Jarku Kaczyński pomyśl dwa razy nim cokolwiek powiesz!

Koledzy z Anonymous zaatakowali stronę Donalda Trumpa. Strona została zablokowana, wyświetla się jedynie komuniakat: „Donaldzie Trump, pomyśl dwa razy, nim cokolwiek powiesz. Zostałeś ostrzeżony, Panie Trump“. To kara za jego głupie publiczne wypowiedzi.

nagl-anonymous-1400600

 

Niestety nie ma najmniejszej nawet szansy żeby w ten sam sposób w Polsce została zaatakowana strona Jarosława Kaczyńskiego, za jego równie głupie, a nawet wyjątkowo głupie wypowiedzi, oraz generalnie za całokształt.

To się nie uda, ponieważ Kaczyński najzwyczajniej w świecie nie ma swojej strony internetowej, tak samo zresztą jak nie ma konta, prawa jazdy i piątej klepki w głowie.

Oczywiście zawsze jest jednak tak, że da się coś zablokować, choćby stronę PiS lub rezydenta, co poddaję życzliwej uwadze moich anonymousowych kolegów. Jeśli trzeba, to na maila podeśle jeszcze parę godnych waszego zainteresowania adresów.

mow_szeptem-151211Natomiast Kaczor to dziś cel numer jeden, bowiem gościu odleciał i gdzieś wysoko lewituje, więc potrzebny jest jakiś kop, jakiś strzał z liścia w papę, żeby palant opadł na ziemię, najlepiej z hukiem. No bo nie można drodzy moi, ulgowo ani tym bardziej z lekceważeniem traktować gościa który znieważa i mówi:

„Ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicą (…) to taka fatalna tradycja zdrady narodowej. (…) To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony“.

U mnie na podwórku, za takie rzeczy wygadywane bez zastanowienia, dostawało się zwyczajnie po ryju i nie było przebacz. Więc i tym razem nie powinno być przebacz.

Niezorientowanym tłumaczę: Kaczorowi chodziło o to, że jak piszesz w zagranicznej prasie o tym, że Polska odlatuje i że schizofrenicy i wściekłe psy dorwały się tu do władzy, a Europa musi uważać żeby przypadkiem kogoś te psy nie pogryzły, to wedle definicji Kaczora jesteś najgorszym sortem Polaka.

No i chuj mu dupę (chociaż nie, nie czyńmy mu tej przyjemności), niech sobie gada na zdrowie, ale jednak z drugiej strony są jakieś granice. Trzeba reagować, trzeba zdecydowanie dać mu wreszcie jakąś delikatną, na razie mało hardcorową nauczkę. Bo najgorszy sort Polaków też musi mieć jakieś zdanie i zdanie to powinien czym prędzej wyrazić. To tyle, do przemyślenia na weekend. („Jarku Kaczyński, pomyśl dwa razy, nim cokolwiek powiesz. Zostałeś ostrzeżony, Panie Kaczyński“)

Jeśli podobał ci się ten wpis, plub mój profil na Fejsbuku. Polub mnie nim będzie za późno