec na luzie I do przodu DEMASKOWAC SKURWIELSTWO DEMAGOGIE I CHAMSTWO PISOPSYBRATOW !
  Roman Strokosz

 4. „JEDYNYM WYJSCIEM I OSTATNIA SZANSA NA OBRONE POLSKI I POLAKOW PRZED PRAWICOWO-KOSCIELNYM TOTALITARYZMEM I TEOKRACJA JEST GŁOSOWANIE W WYBORACH NA LEWICE.
  NIE GŁOSUJCIE NA PO, PSL I INNE PRZYSSAWKI PRAWICOWCOW PONIEWAZ TO WSZYSTKO PiS-bis.
  GŁOSUJAC NA NICH GŁOSUJECIE NA KOSCIOŁ I POPIERACIE PROKOSCIELNA WŁADZE.”
  /znalezione w Internecie/
  ps:
  Popieram tę opinię.
  Proszę, nie sugerujcie się sondażami ponieważ wszystkie prokościelne media takie jak TVN, TVP i im podobne oraz prawicowe partie manipulują opinią publiczną fałszując ich wyniki.

 5. Z jednej strony brzydzę się pisiorami…. Z drugiej strony platformerska polityka pedalska wyprowadza mnie z równowagi. Całe to multikulti o dupę rozbić… Z trzeciej strony oddać finanse Państwa w łapy pisiorów to jak dać małpie brzytwę… Z czwartej strony może dobrze że pojawi się trochę katolskiego nacjonalizmu na te czasy z „imigrantami”…. Dzisiaj premier Holandii miał pretensje do Europy Wschodniej, że „tyle zainwestowali a Europa Wschodnia ma w dupie problemy z imigrantami”… Napiszę tylko tyle, że wkurwia mnie takie pedalskie gadanie. Bez komenatrza i bez wywodów o tym kto wyzwalał Holandię i kto Polskę wpierdolił w syf po II W.Ś mogę temu premierowu powiedzieć tylko: A weź kurwa spierdalaj! A wracając do tematu, brakuje mi jakiejś siły politycznej na scsenie… Patriotycznej ale bez pjebów jak Kukiz czy Kaczyński, logicznej, uczciwej, fachowej, liberalnej ale bez pojebów jak Korwin, dbającej o nteresy Polski ale w ramach UE, świadomej…. Idę dzisiaj na te wybory…. I wiem, że dając władzę absolutną pisiorom możemy pośrednio rozjebać Kraj… Jeśli takiej władzy nie dostaną i będæ mieć około 200 posłów to za dwa lata mamy wybory 😉

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s