Jestem wzruszony!

Z niemałym wzruszeniem odebrałem podziękowania Marty Kaczyńskiej dla tych wszystkich którzy oddali głos na Prawo i Sprawiedliwość. To wyjątkowa wielkoduszność ze  strony tej wyjątkowo charyzmatycznej i uczciwej kobiety. Tak,  tak moi Mili… Pan bóg dla kobiet PiS  jest nadzwyczaj miły bo obdzielił je wszelkimi możliwymi przywilejami.

I tak Sobecką wyposażył w wyjątkowy seksapil, zaś Gosiewską (tę pierwszą) w wyjątkowo mocny łeb. Może chlać na umór i nic. Z kolei posłankę Kruk pokarał co prawda łbem słabym wyjątkowo (upija się w trupa kieliszkiem cydru) i poskąpił jej urody, ale uznał prawdopodobnie, że liczy się intelekt. Warto zaznaczyć również,  że zadbał o wyjątkową urodę  dla pani Fotygi, tudzież nienaganną figurę dla pani Pawłowicz, oraz – tu wracamy do naszej bohaterki – panią Martę wyposażył w niezmierzone wprost pokłady uczciwości, zwłaszcza tej małżeńskiej, będącej prawdopodobnie pochodną niezwykle gorącej cipy.

W każdym razie ten nowy teraz – jak sądzę – wzór Matki Polski i katolickiej żony znad rzeki Wisły, napisał na fejsie:

„Kochani, w imieniu mojego Stryja dziękuję za wszystkie gratulacje. To dzięki Wam udało się wygrać.”

Nie wiem jak Wy, ale ja naprawdę byłem wzruszony, a wzruszenie to do dziś mną telepie. Niestety nie wiem, czy te podziękowania plus całusy dla stryjka, to były tylko w imieniu swoim własnym, czy może w imieniu całej jej rodziny,  to znaczy córek, byłego męża i ciągle aktualnego męża,  oraz narzeczonego w przyszłości trzeciego męża. I to nic, że aktualny ciągle mąż siedzi w pierdlu, bo po pierwsze nie powinno mu to przeszkadzać w dołączeniu się do życzeń i gratulacji (był przecież czas, że ze stryjkiem chętnie się pokazywał), a po drugie, on siedzi ale jakby już nie siedział, bo to tylko kwestia czasu, a w zasadzie paru najbliższych dni.

Nie po to przecież stryj ma pod ręką czekającego na rozkazy  prezydenta, zaraz też premiera,  a potem usłużnego prokuratora generalnego, żeby bratanica musiała znosić cierpkie uwagi ciągle jeszcze polskojęzycznych mediów,  o kryminalnych niby ciągotach męża.

Poza tym umówmy się moi drodzy, jaki to znów przestępca z tego Dubienieckiego? Przecież facet dmuchnął tylko 11 marnych melonów, żadne aj-waj, drobne grosze na papierosy. Więc żaden to kryminalista a co najwyżej więzień sumienia, a więźniów sumienia każda władza (zwłaszcza ta nowa) na całym świecie z zasady uwalnia.

Nie wiem komu i z jakich powodów Marta dupy daje, ale w tej konkretnej sprawy dupy dać absolutnie nie może. Dubieniecki musi być wolny! Nowa Polska musi wynagrodzić mu wszelkie niedogodności i zapłacić za stracony wizerunek.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Jestem wzruszony!

 1. Tak na mój gust to urodą ona nie grzeszy tu już jej śp. matka była bardziej urodziwa. Wierzyć się nie chce że na takie coś ktoś leci.

  1. Ten usmiech po tacie nie dodaje jej splendoru. Tez mlaska, jak mowi, bo nie zwrocilem uwagi?

 2. Jeszcze Naród nie zwariował Jest tylko w „połowie leniwy”
  Jeśli do urn poszło 50 % z hakiem Polaków. To spośród uprawnionych do głosowania zaledwie 18,5 proc. wybrało PiS.
  Czy to „cały naród” wybrał ? I czy to taki oszałamiający sukces? Resztę przecież załatwiła „arytmetyka ordynacji wyborczej”
  I to tej ordynacji PIS zawdzięcza zwycięstwo
  Ile osob z tej 18,5 % populacji gratulowało Marcie Promile?

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s