Konstatacja

musi odejsc-151203-500Nie ma już najmniejszej wątpliwości. Mamy [——— ] za prezydenta. Nic więcej nie da się też napisać. Jedyne co można zaryzykować, to być może zaapelować do pani prezydentowej, by zmieniła swoje życie. Bo jeśli założy się hipotetycznie przynajmniej, że jest ona kobietą tyleż przyzwoitą co miłą dla oka, to czym prędzej powinna rzucić faceta, który na szyi zamiast głowy ma dupę. Tak, zasługuje pani na kogoś normalnego, na faceta z kręgosłupem i z twarzą zamiast tyłka. No, chyba że się mylę.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

9 thoughts on “Konstatacja

 1. Rewel. A ja przewrotnie zapytam, dlaczego facet wierny swojej partii i swojemu wodzowi ma być chujem? Czy dlatego, że jego przekonania, poglądy i czyny, tak pasujące do zamiarów PiS-u, nam nie pasują? Bo nie mieszczą się w linii skompromitowanego mainstream’u? Nawet Adrian Zandberg i jego zrazemowi komilitoni zauważyli, że obywatele postanowili mieć w dupie państwo, które wcześniej ich postanowiło mieć w dupie. Jeśli chujem ma być człowiek lojalny swojemu środowisku i wierny swoim przekonaniom, to kim są ci, którzy zmieniają plemiona i poglądy na pstryknięcie palców?

  Dlatego inicjatywy KOD, za którymi stoją beneficjenci utraconej władzy, mnie śmieszą. Najpierw PO odwróciło się ode mnie, bo uznało, żem zrobił swoje cztery i osiem lat temu, więc postanowiło nie wysilać się ze świadectwami wdzięczności (dotrzymaniem obietnic wyborczych), a kiedy ja odwróciłem się od nich 25 października 2015 r., nagle zaczynają przemawiać do mojego sumienia?

  A pies ich jebał! Póki Frasyniuk i reszta niesplatfusiałych nie uruchomią rzetelnej inicjatywy w obronie demokracji, póty ja nie zwlokę swoich klekoczących kości z łoża i nie użyję swoich ortopedycznych kul w obronie tejże demokracji. Ale najpierw ktoś musi mi udowodnić, że to, czego mam bronić, faktycznie jest demokracją a nie liberalną demokraturą korporacyjną.

  PS 1.
  Nie nazywajmy chujami naszych wrogów. Bo czymże my się stajemy, bijąc się z nimi? Jeśli nie będziemy dysponować argumentami na miarę problemu, który trzeba rozwiązać, pozostaną nam argumenty siły i ślepej motywacji, których środek ciężkości jest dzisiaj po stronie PiS-u. I wcale nie mówię o sile czy motywacji służb specjalnych albo resortów siłowych. Wkurwiony lud zatrzyma tylko rzeź, a na to nikogo, kto należy do kręgu kulturowego świata zachodniego, nie stać w XXI wieku.

  To Donald Ciamciaramcia Europejski zgotował nam ten los, przez osiem lat sypiąc nam w oczy i uszy mendialny brom.

  PS 2.
  Nawet użyteczny ciamciaramcia Marcinek Playboy Mellerek przejrzał na oczka, dostrzegając w PiS straszne niebezpieczeństwo, którego nie chciał widzieć po wiosennym wyborze Naszego Pana Prezydenta.

  1. Mruku, goście (cale to towarzystwo) które robi to co robi i w stylu w jakim to robi, to bez dyskusji chuje. Jeśli ktoś jest kumplem tych tychże i będąc z definicji strażnikiem prawa i konstytucji, ponad tym prawem i konstytucją stawia własne przekonania i grupowe interesy, też jet w związku z tym chujem i kto kto wie czy nie gorszym niż jego kumple z ferajny. I to jest koniec dyskusji.

  2. Rewel.
   Szkoda, że formacja, która rządziła nami do 25 października, nie miała twoich jaj. Spałbym spokojniej, bo nie musiałbym racjonalizować dzisiejszych zjawisk w polityce. Niestety musisz przyznać, że platfusy mają całe morze zaniechań w stosunku do swoich wyborców na własnym sumieniu, przez co Ty znosisz skutki tych zaniechań z dystansu, a ja doświadczam ich na własnej skórze. Nieustająco pozdrawiam, bo lektura twoich wpisów pozwala mi zaoszczędzić na porannej kawie. Ot jeszcze jeden powód, byś nie przestawał. :-).

 2. Starcy,głupcy,chorzy,kalecy,nieudacznicy,nieroby,pracownicy stołkowi(typu urzędnicy niepotrzebni),wszelcy filozofowie nieracjonalni,kapłani,głupcy intelektualni nic nie znaczą.
  Teraz liczy się siła,kreatywność, i odpowiednie predyspozycje.
  By było ”dobrze ” demokracja musi umrzeć,gdyż jest głupia z założenia

 3. No co? no dojdzie do wojny domowej.Tam w parlamencie dadzą se po ryjach i będzie gut.
  Całość życia politycznego to wiejska i walka o byt na wiejskiej,czyli codzienne śniadanko z kawką,a reszta problemów na dole to TY.
  Prawo może być realizowane tylko pod jednym warunkiem,trzeba tego kogoś zmusić.poprzez argumenty w postaci siły tj.policji,wojska,urzędu skarbowego itd.
  Zostaje więc jak La Strada Federico Felliniego.

 4. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. Nie czuję się kompetentny aby orzekać, czy panprezydent Duda jest tym – czym go nazwałeś lub czymś nieco pomniejszym, bo w zasadzie, nie o to tu chodzi. W świetle dzisiejszego wyroku Trybunału Konstytucyjnego – nie ulega żadnej wątpliwości, że wyszedł na kompletnego „dudka”, który jest na usługach Panakaczyńskiego I TYLKO JEGO.To nie jest prezydent WSZYSTKICH POLAKÓW. Jest „niezxłomnym” sługą swojego pryncypała. I tyle. Myslę, ze dzisiaj pogrzebał na zawsze wszelkie nadzieje na swoja ewentualna reelekcję a i znacznie przybliżył sobie moment kiedy sam stanie przed Trybunałem Stanu !!! POWINIEN, bo tak się nie postępuje – nawet w takim państwie jak Klechistan nad Wisłą.A bedzie jeszcze dalszy ciąg tego procesu przed Trybunalem Stanu – juz za tydzień. Dla dobra Polski i Polakow – panprezydent powinien złozyć rezygnację ze stanowiska. Jezeli nie – kilku prawników powinno zająć się sprawą DELEGALIZACJI partii PiS – gdyz działa ona od dawna wbrew ustawie o partiach politycznych i jest kilkanaście powodów do tego aby Sad Rejestrowy wydał postanowienie o rozwiązaniu tej partii. No sprawdź sobie sam !!!!

 5. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. Bóg dał – Bóg wziął. NARÓD – jako suweren we własnym kraju MOŻE ODWOŁAĆ PREZYDENTA PRZED UPŁYWEM KADENCJI, JEŻELI PREZYDENT NARUSZYŁ KONSTYTUCJĘ . A NARUSZYŁ !!!!!!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s