Duda. Pajacyk Prezesa Kaczyńskiego

Tak, Duda jest rezydentem Kaczyńskiego w Pałacu, a raczej pajacykiem z prostym elektronicznym układem zero-jedynkowym, umożliwiającym jedynie sprawne aportowanie. Taki jest i co mu zrobicie? Niestety gość będzie aportował tak jeszcze przez przynajmniej 4 długie lata z dużym hakiem.

Będzie na widok prezesa merdał ogonem licząc, że ten pozwoli mu obwąchać tyłek, a może nawet wylizać sobie jajka. No taki będzie i co mu zrobicie?

Swoją drogą zaś, to dość zastanawiające, jak facet z dobrym wydawałoby się wykształceniem, po szacownej uczelni (która sobie w brodę pluje bo zrozumiała, że nie każdy fiut zasługuje na dyplom), który otarł się nico o świat i o ludzi, dość elokwentny, dbający co by nie powiedzieć o wygląd, jest jednocześnie tak bezmyślnym automatem.

Ja rozumiem, że tego typu zbrodnie na prawie może robić idiota po podstawówce, z bliżej nieokreśloną dolną granicą IQ, ale nie doktor prawa po Jagiellonce. No kurwa to już Wałek, umówmy się megaloman i debil po zawodówce, miał większy szacunek do rzeczywistości a tym samym do samego siebie, niźli ten nalany i wyedukowany inteligencik.

Jaruzel nie żyje więc go w to nie mieszajmy, ale Kwach przy tym psiaczku na posyłki to wprost wulkan inteligencji, samodzielności, otwartości i politycznej wiedzy wspartej nie byle jakim doświadczeniem i przebiegłością. Komorowskiego na razie w to nie mieszajmy, bo miał szanse coś zrobić i do czegoś nie dopuścić, ale przez głupotę otoczenia wszystko koncertowo spierdolił.

Zreszta co tam Duda… Nie on jeden.

Czy dostrzegliście może w tym towarzystwie piździelców jakiegoś trzeźwo i samodzielnie myślacego człowieka? Ni kuta. Nie znajdziecie tam nikogo takiego. Same alfonsy i dupodaje, sami potakiwacze i brązowe nosy. Dla nich 2+2=22 i nikt ich nie przekona że jest inaczej.

Takie bydło, niestety będzie nami rządziło przynajmniej przez najbliższe 4 lata! I oby tylko przez cztery, bo jak widzę co robią w pierwszym miesiącu odzyskiwania, to łatwo mi sobie wyobrazić co też jeszcze są w stanie wymyśleć jak juz wygodnie rozsiąda się w fotelach. A więc wcale nie jestem pewien, czy za 4 lata ten rezydent zgodnie z rozkazem nie odstąpi od rozpisania wyborów, ze względu na trudną sytuację ojczyzny, wymagającą kontynowania reform przez obecną ekipę.

Niemożliwe? Możliwe!

Jak temu zaradzić? Byc może na początek wystarczyłoby pozbycie się tylko jednego człowieczka, który wszystko psuje, wszystkich molestuje i odbiera im rozum.  Tak, jednego malutkiego gada mniej a wszystko prawdopodobnie się rozsypie niczym lichy domek z kart. Niemożliwe? Możliwe! Trzeba tylko chcieć. Piszę to ja, marzyciel.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

11 thoughts on “Duda. Pajacyk Prezesa Kaczyńskiego

 1. Głupi narodek tak chciał – tak i ma!
  Macierewicz wydał pierwszy rozkaz, jako minister obrony, Wolski!
  Nadał ” uroczystościom ” miesięcznicowym, przed pałacem prezydenta – wymiar państwowy! Tak, tak..
  Od dziś, do końca świata i o jeden dzień dłużej, miesięcznicom będzie towarzyszyła asysta wojska polskiego!
  Na gwałt są też poszukiwani, po Polsce i całym świecie, ” specjaliści „, którzy za sowitą zapłatę , są gotowi zgodzić się z szaleńcami, co do tego, że panaprezydenta Kaczyńskiego ruskie – zestrzeliły! Nie wierzycie?
  Po dewastacji T. K. przyjdzie pora na: Trybunał Stanu, rzecznika praw obywatelskich, praw dziecka, sądy, prokuratury. Szkolnictwo, samorządy… wszędzie tam będzie po ” pisiemu ” – czyli odwrotnie od tego, co powszechnie uważane jest za normalność!
  Prawo tylko wtedy będzie dobre, jeśli pozwoli bandzie zdegenerowanych kaczek – realizować paranoiczny plan! I co im zrobicie? ” Majom większość ” … I miliony idiotów – za sobą, o kościele nie wspominając!
  Stanisław

  1. Czuję się rozczarowany. Liczyłem bowiem, że będziemy mieli święto jak się patrzy, dzień wolny od pracy (i obowiązkowo zamknięte supermarkety), jeśli już nie co miesiąc, to przynajmniej 11 kwietnia, sztandary do połowy masztu, zamknięte kina (bo o to, żeby teatry były zamknięte raz na zawsze, i to niezależnie od okoliczności, postara się i tak niewątpliwie wiceszydło Gliński), bijące wszystkie dzwony, czarne opaski dla wszystkich prawdziwych Polaków – to oczywiście minimum zrozumiałych oznak pamięci o zbrodni niesłychanej, nie wykluczających bynajmniej innych pomysłów uczczenia pamięci poległych bohaterów.
   A tu masz babo placek, tylko jakaś jakaś wojskowa asysta honorowa, jak nie przymierzając na pogrzebie komunistycznego oprawcy Jaruzelskiego. Wstyd.

 2. I to jest najlepszy dowód, że dyplom i poziom – zwłaszcza etyczny – to nie to samo. Mengele i von Braun też skończyli studia. Na dobrą sprawę dyplom nie jest równoznaczny nawet z wykształceniem, zwłaszcza polski dyplom. Odpicowanie, nażelowanie i weselny garniturek tym bardziej nie dowodzą absolutnie niczego. Dlatego ja całą politykierską hołotę traktuję z buta niezależnie od kolekcji uczelnianych wydziałów, które hołota sobą zaszczyciła, i intensywności przylizania szczeciny.

 3. Bardzo dobry żart nie tylko piłkarski.

  W miejscowości Oszołomy Wielkie zorganizowano coroczny tradycyjny turniej piłkarski dla polityków. Po jego zakończeniu i po powrocie do domu, kapitan drużyny KS Spragnieni Władzy udziela wywiadu swym wiernym kibicom.

  Które miejsce zajęliście w tym turnieju ?.
  Turniej ten zakończył się naszym olbrzymim, wspaniałym sukcesem. Zajęliśmy bardzo wysokie, wyśmienite drugie miejsce.

  A które miejsce zajął wasz miejscowy, odwieczny, znienawidzony rywal drużyna FC Propaganda Sukcesu ?
  Ponieśli sromotną klęskę. Ci nieudacznicy zajęli bardzo dalekie, haniebnie niskie, przedostatnie miejsce. Po tak wielkich batach nieprędko się pozbierają.

  A ile drużyn startowało w tym turnieju ?.
  Z powodu pożarów lasów pod Moskwą w 2010 roku i erupcji wulkanu w Islandii w 2011 roku frekwencja w obecnym tj 2015 roku nie była zbyt liczna. Udział wzięły tylko dwie drużyny, co w niczym nie obniża wartości naszego wielkiego, historycznego sukcesu. Tak wysokiego miejsca nie zajęliśmy dotychczas w żadnym turnieju.

 4. Pańskie niezrozumiałe dla mnie stwierdzenie, że Duda dba o swój wygląd (no chyba, że miał Pan na myśli, że goli dokładnie coraz bardziej podwójny podbródek) nasunęło mi oto takie przemyślenie że nie przypominam sobie, aby polityk, który wygląda dostojnie, że tak powiem, słusznie, był kutafonem bez własnych ambicji i kręgosłupa. To nie idzie w parze. Strój jest niezwykle ważny dla psychiki. Pomyślałam więc, a gdyby tak zmienić cichcem Dudzie krawca, raczej przekabacić obecnego, i zacząć go ubierać w normalne garnitury, z dobrego materiału, z usztywnieniami gdzie trzeba, zamiast w te przykuse i przyciasne marynareczki i wiecznie pomarszczone na coraz bardziej tłustych nóżkach spodnie, i jeszcze jak by mu dać na nogi eleganckie półbuty, zamiast tych z wiecznie zadartymi przydługimi nosami – no to może by on nagle w takim garniaku i w takich trzewikach poczuł się w swojej roli ? Może by poczuł, że jakoś nie wypada z tym garniturowym dostojeństwem czekać w gotowości na rozkazy z Nowogrodzkiej. Może by taki rozmach stanu uczynić ? Ale zaraz pomyślałam, że on nie wygląda na kogoś, kto by miał krawca, on kupuje w sieciówkach, gdzie zaopatrują się hipsterzy z Mordoru. …. I mina mi zrzedła … I babska intryga nie udała się. Eh…

  1. Pani Junono (Magdo) garnitur dudziany może i nieco przykusy ale generalnie w trendzie. Co do jakości sie nie wypowiadam bo nie widziałem z bliska i nie dotykałem. Z resztą się zgadzam, no bo jak się nie zgodzić?

 5. Revel,

  jakoś dziwnie mi wygląda taki prezydent – i to jeszcze prawnik z konserwatywnego Krakówka – ubrany jak akwizytor cudownych garnków i pościeli antyalergicznej a nie głowa państwa. Ten kusy gajerek i ciżemki może i są trendy, ale na zjeździe katolickich swatów, ale nie przystoją komuś na poważnej posadzie państwowej. Całość generalnie do dupy!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s