Jeden wariat w armii wystarczy

Przekaz ministra Macierewicza do żołnierzy ochotników (?), którzy we Wrocławiu składali przysięgę wojskową. „Polska na was czeka, Polska was potrzebuje w tych trudnych czasach licznych potrzeb i zagrożeń”.  No,  więc niniejszym chciałbym wam krótko naświetlić – drodzy żołnierze ochotnicy – na czym polega problem.

Wasz to problem bynajmniej a nie ministra Macierenki.

Otóż Młodzi Polacy, jeśli jesteście już dorośli (i nie chodzi tu o wiek, ale o mentalność), to oczywiście sami dokonujecie wyborów i sami ponosicie ryzko z tym związane. Innymi słowy sami odpowiadacie za głupoty które robicie. To po pierwsze.

Po drugie Młodzi Polacy, to nie dajcie się nabrać!

→ Żadna tam Polska na was nie czeka. Ona was co najwyżej potrzebuje, i tylko po to, by zrobić z was tanie armatnie mięso i pobrać za to parę dolców tytułem honorariów od tzw. sojuszników.

Jeśli poświęcając się dla tej Polski szczęśliwie przeżyjecie, to oczywiście macie niewiarygodne szczęście, gorzej jak przeżyjecie w stanie nieco naruszonym. Polska wydyma was wtedy bez mydła, czego doświadczyli jakże liczni żołnierze, którzy – nie łudźmy się, nie tylko dla idei i dla Polski – poszli walczyć o niepodległość  i szczęście rdzennie polskich ziem, gdzieś w Afganistanie lub Iraku.

Wydymają więc was z kasy, zaoszczędzą na waszym ubezpieczeniu, urwą ile się da z waszego odszkodowania,  nie zapłacą ile trzeba za waszą urwaną nogę albo rękę, dowodząc, że z jedną też sobie znakomicie dacie radę. Wypną się też na waszą rehabilitację, a jak jeszcze będzie wam mało i będziecie pyszczyli,  to dodatkowo postawią przed sądem, jak najgorszych bandytów i morderców, za to że strzelaliście do wroga, zamiast wyjść do niego z kwiatem i tradycyjnym bochnem polskiego chleba (plus sól).

W pięknych, wzniosłych,  pachnącym napalmem, chloroformem  i hipokryzją  słowach,  to właśnie obiecuje wam minister obrony Macierewicz. Myśle sobie więc tak, że skoro dowodzi wami wariat, to chociaż wy nie dawajcie do zrozumienia na prawo i lewo, że też jesteście wariatmi.

(i weźcie pod uwagę, że to co plęgnie się w zainfekowanym łbie Macierenki, to nie jest komputerowa gra)

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Jeden wariat w armii wystarczy

 1. PiS popadł w triumfalizm po czym otrząsając się doszedł do wniosku że nie ma strategicznego sojusznika w postaci supermocarstwa; Europa be,Rosja be, USA -patrioty be ,więc IPAD uderza do Chin i dowiaduje się że Chiny też be.
  Wojska nie ma,kasy nie ma,łupków niet,ropy niet,gazu niet,zostaje Rydzyk i geotermia.
  Stare dziady z pierwszej ławki z hipisem liczą że ich ambicje załatwią szałamacha z morawieckim tym od kantów w zachodnim,-to się przeliczą.
  Po prostu polska się nie liczy,a szydło, straszydło z g-su pogubiła się,nie wie kogo ma słuchać.
  Macierewicz będzie tworzył komisje ds.badania komisji smoleńskich oraz komisje ds inwiligacji opozycji w czasach PO.,i komisje do badania wszystkich komisji co badały inne komisje.
  A w ogóle to Świat stoi na krawędzi,gdyż kończą się zasoby ropy naft. w stosunku do zapotrzebowania,wzrasta populacja,energia odnawialna kosztowna,są to rzeczy nieodwracalne
  Energia w dzisiejszym Świecie odgrywa największą role.
  Wyobraż sobie gaśnie Ci żarówka,lodówka, komp. z internet.,nie ma bananów,jest zimno,ktoś ci szyby wybił,w baku nie masz benzyny,nie masz nawet wody,jesteś chory-pozostają ci nogi,ręce i mózg który musi dostać porcje cukru bo zgaśnie i co robisz……idziesz po ???

  1. Wolaka i wolacy w calej krasie, oraz wariat macia antek pierwszy idiota wolski.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s