Jarku Kaczyński pomyśl dwa razy nim cokolwiek powiesz!

Koledzy z Anonymous zaatakowali stronę Donalda Trumpa. Strona została zablokowana, wyświetla się jedynie komuniakat: „Donaldzie Trump, pomyśl dwa razy, nim cokolwiek powiesz. Zostałeś ostrzeżony, Panie Trump“. To kara za jego głupie publiczne wypowiedzi.

nagl-anonymous-1400600

 

Niestety nie ma najmniejszej nawet szansy żeby w ten sam sposób w Polsce została zaatakowana strona Jarosława Kaczyńskiego, za jego równie głupie, a nawet wyjątkowo głupie wypowiedzi, oraz generalnie za całokształt.

To się nie uda, ponieważ Kaczyński najzwyczajniej w świecie nie ma swojej strony internetowej, tak samo zresztą jak nie ma konta, prawa jazdy i piątej klepki w głowie.

Oczywiście zawsze jest jednak tak, że da się coś zablokować, choćby stronę PiS lub rezydenta, co poddaję życzliwej uwadze moich anonymousowych kolegów. Jeśli trzeba, to na maila podeśle jeszcze parę godnych waszego zainteresowania adresów.

mow_szeptem-151211Natomiast Kaczor to dziś cel numer jeden, bowiem gościu odleciał i gdzieś wysoko lewituje, więc potrzebny jest jakiś kop, jakiś strzał z liścia w papę, żeby palant opadł na ziemię, najlepiej z hukiem. No bo nie można drodzy moi, ulgowo ani tym bardziej z lekceważeniem traktować gościa który znieważa i mówi:

„Ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicą (…) to taka fatalna tradycja zdrady narodowej. (…) To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony“.

U mnie na podwórku, za takie rzeczy wygadywane bez zastanowienia, dostawało się zwyczajnie po ryju i nie było przebacz. Więc i tym razem nie powinno być przebacz.

Niezorientowanym tłumaczę: Kaczorowi chodziło o to, że jak piszesz w zagranicznej prasie o tym, że Polska odlatuje i że schizofrenicy i wściekłe psy dorwały się tu do władzy, a Europa musi uważać żeby przypadkiem kogoś te psy nie pogryzły, to wedle definicji Kaczora jesteś najgorszym sortem Polaka.

No i chuj mu dupę (chociaż nie, nie czyńmy mu tej przyjemności), niech sobie gada na zdrowie, ale jednak z drugiej strony są jakieś granice. Trzeba reagować, trzeba zdecydowanie dać mu wreszcie jakąś delikatną, na razie mało hardcorową nauczkę. Bo najgorszy sort Polaków też musi mieć jakieś zdanie i zdanie to powinien czym prędzej wyrazić. To tyle, do przemyślenia na weekend. („Jarku Kaczyński, pomyśl dwa razy, nim cokolwiek powiesz. Zostałeś ostrzeżony, Panie Kaczyński“)

Jeśli podobał ci się ten wpis, plub mój profil na Fejsbuku. Polub mnie nim będzie za późno

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Jarku Kaczyński pomyśl dwa razy nim cokolwiek powiesz!

  1. To nie geniusz, to tchórz! Zrzucać na innych odpowiedzialność za swoje czyny to jest zwykle tchórzostwo.

  2. znalezione w sieci , jakże prawdziwe:

   Syn konfidenta UBeckiego, pijaczki i brat alkoholika śmie mówić o lepszych i gorszych sortach Polaków???

 1. A może tak już najwyższy czas , żeby obleśny kurdupel zajął się swoimi genami? Najwyrażniej, w nim dominuje: gen komunizmu! Mały, podły skurwysyn!
  Stanisław

 2. ależę do tych, których panprezes raczył określić: ” tymi co mają gen zdrady ” !!!!
  Ty kaczy chuju, na krótkich nóżkach!~!!
  Świadomie używam dosadnych słów, bo sam mnie, karle – do tego upoważniłeś! Swoim prymitywnym, kuriozalnym chamstwem!
  Czuję się mocno związany z Polską! Chociaż, w kontekście dzisiejszego dnia – trudno powiedzieć, że to moja Polska! Właśnie dzięki takim prosakom, bucom i pazernym uzurpatorom – jak ty, karle!
  Mój wuj, w randze porucznika, wyjawię tu nazwisko – Władysław Smoleński, zginął w Woli Gułowskiej, kiedy to, będąc w ugrupowaniu gen. Klebberga, ” szedł, na odsiecz Warszawie. Ma tam swój pomnik, o który – miejscowi mieszkańcy – dbają do dziś. Ciotka Maria Helena Smoleńska była szyfrantem Armii Krajowej, w randze porucznika. Uczestniczyła w wielu tajnych misjach A.K. Została odznaczona Krzyżem Walecznych!
  Nie po to to napisałem, żeby się ” chwalić ” – dokonaniami rodzinnych antenatów, ale strasznie mnie karle wqrwiłeś!
  Tak strasznie, że – gdybym w tej chwili miał takie możliwości – dostałbyś ” z liścia ” w wstrętną papę, aż byś się – bucu – posmarkał!
  Kto ci, wszo łonowa, dał prawo – do oceniania innych? Do obrażania, do poniżania?
  Może tak, zajmij się swoją, mocno podejrzaną historią? Jakie ty, oszołomie masz GENY ? I co w nich można znależć?
  Ten wpis zamieściłem na innym blogu. Myślę, że koresponduje z tym, co napisał Revel
  Stanisław

  1. Odezwał się sprzedawczyk jebany. To ciebie padalcu za bolszewickie przekonania i posranego kaczora razem wysłać na sybir i nie obrażaj prawdziwych Polaków co ginęli za Polskę ty dupolizie lepszego sortu. Nie podszywaj się za Polaka kapusiu ubecki.

 3. Nie mam nic do Żydów,wręcz Ich podziwiam i z szacunkiem się odnoszę,doceniam naukowców żydowskich jak Einstein,Oppenheimer czy Steven Weinberg.
  Natomiast proszę się nie obrażać rasowo,gdyż genomy gatunkowe jak na razie mamy wspólne.
  A co do Kaczki to jednak jest on tym.

 4. Należy jak najszybciej zrobić i opublikować badania genetyczne jarkacza, żeby stworzyć genetyczny wzorzec „prawdziwego” Polaka.

 5. Prezes zamierza zmienić Dudę na innego osobistego ordynansa? Przecież to rezydent doniósł na Polskę: najpierw Niemcom a potem w Londynie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s