Duda. Pajacyk Prezesa Kaczyńskiego

mordo ty nasza mordo ty nasza

Tak, Duda jest rezydentem Kaczyńskiego w Pałacu, a raczej pajacykiem z prostym elektronicznym układem zero-jedynkowym, umożliwiającym jedynie sprawne aportowanie. Taki jest i co mu zrobicie? Niestety gość będzie aportował tak jeszcze przez przynajmniej 4 długie lata z dużym hakiem.

Będzie na widok prezesa merdał ogonem licząc, że ten pozwoli mu obwąchać tyłek, a może nawet wylizać sobie jajka. No taki będzie i co mu zrobicie?

Swoją drogą zaś, to dość zastanawiające, jak facet z dobrym wydawałoby się wykształceniem, po szacownej uczelni (która sobie w brodę pluje bo zrozumiała, że nie każdy fiut zasługuje na dyplom), który otarł się nico o świat i o ludzi, dość elokwentny, dbający co by nie powiedzieć o wygląd, jest jednocześnie tak bezmyślnym automatem.

Ja rozumiem, że tego typu zbrodnie na prawie może robić idiota po podstawówce, z bliżej nieokreśloną dolną granicą IQ, ale nie doktor prawa po Jagiellonce. No kurwa to już Wałek, umówmy się megaloman i debil po zawodówce, miał większy szacunek do rzeczywistości a tym samym do samego siebie, niźli ten nalany i wyedukowany inteligencik.

Jaruzel nie żyje więc go w to nie mieszajmy, ale Kwach przy tym psiaczku na posyłki to wprost wulkan inteligencji, samodzielności, otwartości i politycznej wiedzy wspartej nie byle jakim doświadczeniem i przebiegłością. Komorowskiego na razie w to nie mieszajmy, bo miał szanse coś zrobić i do czegoś nie dopuścić, ale przez głupotę otoczenia wszystko koncertowo spierdolił.

Zreszta co tam Duda… Nie on jeden.

Czy dostrzegliście może w tym towarzystwie piździelców jakiegoś trzeźwo i samodzielnie myślacego człowieka? Ni kuta. Nie znajdziecie tam nikogo takiego. Same alfonsy i dupodaje, sami potakiwacze i brązowe nosy. Dla nich 2+2=22 i nikt ich nie przekona że jest inaczej.

Takie bydło, niestety będzie nami rządziło przynajmniej przez najbliższe 4 lata! I oby tylko przez cztery, bo jak widzę co robią w pierwszym miesiącu odzyskiwania, to łatwo mi sobie wyobrazić co też jeszcze są w stanie wymyśleć jak juz wygodnie rozsiąda się w fotelach. A więc wcale nie jestem pewien, czy za 4 lata ten rezydent zgodnie z rozkazem nie odstąpi od rozpisania wyborów, ze względu na trudną sytuację ojczyzny, wymagającą kontynowania reform przez obecną ekipę.

Niemożliwe? Możliwe!

Jak temu zaradzić? Byc może na początek wystarczyłoby pozbycie się tylko jednego człowieczka, który wszystko psuje, wszystkich molestuje i odbiera im rozum.  Tak, jednego malutkiego gada mniej a wszystko prawdopodobnie się rozsypie niczym lichy domek z kart. Niemożliwe? Możliwe! Trzeba tylko chcieć. Piszę to ja, marzyciel.