Co się stanie jak zabraknie prądu?

icon-molotov-100Nie bądźmy naiwni moi drodzy. Takie manifestacje jak wczoraj, choć widowiskowe, to nie dadzą żadnego wymiernego efektu. O kant dupy je rozbić. Pisowska banda w ogóle nimi się nie przejmie. Po nich parę tysięcy krzykaczy plątających się po ulicach, spłynie niczym woda – omen nomem – po kaczce. Za chwilę zakażą wam tych manifestacji i będzie pozamiatane. I co im zrobicie?

No i w ogóle po co leźliście pod ten obsrany Pałac Rezydencki? Przecież tam poza ochroną nikogo wczoraj nie było. Pan Rezydent spierdolił do Krakowa, do tatusia i mamusia, schował się pod spódnicę, bo się bidok bał.

Jeszcze przedwczoraj zażyczył sobie zablokowania dostępu w okolice Pałacu przez policję, chciał aby zastawić Krakowskie wozami pancernymi tak, by przekierować manifestantów w Królewską. Niestety, z jakiegoś powodu to nie wyszło, nie pomogła nawet związana z tym pilna wymiana komendanta głównego, więc trzeba było salwować się ucieczką. I prezydent uciekł.

A tak swoją drogą i na mirginesie… Drogi profesorze Juliuszu, poeto, artysto, światły i wykształcony obywatelu, synu czcigodnego Jakuba, czy nie wstyd ci teraz człowieku, że masz takiego zięcia? Jak sobie radzisz z wytykającymi cię coraz cześciej palcami sąsiadami? Czy nie wyrywasz sobie resztek włosów z głowy wreszcząc w samotności – „Kurwa, co ta Agata zrobiła!?“ Bo jak bym wrzeszczał.

Zaś co do wątku zasadniczego…

Raz jeszcze podkreślam, że manifestacje póki można, to można sobie robić, ale one nic nie dadzą i nie zatrzymają Kaczek. Oni mają to w dupie. Oni ulegną tylko przed siłą, a nie tam przed jakimiś pokojowymi happeningami i powiewającymi husteczkami.

Moja diagnoza jest taka: jedynym i prawdziwym problemem jest Kaczyński. Nie Duda, nie Szydło, tym bardziej Kempa czy inny lachociag. Tylko Kaczyński. To on jest tym procesorem który steruje układem, on jest prądem i energią, która system utrzymuje przy życiu. A cały ten system to tylko tępe ćwierćmózgi, nastawione jedynie na ślepe i bezrefleksyjne wykonywanie rozkazów z centrum. Gdy zabraknie więc owego procesora i centrum strowania, gdy zabraknie prądu, to PiS zdechnie. To jest dziś naszym wspólnym iinteresem. Spróbujmy więc może jakoś ten prad wyłączyć, zobaczymy co się stanie.

Pamiętajcie,  w sytuacji jaka jest, nie liczą się już krzyki.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Co się stanie jak zabraknie prądu?

 1. Jednak miło było zobaczyć sprzeciw ludzi.
  Podejrzewam, że nie tylko Profesor Juliusz się wstydzi, jego córka zapewne też. Nie afiszuje się na każdym kroku z pajacem, marionetką.

 2. Jednak pierwsze ważne ostrzeżenie dla kaczystów poszło w eter. Mam wrażenie, iż ludzie przestali się bać. Jeśli każdy aresztowany przez PiSowskie władze polityczny aktywista sprowokuje ludzi do wyjścia na ulicę, oni naprawdę złapią cykorię. Mądra władza zawsze pyta, czy ludzie płaczą jeszcze, czy zaczynają się śmiać. Póki płaczą, można przykręcać imadło. Kiedy zaczynają się śmiać, władza wie, że już najwyższa pora spierdalać. Nie ja to wymyśliłem, ale królewscy ministrowie od spraw wewnętrznych absolutnej monarchii francuskiej. W Polsce żyje jednak inna nacja niż Węgrzy z puszty. Orban może tam wszystko. Kaczyński tutaj niekoniecznie.
  PS.
  Moi drodzy. Nie traktujmy PiS-u tak poważnie, jakby oni chcieli. Wtedy PiS nie będzie taki wielki i demoniczny, a zacznie śmieszyć. Wojsko i policja po 25 latach demokracji nie są już tak podatne na socjalistyczną manipulację, by było gotowe użyć broni w obronie tej uzurpatorskiej demokratury.
  PS.
  Moi drodzy. Nie traktujmy też naszego życia tak poważnie, bo i tak nie wyjdziemy z tego żywi.

  1. Skoro i tak nie mamy szans wyjść z tego żywi, to nie ma się czego bać i trzeba iść na całość, szczególnie zaś osoby, którym i tak niewiele ( choćby statystycznie ) życia zostało… 😉

 3. Może to i potakiewicze i bezmyslne roboty, ale oni z drogi na którą weszli się nie cofną, bo nie mogą. Bo wiedzą ze jak skapitukują to los ich marny. To sprawa życia i smierci

 4. A wiesz ty jak powstają lawiny?
  Lawinę powoduje jeden płatek śniegu któremu już się nie chciało spokojnie leżeć i namówił sąsiadów leżących obok No to jak „dziewczęta i chłopcy” spadamy.
  A potem spróbuj zatrzymać taka lawinę.
  Lawina raz juz ruszyła! Ruszy gdy znów „przyjdzie potrzeba”Wystarczy jeden mały płatek

 5. Zobaczymy co się dzisiaj wydarzy przed domem kurdupla. Dopiero to pozwoli wypowiadać się nad kondycją i metodami postępowania przeciwników jeszcze żyjącej połówki pewnego zjawiska biologicznego.

 6. Jak juz wielokrotnie pisalem od lat mieszkam w Szwecji ale polska sie bardzo interesuje, zgadzam sie z moimi przedmuwcami POLACY przestancje sie badz tej pisowskiej bolszewi.

 7. A może czas zacząć zajmować sie kolejnym zbawicielem ojczyzny Ktorą on chce zbawiając rozwalać
  Na co „stowarzyszeniu” taka działalność gospodarcza,akurat tak jakoś nakierowaną na potrzeby szarpidruta Kukiza
  Wyjątki z tej „działalności” załączam”

  http://wojownicy15.pl/pawel-kukiz-komunikat-o-powstaniu-stowarzyszenia-na-rzecz-nowej-konstytucji-kukiz15/
  W szczególności Stowarzyszenie może prowadzić następujące rodzaje działalności:
  22.14.Z – wydawanie nagrań dźwiękowych
  22.15.Z – pozostała działalność wydawnicza
  22.21.Z – drukowanie gazet
  22.22.Z – działalność poligraficzna pozostała, gdzie indziej niesklasyfikowana
  22.23.Z – introligatorstwo
  22.24.Z – działalność usługowa związana z przygotowaniem druku
  22.25.Z – działalność graficzna pomocnicza
  22.31.Z – reprodukcja nagrań dźwiękowych
  22.32.Z – reprodukcja nagrań wideo
  22.33.Z – reprodukcja komputerowych nośników informacji
  47.91.Z sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
  74.13.Z – badania rynku i opinii publicznej
  74.81.Z – działalność fotograficzna
  74.87.A – działalność związana z organizacją wystaw
  90.01. Z – działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych (koncerty, imprezy sceniczne, imprezy
  Stowarzyszenie realizuje cele statutowe przy wykorzystaniu …..społecznej……. pracy członków.”
  Czy zbawcy, nie chodzi o to, by rozwinąć skrzydła, w działalności gospodarczej, promując własną „twórczość” i to przy pomocy niewolników członków Ruchu ?.
  O ulgach podatkowych w działalności takiego „towarzystwa” nie wspomnę.Pewno takowe są i to duże bo to wszystko „na „działalność statutowa”
  Gdy sie dobrze przyjrzy i pogrzebie to i takie kwiatuszki znajdziesz u nowych „naszych zbawców”
  O PIS nie ma co pisać Po czynach ich już poznaliśmy.Boc przecież mieli już ster rządów
  A to co teraz próbują nam przyszykować widać jak na dłoni.Czy trzeba przykładów?

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s