Jak PiS Kukizowi tak Kukiz PiSowi

Spektakularna akcja z cyklu „nad ranem lub nocą kolbami w drzwi załomocą“, w której pozornym głównym bohaterem stał się peeselowiec Bury, zwróciła uwagę na Pawła Wojtunika, ciągle aktualnego szefa CBA. Bo to właśnie CBA z posła Burego robi burą sukę. Czy nie wydaje wam się dziwne, że podczas równolegle odbywającego się happeningu z szefami służb w roli głównej, wszyscy polegli a Wojtunik szczęśliwie ocalał, nawet nie draśnięty? Otóż po mojemu nie ma w tym nic dziwnego. Wystarczy połączyć pewne powszechnie znane fakty.

Prawda jest wyjątkowo banalna.

Otóż wspomniany Wojtunik,  to od długiego już czasu serdeczny kumpel nowego Forresta Gumpa polskiej polityki Pawła Kukiza. Panowie chętnie się spotykają, piją, palą i gawędzą.  Kukiz przynajmniej kilka razy dawał tu i ówdzie do zrozumienia, że chciałby aby jego serdeczny przyjaciel pozostał na zajmowanym stanowisku,  a ewentualne wyciąganie szefów służb z łóżka, stawianie pod ścianą i strzelanie w tył jego nie powinno dotyczyło.

♦ Paweł Kukiz ma tu dość silne argumenty, bo dowodzi PiSowi,  że jak PiS Kukizowi tak Kukiz PiSowi. Chcecie wsparcia koledzy, to nie ruszajcie moich kumpli, bo po to kumple mają kumpli, aby ci ich chronili. Kto jak kto, ale PiS akurat doskonale to powinien rozumieć.

Na zachętę więc i w ramach umacniania zaufania, Wojtunik dostał zdanie zrobienia jakiejś sensownej demonstracji poparcia, i właśnie Bury był znakomitym do tego pretekstem.  Wojtunik się więc wykazał, mógł odejść od ściany i opuścić ręce,  a Kukizy  na dowód tego, że ten gest doceniają  i w ramach wdzięczności, jako jedyni  nie wyszli z sali i razem z kolegami z PiS poddali planowanej eksterminacji sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

Jak PiS się zbiesi i przestanie lubić Wojtunika, to Kukizy też przestaną lubić PiS, a wtedy żegnaj nowa konstytucjo i parę innych  ważnych spraw też żegnajcie.

♦ Swojskie hasło Kukiza „Bić kurwy i złodziei” nabiera w ten sposób nowego znaczenia,  czyli zostaje twórczo doprecyzowane. Bowiem chodzi głównie o to, by bić kurwy i złodziei obcych,  zaś kurwy nasze (i złodziei) zostawić w spokoju.

Inaczej konstytucyjna koalicja większości zawiśnie na włosku.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “Jak PiS Kukizowi tak Kukiz PiSowi

 1. Z każda jego wypowiedzią widać co brązowego na nosku ma „wywrotowiec” kukiz, i co najgorsze tego brązowego regularnie przybywa.

 2. Z cała pewnością mylisz się co do kolegowania się Wojtunika z kimś takim jakim jest mały cwaniaczek Kukiz . A happeningiem z Burym w tle , może byś pomoc w samobójstwie …tak jak to było z Blidą , czy z Lepperem …

 3. „Bić kurwy i złodziei” powiedział Piłsudski. Jeżeli Kukiz też to mówi, to jest plagiatorem.

  1. No niestety to było widać i słychać w kampanii wyborczej, że zbyt inteligentny to on nie jest. Nauczył się kilku zdań na pamięć i powtarza jak mantrę, niewiele z tego rozumiejąc. Nic więc dziwnego że plagiat.

 4. Mają ułaskawić Ks.Gila-Pedofila !!!
  …..A z Kukizem zmiana Konstytucji ,a w niej Św.Ojciec Ojców Pedofilów Bogiem Polski.
  Zatem wszystkie myśli Ojca Świętego stają się drogowskazami w Konstytucji RP !!!

 5. Pytanie : Jak długo utrzyma się grupa Kukiza ? Jego koledzy mają różnorodne interesy, a PAN PREZES trzyma stołki i KASĘ !!!

  1. ale z Kukizem do konstytucyjnej coraz bliżej. Zaraz pójdzie akcja demontażu PSL

  2. Trzeba przypomnieć sobie jak głosowało PiS wotum nieufności dla nowego rządu. Wstrzymało się od głosu. Nie trzeba być specjalnie inteligentnym i znać z historii zachowania tej partii aby
   przewidzieć, jak będą głosowali posłowie tej partii, kiedy będą mieli w tym interes. No to teraz licząc PiS+ Kukiz + PSL = 293 głosy. Zabraknie czternaście które prawdopodobnie PiS zdobędzie, kupując sprzedajnych posłów których w każdym sejmie nie brakuje. No i nieszczęście dla Polski gotowe. Ale być może, zbyt czarno to widzę.

  3. Pisząc PiS w pierwszym zdaniu popełniłem błąd, gdyż miałem na myśli PSL.

 6. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc. Ja myślę sobie, że Pankaczyński ma precyzyjnie opracowany plan jak wprowadzić w Polsce DEMOKRATURĘ > Skok na Trybunał Konstytucyjny oraz skok na słuzby specjalne świadczy, ze to jest to czułe politycznie miejsce, które należy opanować – aby rządzić przy pomocy ustaw, których mu nie zakwestionuje Trybunał lub aby zmontować większość konstytucyjną w Sejmie i uchwalić konstytucję „kaczyńską”. Można realizować obydwa plany równocześnie. Aby pospólstwo milczało – zamknie się do pudła kilkunastu przeciwników politycznych i będzie po herbacie.Motłoch potrzebuje igrzysk – to będzie je miał – tylko chlebusia może zabraknąć. Niektóre choroby są nieuleczalne np.żądza władzy. Próbują to leczyć elektrowstrząsami ale nie zawsze skutkuje.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s