Smak wygranej czujemy wszyscy!

Oto historyczny smak wygranej. Radwańska dołączyła do tenisowej elity. Ponieważ za bardzo nie wiem w sumie o co chodzi, śledzę dalej fachowe publikatory. A tam jasno wszystko wytłumaczone.

Otóż wspomniana Radwańska odniosła niezwykle ważny triumf. Wygrywając jakiś tam mecz z jakaś tam zawodniczką, „ stała się 45. zawodniczką w historii, która ma 500 zwycięstw na koncie. To jeden z najwspanialszych dni w karierze krakowianki”. I kiedy to się stało? Teraz się stało!

Wystarczyło że Jarosław Kaczyński wygrał wybory,  zagarnął całą władzę by naprawić Polskę i patrzcie jakie cuda się dzieją, jakie sukcesy przychodzą, które jeszcze tydzień temu skrzętnie nas omijały. Radwańska podbudowana tym sukcesem (wyborczym) w ciągu dwóch dni wdarła się do elity.

(W ciągu niespełna tygodnia odbudowano też  i oddano do użytku warszawski most łazienkowski, acz to temat na odrębną dyskusję)

Cieszmy się więc tym, zwłaszcza dlatego, że przecież PiS w żadnym momencie nam tego nie obiecywał. Poza dodatkami na dzieci, niskim wiekiem emerytalnym, podnoszeniem Polski z ruin i zgliszcz, mamy coś extra.

radwanska-151030-1000

Podziękujmy również cichemu bohaterowi jakim bez wątpienia jest tata Robert, który we właściwym momencie wymienił Agnieszce baterie, które ewidentnie ostatnimi czasy zdychały. Ale wiadomo, w Nową Polskę trzeba wkraczać z nową energią.

Z kręgów zbliżonych do rodziny Radwańskich dochodzą też wieści, jakoby Agnieszka będzie inicjatorką nowej akcji społecznej pod hasłem „Nie wstydzę się Jarosława”.

Do tej pory uczestniczyła jedynie w przedsięwzięciu „Nie wstydzę się Jezusa”, ale po naradzie rodzinnej uznano, że to za mało i że teraz na kortach całego świata powinna sławić nowego Zbawiciela. Innymi słowy Polak z Żoliborza wygrał z Żydem z Judei. I nawet gdyby ten Chrystus został wreszcie intronizowany na króla Polski, to jak myślicie, kto do kogo po instrukcje będzie przyjeżdżał?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “Smak wygranej czujemy wszyscy!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s