Smoleńska miesiączka z asystą ale bez honorów

icon-smolensk-55Odfajkowywanie po nowemu kolejnej miesiączki smoleńskiego kraszu tylko asystą wojskową,  wygląda na zastąpienie podkładu/tamponu zużytego już na maxa, na mniej zużyty, dodatkowo wyprany i wysuszony. Wydaje mi się więc, że to poważanym niedopatrzeniem ze strony ministra obrony Macierewicza.

Czy na prawdę Polski nie stać na coś więcej? Pytam przeto pana ministra: gdzie defilada pododdziałów wszystkich rodzajów wojsk, gdzie realizowana przy blasku pochodni rekonstrukcja wydarzenia (że szczególnym uwzględnieniem momentu podłożenia ładunków wybuchowych)? Wreszcie, gdzie apel poległych? Panie ministrze, nie po to walczyliśmy o nową i lepszą Polskę, o tę bardziej sprawiedliwą, która upomni się wreszcie o godność wszystkich swoich poległych cór i synów (w skrócie: córsynów), żeby teraz sobie jaja robić wystawiając  tylko jakąś  pożal się boże asystę. Wstyd i brak honoru! Minister do raportu, albo nawet do dymisji!

Advertisements

Opublikował/a

Wszystkie opisywane tu wydarzenia są jedynie wytworem mojej fantazji a nie istniejące fakty zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie nieznanych i nieszanowanych jest jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Smoleńska miesiączka z asystą ale bez honorów

  1. a to skurwiel jebaniutki ten minister. Naród w ten sposób obraża. Nawet salwy honorowej nie będzie?

  2. Ściśle tajne, przed przeczytaniem zniszczyć ( to nie żarty, bo nie chcę cię mieć na sumieniu, jak przyjdzie po ciebie Kamiński o 6 rano).
    Tak sobie myślę, że per saldo, to jednak ta katastrofa nie była tak najgorsza. Szkoda tylko, że nie zabrali się bliźniak z Macierewiczem.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s