ReadingLIST #1

icon-piatek-1400600

» Jeśli komuś umknęła ta informacja, to przypominam, że nowym szefem publicystyki w TVP Info został pan Rachoń, prominentny funkcjonariusz Telewizji Republika, oraz kolejny użytkownik pani Kasi Hejke. >>> Pan Rachoń poza tym, że przejął ową kobiecą masę upadłościową po Górskim, Kurtyce, Kaczmarku i paru innych, zasłynął również tym, że swego czasu, a było to podczas wizyty Putina w Polsce, przebrał się za… penisa, czyli najzwyklejszego w świecie chuja. Nie wiem czy i jakie sukcesy w TVP odniesie Rachoń, ale wiem na pewno, że absolutnie nie musiał się przebierać, bo i bez przebrania wygląda godnie i wiarygodnie. Jak się ktoś chujem urodzi to i jest chujem bez przebrania.

» Andersowa ministrem? Tak to nie żart! >>> Zarządzająca (teoretycznie) masą upadłościowa Wyższego Sortu Polaków premier Beata Szydło, powołała Annę Marię Anders na stanowisko przewodniczącego Rady Ochrony Pamięci i Męczeństwa. Dodatkowo, będzie ona także sekretarzem stanu w Kancelarii Rady Ministrów i pełnomocnikiem ds. dialogu międzynarodowego. Nie wiem co to znaczy, ale brzmi pięknie. Niezmiennie jestem też pełen podziwu dla lekkości i łatwości z jaką PiS wynajduje, zazwyczaj na śmietnikach, personalne rodzynki.

» Bulwersujące odkrycie kardynała Maradiaga. >>> Pan kardynał Oscar Maradiaga jest z Hoindurasu i właśnie odkrył coś o czym nikt do tej pory nie wiedział. A odkrył mianowicie, że – uwaga – „w Watykanie działa gejowskie lobby“. Wprost nieprawdopodobne! Czekamy teraz kiedy to kardynał Dziwisz odkryje i obwieści światu, że w Watykanie działało i działa lobby pedofilskie.To będzie sensacja.