Gdzie się podziali nasi biskupi. Czyżby wyjechali?

Jakoś nie widzę, żeby elita polskiego kościoła, roniła łzę nad rozwijającym się w szybkim tempie procesem eksterminacji polskiej demokracji. Nie usłyszałem do tej pory głosu jakiegokolwiek biskupa, który by zaapelował do rządzących o zachowanie rozsądku i powstrzymanie się od demolowania kraju.

Pytam się więc, gdzie są mający zazwyczaj tyle do powiedzenia na temat łamania różnych zasad, panowie biskupi Gądecki, Michalik, Głódź, Dydycz, Ryczan, Jędraszewski, Dziwisz, Hoser, Nycz… No i gdzie jest wyglądający na cywilizowanego w tym gronie prymas Polak? Ja rozumiem, że z takim nazwiskiem, może być mu trudno rozstrzygnąć z którego on sortu Polaków, ale na boga waszego jedynego, to dylemat do rozstrzygnięcia w minutę przez człowieka inteligentnego jakim bez wątpienia jest prymas.

I proszę mi tu nie bredzić (to do ewentualnych dyskutantów), że kościół jest ponad wszystkim i nie miesza się do bieżącej polityki. Bo co, nagle taki apolityczny i neutralny stał się ten kościół? A biskupi którzy tak zacięcie dziś milczą, to nie darli jeszcze dwa miesiące temu ryja z ambon, nie pouczali Polaków na kogo muszą zagłosować, by nie zgrzeszyć i bogu bez wstydu w oczy spojrzeć? Czy to też było apolityczne milczenie?

Ale nie łudźmy się, te wiedźmy w sukienkach będą milczeć jak zaklęte.

Bo jakakolwiek nie koncesjonowana przez nich forma demokracji, nigdy nie spotka się z ich zrozumieniem i z aplauzem z ich strony. Przecież niejednokrotnie dawali o tym zać.

Dla nich najwygodniejszy jest naród karny, krótko trzymany za ryja przez nie znoszącą sprzeciwu władzę, krótko z kolei za ryja trzymaną przez tenże kościół. Tak to działa!

Więc Kaczyński ze swoją zaćpaną nienawiścią drużyną naiwnych ideowców, dewiantów, pijaczków, eks-komuchów, maniaków seksualnych, i pospolitych przestępców, są wręcz jak wycięci z ich żurnala. Miodzio wprost (zbieżność z ulicą Miodową przypadkowa). Na wszelki wypadek, bo nigdy nic nie wiadomo, jawnie ich nie pochwalą, ale też za żadne skarby świata nie zganią. Bo jak wszystko dobrze pójdzie, to do skarbów dopiero się dobiorą. Poczekajcie jeszcze chwilę.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

13 thoughts on “Gdzie się podziali nasi biskupi. Czyżby wyjechali?

 1. Cokolwiek to bydło powiedziałoby na temat aktualnej sytuacji, srałoby sobie do własnego ogródka. Przecież te pojeby będące aktualnie u władzy, władzę te dostały przy wydatnej pomocy kleru polskiego. Powiedzieć prawdę, że Kaczyński i reszta jego psychopatów prowadzą politykę rujnującą dla Polski, to powiedzieć, że samemu się do tego ochoczo rękę przyłożyło. Stanąć przeciw Kaczyńskiemu, to burzyć mit, jakoby krk nigdy się nie myli i podejmuje wyłącznie trafne decyzje.
  Przyjmują więc swoja sprawdzoną taktykę: morda w kubeł i udawanie, że chwilowo ich nie ma w domu.

 2. Walki o demokrację nie da się wygrać na ulicach. Nadarza się jednak doskonała okazja aby opóźnić proces demolowania Państwa. Drodzy czytelnicy ! Przecież 95 procent tych którzy wychodzą na ulice w obronie demokracji , pośrednio przyczynia się do wzmacniania reżimu Kaczyńskiego poprzez jego dofinansowanie. Z terroryzmem świat walczy wszelkimi metodami , ale jedną z najskuteczniejszych jest odcięcie terrorystów od źródeł finansowania . Innej drogi nie ma i nie będzie. Jak napisałem wyżej nadarza się ku temu świetna okazja i powinniśmy wszelkimi sposobami ją propagować, tym bardziej ,że metoda jest bezpieczna , nie potrzeba wielkiej odwagi i nic nie kosztuje.
  Zbliżają się święta a wraz z nimi księża chodzą po kolędzie zbijając wielką kasę. Potem za tą kasę finansują wysyłanie demonstrantów do Warszawy na wiece Kaczyńskiego. Widziałem jak z podwórka parafii obok której mieszkam wyjeżdżały dwa autobusy emerytów z flagami !!! Wierzcie mi , jestem starszym panem i widzę jak to działa. Jeśli do połowy polskich domów ksiądz nie zostanie wpuszczony ponieważ jest naszym politycznym przeciwnikiem , to kościół ruszy po rozum do głowy. To może być przełom i historyczna chwila, nie pozwólcie jej zaprzepaścić.
  Prezes

  1. Prezes
   19 Grudzień 2015 o 09:40
   O zesz w mordę A od czego sa Inspekcja Transportu Drogowego a od czego jest Policja by te zdezelowane autobusy, nie przeszły przeglądu.Nie ruszyły na trasę wszak to autobusy firmy „uduś” szwagra księdza brat, ja prowadzi
   Oj nieładnie nieładnie wiedząc o ich stanie technicznym naraziłeś zdrowie i życie ludzi „lepszego sortu”Pomyśl jaka to strata dla ojczyzny by była
   Następnym razem bądź czujny.i syp nawet gwoździe przed koła gdyby ci z lepszymi genami ryzykować chcieli swoim zdrowiem i życiem.Toz to twoj patriotyczny obowiązek !!

  2. Tylko tym sposobem możemy sobie pomóc,muszą poczuć jak to jest być upokorzonym i niewpuszczonym do domów.Ma pan rację prezesie.

 3. Ma racje Prezes nie wpuszczac czarnej holty do swego domu czy mieszkania gdy przyjdzie po koledzie. Mniej forsy to morze ich oswietli.

  1. Super pomysł Prezesie! Wprawdzie do mnie już nie pukają, ale i tak na czas „kolędy” sobie ikonkę KOD na drzwiach nalepię.:-)))
   Może inni zwolennicy demokracji też zechcieli by w ten sposób ujawnić swoje poglądy? Także ci, którzy zamierzają księdza ugościć. Dało by to funkcjonariuszom krk możliwość zweryfikowania swoich opinii i postaw. Może także zrozumienie, że ich jawne poparcie dla PiS, nie podoba się wiernym?
   Pomyślności.

 4. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Domniemywam, ze „episkopalni” jeszcze „strategicznie” siedzą w kruchtach – tak bezpieczniej. To tylko pan Antoś, Ziobro i Kamiński – na czele z Panemkaczyńskim wyściubili nosa z szafy wyborczej. Sam widzisz – jak im pilno do ucapienia „sterów władzy”. Dzisiejsza demonstracja KOD i sympatyków tego nowego ruchu społecznego mocno da im na wstrzymanie. To już nie jest TA Polska – jaka sobie wyobrażali. A jak jeszcze doopska ruszą ci co dotąd nie chodzili na wybory – bedzie tego sporo. I popatrz – nikt tam nie podstawiał luksusowych autokarów, nikt nie płacił dniówki, nikt nie obiecywał lukratywnych posad – A PRZYSZLI !!!!

 5. Na mojej ulicy krótkiej ulicy na 12 budynków, 1/3 rodzin nie przyjmuje czarnego domokrążcy.
  Wcześniej umyślni wrzucają kartki o dacie wizyty, dzień wcześniej małoletni cherubinek zachodzi z pytaniem „czy przyjmujemy ….” co kwituję „nie zamawiałem uslugi”. Kiedyś szli kolejno od domu do domu, coś ze dwa lata temu widziałem manewry batmana miotającego się od jednego do drugiego końca ulicy z marnym skutkiem. Jeszcze trochę to wzorem świadków innej religii zacznął nękac nas co niedzielę w porze obiadowej. Dzwonek w niedzielę o 13:30 to na 100% pytanie „czy chcemy porozmawiać o … ” – NIE CHCEMY ! Ale mieszkam na ziemiach dzikiego zachodu, nie to co patryjotyczna Małopolska

 6. Zdaniem moim skromnym, jedną z przyczyn milczenia episkopalnego może być fakt, że mają dzisiaj sytuację niczym Platforma w sejmie. Mianowicie „elektorat” (szkoda że nie wolno bluzgać) oddalił się rączo od Tuska – Polaka do Kaczora – Rydzyka, mając w dupie preambułę wyznania wiary stanowiącą „jeden, powszechny i apostolski kościół”. Pewnie się teraz głowią czy mianować Tatkę Dyrektora-Doktora Grzybka przewodniczącym Konferencji Episkopatu, czy przenieść siedzibę do Torunia i spróbować odbić władzę nad duszyczkami, tudzież podatkiem tacowym. Zarówno czasowo pełniący obowiązki prezydenta jak i sam Orzeł Żoliborza, a nawet Saska-Przepraszamy, słowem nie wspomnieli żeby był w kontekście ziemskiej reprezentacji Najwyższego, ktokolwiek poza Grzybkiem-Solenizantem.

 7. Czy nie nadszedł wreszcie czas byprzegonić ta cała bandę do cholery ?Od tysiąca lat grabią Polskę .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s