Trwa formowanie gabinetu który uratuje Polskę

Wedle profesora (tak, tak…) Piotra Glińskiego, w sprawie ewentualnego kształtu rządu „trwają konsultacje i nie ma co przedwcześnie tworzyć sensacji“. Dla niezorientowanych konieczna podpowiedź: ten Gliński to swego czasu kilkukrotny kandydat na tak zwanego premiera technicznego, przez moment kandydat na kandydata na prezydenta, na co dzień zaś niemiłosiernie dymany we wszystkie otwory naiwniak, któremu widocznie to się podoba.

Natomiast co do ewentualnych sensacji, to pełna zgoda. Nie ma żadnych sensacji, bo przecież żadną sensacja nie jest fakt, że tworzenie rządu odbywa sie bez udziału przyszłej jego szefowej. To w PiSie taki standard. Inni decydują za innych.

Kolejna więc podpowiedź dla niezorientowanych: gabinet premier (ciagle mamy taką nadzieję) Beaty Szydło konstruują, a w zasadzie kandydatów dobierają panowie Kaczyński, Brudziński, Błaszczak i Lipiński. Szydło na te spotkania ani nie jest dopraszana, ani – jeśli się pojawi – nawet nie jest wpuszczana.

Tworzenie rządu to męska sprawa i mężczyźni o tym będą decydować“ – miał powiedzieć Brudziński, najbardziej w sumie męski mężczyzna w całym tym pożal się boże kwartecie.

Oczywiście męski w sensie charakteru i light-kryminalnej przeszłości, nie zaś urody. Acz – taka uwaga na marginesie – bywają kobiety, czasem całkiem ładne, które uwielbiają wprost takich parachatych kozłów, na widok których inne rzygają. Tak, trudno czasem zrozumieć wybory kobiet, patrząc z jakimi partnerami (mężami) się prowadzaja, czego wspomniana Szydło może być przykładem.

maz-szydlo-151031-700
Tak, trudno czasem zrozumieć wybory kobiet…

Ale wracając do zasadniczego tematu…

Otóż ta Szydło dostanie przeto w prezencie zgrabnie uszyty przez kolegów gabinecik, składający się z różnego rodzaju fajfusów, cieniasów i politycznych kurew choćby w postaci Gowina i Ziobry, a jedyne co będzie miała do gadania… Nie, ona nic nie będzie miała do gadania! Ma wykonywać rozkazy i siedzieć cicho, bo inaczej skończy na śmietniku, w tych swoim Brzeszczach, z tym swoim mężem.

Poza tym nagadała się już w kampanii po wsze czasy, więc teraz może odpocząć.

Więc niech nie zawraca dupy, nie dyskutuje, nie zabiera głosu jak ją nie pytają, niech nie wybrzydza, czeka cichutko i w pokorze na to co dostanie. A jedyne zadania jakie na nią w tej chwili spadają,to dowożenie pizzy dla kolegów.

„No Beatko, jak już do nas tu jedziesz, to kup po drodze pizze, bo zgłodnielismy trochę. Dla Prezesa ta z szynka jak zwykle, a dla nas jeden chuj. Wszystko zeżremy…!“.

No i takim właśnie będzie premierem. Premierem na posyłki.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Trwa formowanie gabinetu który uratuje Polskę

 1. Po 25 października nic mnie nie zaskoczy, bo wszystko to już było. Brat prezydent i brat premier a za nimi cała reszta pełnych moralności moralnych polityków. Amen. Alleluja i do przodku.

 2. Czego się można spodziewać po niemotach PiS-owskich …Powybierają się , pokrzyczą , gówno zrobią i następny rząd w przyszłości będzie się musiał babrać w PiS-owskich brudach , długach jeszcze większych w popieprzonym prawie i konstytucji .

 3. Szydło tez niezła potwora. Może ten mąż to jedyny jaki się napatoczył. No i trzeba było się hajtać. Nawet syn widząc te genetyczne pokractwo postanowił nie przedłużać gatunku.

  1. Misha, wróć lepiej za Bug. Chamstwa tu już dosyć w tym kraju.

  2. pomyśl, gdyby Tusku nie rozwalał, to co teraz ratowałby Kaczafi? Przecież gdyby nie ten wstrętny Donald oraz jego peowska banda, to Jaruś nie chadzałby w glorii „Zbawiciela” i jaki przydomek tak pięknie smerałby rozdęte ego tej niedorobionej pisowskiej cioty?
   Tak więc, trochę równowagi…

 4. Wolę grypę niż gangrenę. PO to Partia Niemiecka kolesi, którzy zadłużali i rozkradali Polskę w pogoni za intratnymi stanowiskami w Brukseli.
  Znakomita premier Kopacz w poniedziałek mówiła, że Nord Stream II nie powstanie na pewno a w środę dowiedzieliśmy się , że vice Kanclerz Niemiec był u Putina i budowa rusza. Kopacz to pełna kompromitacja. Odczepcie się więc od Szydło, na której psy wieszacie zanim zaczęła rządzić. Wstyd.

  1. Niestety, będziemy się jej czepiać z przyjemnością pewną nawet. Będziemy się też czepiać PiSu i kościoła, tak jak zawsze, od lat niezmiennie. Taki klimat tu mamy. Sorry!

  2. Revelstein 🙂 A do Tuska tez się tak przyczepiałeś jak rozwalał Polskę ? Przyjacielu. Trochę równowagi …

  3. Słuchaj no pisowski gamoniu: marzy wam się dyktatura absolutna i to w dodatku kierowana z ukrycia przez kurduplowatego,, zakompleksionego intryganta. Ale jeszcze trochę przyjdzie wam poczekać, by mówić kogo i za co można krytykować. I wreszcie wypadałoby się zdecydować, która doktryna jest u was obowiązująca: czy Polska to ruiny i zgliszcza (jak zwykliście jeszcze nie tak dawno kłamać) czy to piękny, rozwijający się kraj (jak ostatnio głosi wasz Rezydent i różne byłe, niebyłe i domyślne premierzyny

  4. Problem w tym, że do Tuska to ja generalnie prawie nic nie mam (popełniał grzechy ale z mojego punktu widzenia w zasadzie nieistotne dla standardu mojego życia). Bo po pierwsze nie ma władzy idealnie czystej (nigdzie, na całym świecie), a po drugie, co najistotniejsze, za Tuska żyło mi się ( i ciągle jeszcze nadal żyje), wyjątkowo dobrze i dostatnio. A przecież w ostatecznym rachunku to się tylko liczy. I proszę mnie tylko nie nazywać bezideowcem, bo na mnie to kompletnie nie działa. A poza tym, żyć wygodnie i w miarę bezstresowo, to moim zdaniem w dzisiejszych trudnych czasach idea bardzo ideowa. Zwłaszcza że od bardziej wzniosłych idei to ja mam obok całe tabuny nawiedzonych, bohaterów czasem bezimiennych narodowego frontu. Cześć ich pamięci! Pozostanę przeto przy wyżywaniu się na PiS, bo po prostu o to się proszą i psują mi nieco dość dobre ostatnimi laty samopoczucie, samą swą obecnością zresztą. Ot i wszystko mniej więcej… A poza tym kto powiedział że ma być tu jakaś równowaga? To blog prywatny rządzący się moimi prywatnymi zupełnie zasadami. 🙂

  5. Citizen nie rozumie co czyta. Nie jestem zwolennikiem PIS. Jakieś bzdety o dyktaturze … człowieku. Myśl samodzielnie zamiast powtarzać co Tobie niemiecka prasa każe . Słuchaj Lisa , który prowadzony jest na smyczy przez swoich niemieckich właścicieli Newsweeka to z pewnością posiądziesz wiedzę o tym co dzieje się w tym kraju.

   Revelstein 🙂 Tusk zadłużył kraj w dupie mając emigrującą młodzież, która nie widzi tu przyszłości. 8 zmarnowanych lat. Mnie tez nie żyje się źle. Większość lekarzy tez jest zadowolona z burdelu jaki powstał w Służbie Zdrowia. Im wiedzie się świetnie. Kto ma pieniądze i tak leczy się prywatnie. A pozostali … niech czekają 15 miesięcy na operacje czy badania . Ale same odsetki od zaciągniętych przez rząd kredytów kosztują Polskę równowartość 1.300 km nowej autostrady !!! ROCZNIE !! Co roku oddajemy 1.300 km autostrad za darmo jako odsetki od wziętych bezmyślnie kredytów. Wiesz jaka to kasa ?

  6. @vaffanculo: ja wyemigrowałem z Polski przez takich pisowskich gamoni jak ty.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s