Mamy już Idiotę Roku 2016. Trudno będzie go pokonać!

Temat może już nieco nieświeży, mimo to chciałbym jednak szczerze, serdecznie i gorąco pogratulować wyborcom Witolda „Nie zabijajcie nas” Waszczykowskiego.  Naprawdę zrobiliście dobrą robotę Rodacy, bo znaleźć takiego kretyna, to jest jednak wielka sztuka, a skuteczne na dodatek wypromowanie owego kretyna, to sztuka wręcz do kwadratu a może nawet sześcianu. Inni lepiej i wcześniej ode mnie już to udowodnili.

 

Prawda jest zaś taka, że minister Waszczykowski za swoje sfiksowane idee jest w stanie przehandlować własną matkę, plus  dzieci, psa i żonę, a co dopiero rzesze emigrantów w Anglii, na ogół przecież zdrajców i uciekinierów, którzy mimo że ojczyzna już wolna, za chuja wracać nie chcą.

Generalnie więc jebał ich pies, bo nam bardziej potrzebne są bazy i bomby atomowe, niźli pozorny dobrobyt i dobre samopoczucie paruset tysięcy do niczego nieprzydatnych, ciągle jeszcze obywateli, ale już nie Polaków. Jak nam Cameron zagwarantuje te bombki,  to niechaj rucha te odpady polskości jak tyko mu się podoba i kiedy tylko będzie miał na to ochotę. Nam nic do tego, palcem nie kiwniemy – mówi Waszczykowski.

To jest ta nasza słynna, nowa polityka zagraniczna, co to przed nikim się nie kłaniamy i w kaszę sobie dmuchać nie dajmy.

Teraz jeszcze krótko słów kilka o wegetarianiźmie i jeździe na rowerach, bo obie te dolegliwości, są i zgubne i niezgodne z polską tradycją a mimo to na siłę lansowane przez media. Jak widać, ekspercki głos ministra Waszczykowskiego zabrzmiał tu wyjątkowo głośno i wyjątkowo głupio.

Ledwo nowy rok się zaczął, a on już w pocie czoła zapracował na miano Idioty Roku (prawdopodobnie).

Poza tym ratunku!!! Jeśli facet, który na oko waży półtora kwintala z hakiem całkiem sporym i ma dupę trzy razy większą od fotela (i tak w rozmiarze XXXL) w który usiłuje ją każdego ranka wcisnąć, zabiera głupio głos w sprawie diety i zajęć rekreacyjnych, no to trudno nie nazwać go debilem.

Bo może w kwestii  tych urodzin Jezusiczka to on ma rację o tyle, że są pewnie tacy, którzy mimo 5 stycznia nadal nieprzerwanie urodzinowo imprezują, ale już w kwestii wegetarianizmu a zwłaszcza rowerów, pojęcia nie ma żadnego. I nie wierzę w to, że pan minister – jak zapewnia – też korzysta z roweru, bo po pierwsze nie ma takiego roweru na który mógłby wsiąść a ten by wytrzymał, a po drugie gdyby jeździł, to by nie pierdolił głupot. A pierdoli bezdyskusyjnie.

„ W Polsce możliwość jazdy na rowerze to są 2-3 miesiące w ciągu roku. Tymczasem często szykujemy w miastach infrastrukturę, jakbyśmy tymi rowerami mogli jeździć cały rok”.

Otóż kochany ministrze debilu, wyjdź chociaż raz na ulice (jest takie ryzyko, że cię jednak nie pobiją), wsiądź choć raz na rower (jest takie ryzyko, że ci się to nie uda) i przekonaj się jak jest naprawdę.

W Polsce możliwość jazdy na rowerze jest przez 12 miesięcy w roku, a w miastach o rozbudowanej infrastrukturze rowerowej (tak, za to ci dziękuję Platformo) jest to absolutnie bezdyskusyjne i bezproblemowe.

Jest tylko jeden warunek czasami, że tzw służby oczyszczania, robią to co do niech należy (a często nie robią), a policja i na ogół bezużyteczna straż miejska, też robią to, co do nich należy, czyli usuwają ze ścieżek parkujące samochody, pewnie takich samych debili jak Waszczykowski.

Ba, jestem zdania, że w tej akurat kwestii powinno robić się dużo więcej niż się dziś robi (słono płatne strefy parkowania, zakaz wjazdu samochodów w niektóre strefy miast, bezwzględne pierwszeństwo dla pieszych, itd), ale to temat na zupełnie inną notatkę.

Więc reasumując… Mimo, że notatkę kończę, to nadal nierozstrzygnięty pozostaje dylemat, kto tu jest głupszy – minister Waszczykowski,  czy ci którzy na niego głosowali.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Mamy już Idiotę Roku 2016. Trudno będzie go pokonać!

 1. Do Sylwestra jeszcze daleko a Duda,Szydło,Gowin,Ziobro czy MACIEREWICZ nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa ! Daj IM szansę !!!

 2. No dzięki. Właśnie coś takiego miałem powiesić, tylko troszkę krótsze. Może i dobrze. Idiota jest aż za łatwym celem.

 3. A mnie się wydaje,że nagroda powinna być zbiorowa,gdyż ulegliście zwykłemu złudzeniu nowości.A gdzie miejsce i honory dla niejakiego Pięty,czy prof.Pawłowicz?
  Jeśli już tak chętnie rozdajecie laury,to nawet „nasi”, obecny jak i poprzedni prezydęci chętnie by się załapali.Czy wszyscy zapomnieli o Kowalu „prawie polskim” patriocie? I dlaczego też lekceważycie zasługi Sz. Antka? Z tym,ze jemu za całokształt.

 4. Stanąłbym w obronie dobrego imienia wszystkich idiotów, zarówno krajowych jak i zagranicznych, albowiem porównywanie Waszczykowskiego do idioty uwłacza godności tego ostatniego. „Waszczykowski” jest jednym z najcięższych, ekstremalnych stopni upośledzenia, porównywalnym jedynie do podobnych – choć osobnych form – występujących w PiS oraz sferach kościelnych.
  Chcąc obrazić kogoś ostatecznie winno mu się w twarz rzucić nie ” ty idioto ” ale ” ty waszczykowszczaku” ewentualnie „ty kempo”, „ty kuchcińszczaku” itp.

 5. Ja wierzę w pisuar i ich złotoustych funkcjonariuszy. Wątpię by Waszczykowski ten piękny tytuł obronił. Wszak tyle dni przed nami, a barany kłapią paszczami na okrągło.
  Z punktu widzenia osoby blogującej: im więcej pis-elokwencji, tym lepiej.

 6. Waszczykowski jest wiecznym kandydatem na ćwierćinteligenta, dlatego nie można od niego wymagać nawet pozorów myślenia, a decyzje i tak podejmują za niego nieco mądrzejsi.

 7. Wcale nie trudno! PiS jest zdolny nad pojęcie. 2. Mam pretensję do Anonima z 5 stycznia 2016 godz.13.19. Dlaczego Pan, Panie Anonimie obrażasz barany???

  Poza tym – „Dusza maja wielbi PiS – obiekt do obśmiewania!

 8. Po nocnym rajdzie ministra Antoniego na siedzibę Biura Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w Polsce za tej władzy, i długo za następnej, żadnej bazy nie będzie. Tak chciał Władimir Władimirowicz, to tak będzie miał.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s