Obywatelu zlustruj się sam.

Niniejszym  informuję wszystkich sceptycznie nastawionych do „dobrej zmiany”, że połączone siły służb zależnych od ministrów Kamińskiego i Błaszczaka, rozpoczęły zakrojoną na szeroką skalę operację lustracji społeczeństwa. I nie chodzi już o teczki bezpieki. Tym razem, każdy zatrzymany na ulicy, budzący wątpliwość obywatel (płeć bez znaczenia), będzie miał obowiązek natychmiastowego ściągnięcia majtek i przyjęcia odpowiedniej pozycji, tak by oficer lustrujący mógł sprawdzić co rzeczony obywatel ma w dupie i czy przypadkiem nie jest to PiS. >>>

Można się też zlustrować samemu. Tu warunek: w ciągu trzech dni roboczych należy dostarczyć do najbliższego komisariatu policji, lub do właściwej swojemu miejscu zamieszkania Podstawowej Organizacji Partyjnej PiS (w skrócie POPPiS), własnoręcznie napisanego oświadczenia, uwiarygodnionego zeznaniami przynajmniej dwóch świadków. Obywatel samozlustrowany otrzyma odpowiednie zaświadczenie, dzięki któremu uniknie niezbyt komfortowego wypinania się na środku ulicy. Obywatelu, zlustruj się więc sam. Nie będzie ci Kaczyński zaglądał do dupy!

 

Tym razem, każdy zatrzymany na ulicy, budzący wątpliwość obywatel (płeć bez znaczenia), będzie miał obowiązek natychmiastowego ściągnięcia majtek i przyjęcia odpowiedniej pozycji, tak by oficer lustrujący mógł sprawdzić co rzeczony obywatel ma w dupie i czy przypadkiem nie jest to PiS.

Można się też zlustrować samemu. Tu warunek: w ciągu trzech dni roboczych należy dostarczyć do najbliższego komisariatu policji, lub do właściwej swojemu miejscu zamieszkania Podstawowej Organizacji Partyjnej PiS (w skrócie POPPiS), własnoręcznie napisanego oświadczenia, uwiarygodnionego zeznaniami przynajmniej dwóch świadków. Obywatel samozlustrowany otrzyma odpowiednie zaświadczenie, dzięki któremu uniknie niezbyt komfortowego wypinania się na środku ulicy.

Obywatelu, zlustruj się więc sam. Nie będzie ci Kaczyński zaglądał do dupy!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Obywatelu zlustruj się sam.

  1. Dla uproszczenia procedury dodam, że rzeczone oświadczenie można też dostarczyć do Komitetu Dzielnicowego Partii Watykańskiej, wiernego koalicjanta PiS-u, czyli do najbliższego biura parafialnego. Ofiara na tacę jest dobrowolna, ale nie może być niższa niż 100 PLN. Należy być na czczo.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s