Szczęśliwcy nie muszą być zdrowi

Znów specyficznym humorem błysnął padre Gądecki. Przyznał mianowicie, że w życzeniach na boże narodzenie słyszy głównie słynne „zdrówka”, co go niesamowicie wkurwia i irytuje. Bo wszyscy tylko o tym zdrówku myślą, a nikt jakoś nie życzy zbawienia.

I uzasadnia to krótko.

„Gdy przychodzi Chrystus, on wprowadza pokój boży, który ostatecznie prowadzi do naszego zbawienia”.

Nic z tego co prawda nie rozumiem (jeśli ktokolwiek rozumie Gądeckiego, to ręka do góry, albo może nawet dwie), ale wychodzi mi na to, że padre Gądecki to generalnie w dupie ma wasze zdrowie.

Ba, on jest nawet zainteresowany (szczerze wam tego życzy), byście zdrowi nie byli, bo zdrowie przeszkadza zbawieniu. Im bardziej będziecie zdrowi, tym mniej będziecie myśleli o tym pieprzonym zbawieniu, a to nie jest absolutnie w intersie padre Gądeckiego i jego tyleż głupawych co i pazernych kolegów.

Więc pamiętajcie moi mili, zwłaszcza ci co bardziej religijni, żeby dziś absolutnie nie życzyć sobie zdrowie, bo to nie dość, że jest mało eleganckie, to jeszcze mało religijne.

„Im szybciej zachorujesz, tym szybciej zdechniesz, a im szybciej zdechniesz, tym szybciej dostąpisz wielkiej łaski zbawienia. Życzę ci tego z całego serca“.

Oto obowiązująca na dziejszy wieczór nowa formuła życzeń. Bądźcie zbawieni!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

14 thoughts on “Szczęśliwcy nie muszą być zdrowi

  1. Dziękuję bardzo, życzenia przyjmuje bo wierze że szczere. Nie życzę udławienia się opłatkiem bo to nie w moim stylu.

  2. Pierdolony katolicki bandyto: pocałuj na ” lewaków ” – w dupę!!!

  3. Nie czyń drogi,pobożny katoliku innym co Tobie nie miłe.Nie łam przykazań boskich bo znajdziesz się w piekle i nikt Ci nie pomoże.Kochaj bliźniego swego jak siebie samego,pomyśl jak by się to życzenie spełniło Tobie i jak by Cię bolało.

 1. Revel:)
  Gądecki – to jełop nad jełopami! Dlaczego te moralne karły z byle sraczką i katarem lezą do lekarzy? Boją się dostąpić ” życie wiecznego ” ? Zakłamane wieprze!!!
  Zdrowia Ci życzę, na te świąteczne / tradycyjne / dni!!!!
  Stanisław

 2. Co mi po zbawieniu, jeśli mam go doczekiwać w stanie permanentnej choroby? Wolę raj za życia w zdrowiu, wiecznej młodości, urodzie i w stanie permanentnego oddziaływania na kobiety.

 3. Chrystus…wprowadza pokój boży?!

  „Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową (Mt 10,34n).”

 4. Zdrowie i dobra materialne to przywilej szamanów,wyznawcy mają być najlepiej zahukanymi kalekami i analfabetami,skazanyymi całkowicie na łaskę i niełaskę katabasów,albowiem,,cierpienie uszlachetnia i zbliża do Chrystusa”jak mawiała pani Agnes Goxha Bopxhiu,znana szerzej jako,,matka Teresa”Jak kto miał taką matkę to dzieciństwo miał koszmarne

 5. CIERPIENIE I BIEDA NĘDZA USZLACHETNIA ..CIEMNY LUD… DLATEGO KOŚCIOŁY SĄ PEŁNE… DZIADY BIEDACY,,,ŻEBRACY JESTEŚCIE SKARBEM DLA ZŁODZIEI BOGACZY,,,,,,DAJĄC WAM JAŁMUŻNĘ ,RESZTKI ZE SWOJEGO STOŁU…… LICZĄ NA RAJ W NIEBIE

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s