Warto było?

jesus-151225-200A tak na marginiesie całego tego okołoświątecznego zamieszania… Patrzcie, ten  gość, którego z jakiegoś powodu tak fetujecie,  nie pił, nie palił, nie bzykał, nie żarł fastfoodów i żłopał coli, nie za często się mył (bo częste mycie skraca życie), dużo spacerował i przebywał na świeżym powietrzu, chodził wcześnie spać i namiętnie się modlił, jednym słowem prowadził jak na tamte czasy raczej higieniczny tryb życia i bardzo o siebie dbał, mimo to wykitował (i to dość niesympatycznie szczerze mówiąc) w pełni sił i zdrowia, w wieku zaledwie 33 lat. I warto było się tak poświecać?

Advertisements

Opublikował/a

Wszystkie opisywane tu wydarzenia są jedynie wytworem mojej fantazji a nie istniejące fakty zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie nieznanych i nieszanowanych jest jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Warto było?

  1. e, nie podoba mi się to wyśmiewanie, jest nieeleganckie; nie wszystko co przychodzi do głowy, warto zapisywać

    1. Ależ Junono, ja nic nie wyśmiewam. Toż to wszystko prawda, pomijając o, że dla współczesnego i w miarę ogarniętego człowieka wszystkie te historie to wyjątkowo śmieszna sprawa.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s