Apelujemy! Już czas na odważne decyzje

dudowa-151213-1400600

Niniejszym, korzystając z tego dość specyficznego czasu, kiedy – hipotetycznie – miłosierdzie (plus chęć dostąpienia zbawienia) górują ponad wszystkim, chciałbym się zwrócić z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętny los pani Agaty Kornhauser Dudy.

Zaapelujmy zbiorowo do tej dość zahukanej zdaje się kobiety, by była sobą. By zrobiła to, co bezdyskusyjnie kłębi się w jej myślach od dłuższego już czasu. By się już dłużej nie wahała tak jak się zdaje się waha. By zebrała się na odwagę, by była dzielna i podjęła jedynie słuszną decyzję.

Tak, Drodzy Państwo, czas już na to, by pani Agata, skądinąd sympatyczna zdaje się kobieta, porzuciła tego faceta, który niezgrabnie stąpa ciagle u jej boku i zatruwa jej życie.

Pani Agato, dość już wstydu, czerwienienia się, zmartwień i nie przespanych nocy. Dość już tej żenady. Najzwyczajniej w świecie, szkoda pani życia. Poza tym proszę brać pod uwagę, że jest pani – generalizując – z opcji niemiecko żydowskiej, a tym samym nigdy nie uzyska pani pełnej akceptacji ze strony środowiska neurotycznego szefa pani ciągle jeszcze męża, czyli faceta bez charakteru i godności.

⇒ Generał Polko poucza. Krótko o duszy, honorze i braku dystansu

Proszę nam wierzyć – pani do nich nie pasuje i oni nigdy pani w pełni nie zaakceptują. Po co się męczyć, tracić życie i patrzeć na mordy kretynów?

Ten blichtr i sztuczny blask zaraz się skńczą i zostanie zwykła proza życia z którą będzie bardzo trudno żyć. Nadszedł już czas na odważne decyzje.