Demonstracja dziś. Piekło jutro.

biskup-151212-300Biskup Pacyfik… Atlantyk, czy być może jakiś Hujser – któryś z nich w każdym razie, choć najpewniej Pacyfik – mówi, że manifestowanie przeciwko „legalnie i demokratycznie przez naród wybranej władzy“, jest – uwaga – ciężkim grzechem i wszyscy którzy dzisiaj biorą udział w tej „przerażającej, lewackiej hucpie“ narażają się na ekskomunikę. No, taki klimat jest mniej wiecej w Polskiej Rzeczpospolitej Kaczyńskiej (w zasadzie powinienem to pisać z małej litery).

Nie wiem co to jest ta ekskomunika czy ekskomunikacja, ale niezależnie czym lub kim jest, mam to w bardzo, ale to bardzo głębokim poważaniu. Liczę też na to, że tutejsi Bywalcy, zwolnią mnie z dalszego komentowania słów pana biskupa, bo przecież co tu komentować? Gołym okiem widać, a uchem nawet słuchać, że Pacyfik jak to Pacyfik, bezkresny wprost ocean głupoty i Rów Maryjański Hipokryzji.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Demonstracja dziś. Piekło jutro.

 1. Kaczyński zbudował coś, co w XXI wieku wydawało się niemożliwe – partię sektę zbudowaną na kształt czarno-fioletowego zakonu. I skutecznie zaprzągł do niej Pacyfika głębokiego intelektualnie niczym Rów Maryjański.

 2. Na szczęście wylatuję w piątek do Congo na rzadki gatunek antylopy Bongo,a w zimie czeka mnie robota w Italii….więc koniec wakacji, ciao ragazzi !!!

 3. Osobiście grubasa Pacyfika, może być i Atlantyka, mam tam, gdzie biskup może mnie w dupę pocałować!
  Ja ciebie grubasie: ekskomunikuję! Z wolnej woli – ateisty:)
  Stanisław

 4. Zaproponowałbym małą korektę w ostatnim zdaniu. Powinno ono brzmieć – ” Gołym okiem widać, a uchem nawet słuchać, że Pacyfik jak to Pacyfik, bezkresny wprost ocean głupoty i Rów Maryjański Hipokryzji.

 5. Ach to ten gruby wabi sie Pacyfik! I pewnie jest z Epidiaskopu? Mam nadzieje, ze w swieta naduzyje procentow i miesiw oraz odejdzie do szefa albo chociaz do domu spokojnej starosci.

 6. uprzejmie proszę o udostępnienie linki z tą cytatą, wydrukuję zawieszę na piersiach i pójdę specjalnie jutro do spowiedzi, czego nie czyniłam od paru dziesiątków lat , pls

 7. To byłoby nawet śmieszne, gdyby ten biskup podobnie jak i inni sukienkowi nie korzystali z kasy, którą zbiera Rzeczypospolita w formie różnego typu podatków i innych danin obowiązkowych.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s