Nieznośny ból czarnych tyłków

Straszny ból dupy mają kościelni z tym halloweenem. W zasadzie każdy z nich który rano potrafi podnieść  się o własnych siłach z łóżka, czuje się zobowiązanym do zabrania głosu w tej sprawie. W krytyce „zgubnej i bezideowej mody” celują zwłaszcza polscy biskupi- prominenci, a także dyżurne pieski, wyjątkowo zacięte w ujadaniu.

Tylko po co ten cały raban. Po co Nycz opowiada pierdoły a inni potakują  głowami i pierdoły za nim powtarzają? Po co w ogóle ta gorączka? Jest wolność (jeszcze), ludzie uwielbiają się bawić, tak jak lubią i tak jak im wygodnie. Warto to przyjąć wreszcie do wiadomości zamiast bez sensu zapluwać się w nienawiści do wszystkiego co nie wasze, co nie katolickie, a przy okazji co nie polskie, bo przecież polskie równa się katolickie i na odwrót.

A propos dyżurnych piesków…

Oto ksiądz Tomasz Kancelarczyk z – uważajcie, abyście nie umarli ze śmiechu – Bractwa Żywych Stopek (co to kurwa jest, niech mi ktoś wyjaśni), otóż klecha ten uważa, że wielka  popularność halloweenu wśród młodzieży (choć moim zdaniem nie tylko,  bo bawią się w to wszyscy niezależnie od wieku, którzy mają choć odrobinę poczucia humoru), jest  efektem agresywnego wdzierania się w ich życie propagującego bezideowość  Internetu.

„W Internecie widać, czym młodzi żyją, czym się interesują. To jest zaskakujące. To, czym żyją, jest mi bardzo dalekie. Oni  poruszają się w zupełnie innym świecie, jak inna wirtualna orbita. Postrzegają świat innymi kanałami. To też pokazuje zjawisko Halloween. Rok temu poszedłem zobaczyć „marsz trupów” i byłem przerażony.”

I teraz księżulo Kancelarczyk postuluje by pilnie dać świadectwo swojej wiary i chwycić młodych za uzdę, porządnie wodze ściągając.

Przede wszystkim zaś trzeba zrobić coś z tym nieszczęsnym Internetem, bowiem od dłuższego już czasu nie służy niczemu dobremu, jest zaś potężnym orężem w rękach sił nieczystych, służącym do zakrojonej na szeroką skale ateizacji społeczeństwa i bezpardonowej deprawacji młodego pokolenia.

Ksiądz oczekuje przeto zdecydowanych działań na tym polu, od nowego, na szczęście w pełni już polskiego rządu, rozumiejącego polską  rację stanu i narodowy interes.

No i proszę bardzo,  zaczęło się od głupiego halloween a skończy się najpewniej na zakrojonej na szeroką skalę cenzurze,  plus próbach instytucjonalnego ograniczenia dostępu do  być może większości treści dostępnych w sieci, niezgodnych z poglądami i interesem przewodniej siły narodu.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Nieznośny ból czarnych tyłków

  1. Ze ,,Święta Zmarłych ” zrobili wszystkich świętych … Polska jako ostatni ,,Ciemnogród Europy ”dzięki PiS-owcom ma szanse jeszcze istnieć , inaczej ta oszukańcza wiara by padła . A halloween też skasują , bo za dużo ciemniactwa w Polsce . W szkołach na lekcji religii katecheci zabraniali dzieciom brać udział w zabawach …wiem od wnuczki , która jako jedyna z klasy nie uczęszcza …bo czyta książki .

  2. Im bardziej kościół uwierzy, że odzyskał nieograniczoną władzę, tym prędzej skończy jako kościół. Zwycięstwo PiS-u nie jest zasługą kościoła, tylko matołectwa PO pod świetlanym przewodem Donalda europejskiego podczas II kadencji. Świat dzisiaj jest na takim etapie rozwoju, że próba kontroli internetu skończy się katastrofą gospodarczą. Tylko idioci tego nie rozumieją.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s