Starachowickie błogosławione łono (pierś dyskretnie przemilczano)

Przemknęła mi gdzieś ta uroczystość bokiem, a przecież nie można obok niej przejść obojętnie, bez należycie uświęconej uwagi. Tym bardziej, że uroczystość miała bardzo rodzinny i wyjątkowo skromny charakter, co szczególnie należy podkreślić. Było skromnie do bólu. Było tak skromnie, jak skromny potrafi być tylko PiS, nie wspominając nawet o wyjątkowej skromności Prezesa z której zresztą słynie. Trzeba przyznać, że równie skromne bywają tylko rodziny mafijne, acz i tak skromności mogłyby się uczyć od PiSu. Skromnością popisały się też władze Starachowic, ale to stanowi niezły materiał na zupełnie inny felieton. Chodzi o to, że w tych Starachowicach w ubiegłym tygodniu odsłonięto, tablicę pamiątkową poświęconą prezesinej mamie Jadwidze. Można powiedzieć, że wszystko odbyło się wręcz bez świadków, bez rozgłosu i medialnego szumu, co zresztą dokumentują zamieszczone poniżej foty pana Cucha. Sierocie Jarosławowi towarzyszyło jedynie paru niewiele znaczących przyjaciół, i grono zupełnie anonimowych sympatyków, którzy przyjechali tu na żaden tam rozkaz, tylko z dobrego serca, żeby jaka taka frekwencja była i żeby Jarosławowi po prostu nie było przykro, że sam swe sieroctwo celebruje.

Tablicę odsłonięto na tzw. Panteonie Pamięci Narodowej tuż obok kościoła kościoła Wszystkich Świętych. Czym sobie zasłużyła na Panteon nieboszczka Jadwiga najjaśniej tłumaczy z mozołem wyrezany na owej tablicy napis. Brzmi on:

„Honorowej Obywatelce Starachowic Jadwidze Kaczyńskiej z wdzięczności za dar życia Prezydenta i Premiera Rzeczpospolitej Polskiej- w I rocznice śmierci mieszkańcy Starachowic 17 stycznia 2014 r.”

To naprawdę wzruszające wydarzenie, nawet bardziej wzruszające od owych szczecińskich peanów na cześć uświęconego łona, które na świat wydało rezydenta Dudę. Gdy Rydzyk zostanie papieżem, Jadwigę ogłoszą świętą, a Lech z pewnością zastąpi Chrystusa.

Jeśli ktoś teraz powie, że w Polsce jest nudno, a rzeczywistość niczym nie jest w stanie go już zaskoczyć, to ja na to powiem,  że ten ktoś jest głupim siurkiem bez krzty wyobraźni!

W imię ojca (Rajmunda) i synów (Lecha i Jarosława) i ducha świętego (Jadwigi) Amen!

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Starachowickie błogosławione łono (pierś dyskretnie przemilczano)

  1. Ojciec vel Rajmund traktował jareczka jako przygłupa, zresztą dawał temu wyraz mówiąc, że to bardzo niebezpieczny przygłup, zaś jaruś z tego powodu ale także z tego, że tatuś zdradzał mamusię jadwinię z pańcią, która miała tatusiowi pomagać w przygotowaniu doktoratu na Politechnice Warszawskiej, szczerze nienawidził. Jarkacz jest zresztą mentalnym bolszewikiem i skaza żydowska na genealogii rodowej, którą obdarzył go tatuś, też zapewne jest jednym z powodów, dla których o tatusiu nigdy nie wspomina.

  2. Jednego nie rozumiem.Zmarła w rocznicę wyzwolenia Warszawy w 2013, tablica była w 2014, a dopiero teraz ją uroczyście odsłonięto ? Wina Tuska ?

  3. A kiedy uczczą ” pamieć ” o wujku kaczym? Z sowieckiego nadania: wojskowego prokuratora stalinowskiego? Było mu Świątkowski…
    No i koty kaczyńskiego tak ” bezpamiętnie „… poległy? Może był: zbrodniczy spisek ruskich myszy?
    Stanisław

  4. Podejrzewam, że brzydko kłamiecie z tym przykościelnym odsłonięciem kamiennego dziękczynienia za wybzykanie na świat Boskich Bliźniąt. To nie mogło być „przy kościele”, skoro urodzony w 1949 roku NadOberKaczPrezes ochrzcił się dopiero w 1989 roku [zeznanie dziewicy wielokrotnego użytku, Martusi], a Prezydent Minionego Milionolecia do tej pory się nie zmoczył +wodą+życia+ [nie mylić z wodą życia – aqua vitae]. Kościół Rzymskokatolicki, a tym bardziej rzymskostarachowicki nigdy by się tak nie skoniunkturalił, by marmurowo, lub choćby lastrykowo sławić niesakramentalną ruję i porubstwo.. Zdementujcie!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s