Rusza zreformowane Centrum Dystrybucji Wieśmaków

To nie jest tak drodzy Bywalcy, że wszystkie działania rządu są bez sensu. Z zadowoleniem stwierdzam, że zdarzają się decyzje racjonalne i ze wszech miar pożyteczne.

Miło mi przeto donieść, że powstaje właśnie nowe Centrum Dystrybucji Wieśmaków, zaś Naczelnym Spedytorem, czyli Superintendentem organizacji, został laureat wielu prestiżowych nagród z zakresu teorii i praktyki dystrybucji fastfoodów, oraz bez wątpienia jeden z najwybitniejszych w Polsce specjalistów od szybkiego dostarczania buł z kotletem, pan Marek Surmacz.

Co wynika z dokumentów zamieszczonych na stronie internetowej Centrum Dystrybucji Wieśmaków, (tam jeszcze organizacja występuje pod starą, nieco skompromitowaną już nazwą OHP, czyli Ogólnie Hamburgery Polecamy)?

„To państwowa jednostka budżetowa nadzorowana przez ministra właściwego do spraw usług i handlu. CDW wykonuje zadania w zakresie przyjmowania i szybkiej realizacji zamówień dotyczących narodowych produktów typu fastfood, oraz podejmuje działania przeciwstawiające się marginalizacji i czy wręcz wykluczeniu społecznemu ludzi preferujący inny styl żywienia, niż skompromitowane elity IIIRP.“

CDW mieszczące się w budynku przy ulicy Tamka 1 w Warszawie, dysponuje rozbudowanymi strukturami w terenie, a kilka tysięcy woluntariuszy czeka tylko na sygnał, by we wskazane w zamówieniu miejsce dostarczyć jak najszybciej ciepłego i ociekającego wonnym sosem wieśmaka.

W celu zdynamizowania usług i polepszenia ich jakości, Superintendent Surmacz prowadzi rozmowy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych. Jak powiedział nam przed chwilą wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński (nadzorujący m.in policję), prawdopodobnie dziś, w najgorszym przypadku jutro, podpisane zostanie porozumienie o współpracy, na mocy którego policyjne radiowozy podejmą się szybkiego i bezkolizyjnego dostarczania zamówień.

„Trzeba aby państwo pamiętali – mówi minister Zieliński – że nasze radiowozy to pojazdy uprzywilejowane, a w związku z tym będą w stanie dojechać z zamówionym towarem szybciej i sprawniej niż ktokolwiek inny“

Jak to będzie wyglądało technicznie, wyjaśnia Superintendent Surmacz:

„Woluntariusz po przyjęciu zamówienia, idzie po prostu do najbliższej wieśmakowni, odbiera towar i umówionym w miedzyczasie radiowozem, na sygnale, dostarcza zainteresowanemu pięknego polskiego wieśmaka. Myślę, że to dobry pomysł, wychodzący naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu“.

Widzicie więc drodzy Bywalcy, że można oczywiście polski rząd ganić i krytykować, ale trzeba go też chwalić, kiedy wyciąga do ludu rękę i wychodzi z cennymi, społecznie oczekiwanymi inicjatywami.

Zainteresowanym podaję numer telefonu Centrum Obsługi Klienta CDW.

(22) 578-47-00

Ewentualne zażalenia i skargi przyjmuje osobiści Superintendent Marek Surmacz, dokładnie pod tym samym telefonem. Jeśli ktoś z Państwa w najbliższym czasie skorzysta z tej oferty polskiego rządu, bardzo proszę o krótką recenzję, tzn. opis jakości świadczonej usługi. Chętnie to opublikuję.

ikon-edit-pencil-50Jak poinformowała nas biuro prasowe CDW, od 1 stycznia 2016 roku „więśmak”. będzie się juz oficjalnie nazywał „kotletem surmacza”. Dozwolone będzie posługiwanie sie nazwą skrócona „surmacz”.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Rusza zreformowane Centrum Dystrybucji Wieśmaków

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s