Jest 22.15, nieśmiało wyglądam przez okno…

strach-151025-1100550

No więc tak… Chciałem zaapelować do wszystkich, nie tylko do moich tu Bywalców, Drodzy Państwo piszmy, komentujmy, czytajmy, korzystajmy z internetu póki jeszcze jest. Poszukuję też plecaka, takiego niewielkiego, do 15 litrów góra, by zapakować do niego pilnie najbardziej potrzebne rzeczy, w sumie kilka drobiazgów.

Sprawę zaniedbałem przyznam, i na czas nie dokonałem zakupu. A bez plecaka będzie cienko. Jeśli by ktoś taki miał, proszę o sygnał, jeszcze dziś umówimy się jak go odebrać. Oczywiście z powodów też oczywistych, w grę wchodzi tylko Warszawa, a najlepiej  prawa jej strona (o lewej raczej zapominamy).

Przy okazji czekałbym na jakąś poradę osób doświadczonych, najlepiej wcześniej już kiedyś internowanych (tak, były takie czasy, a historia niestety lubi się powtarzać), czy mianowicie do tego plecaka jak będą go już miał, zapakować  szczoteczkę do zębów taką zwykłą, włosiową, czy może elektryczną? No i jaką wodę kolońską zabrać, bardziej taką całodzienną, z nutą owocową, czy może jednak wieczorową.

Jak by ktoś miał jeszcze ciekawe porady i coś praktycznego mógł podpowiedzieć, walcie śmiało na maila. Jeszcze działa, przed chwilą sprawdzałem. No i woda ciepła w kranie też jeszcze jest…