Angelique Kerber na przykład…

Od pewnego czasu mamy nieustanny problem z tymi Niemcami. I to jest ich wina, bo to oni się uprali żeby nam te problemy stwarzać. No, bo czy myśmy im kazali gwizdać w tym Krakowie? Skąd że znowu. To jest zresztą przykład ewidentnego braku kultury. Bo my przecież też sobie lubimy pogwizdać i pobuczeć, ale żeby zaraz na meczu, gdzie kobiety i dzieci i podniosła atmosfera? Co innego na jakimś cmentarzu, albo przed jakimś pomnikiem, natomiast na meczu nigdy, bo mecz to przecież świętość. I te gwizdy jeszcze do końca nie wybrzmiały i nie ucichły, a już kolejny mamy przykład ich wyjątkowego, typowo niemieckiego skurwysyństwa.

Ta Angelique Kerber na przykład.

Oni mówią, że to ichnia jest, czyli Niemka, a przecież już na pierwszy rzut oka widać, że to Polka, że nasza, blond słowianka, co spoza gór i rzek wyszła nam na brzeg. I wcale nie jest prawdą, że przypomnieliśmy sobie o niej dwa dni temu, kiedy Isia swym zwyczajem znów dała dupy (wiemy jak, wiemy z kim, ale nie wiemy komu). Myśmy zawsze o Andżeli pamiętali i zawsze o niej dużo i ciepło pisaliśmy, tylko cenzura Tuska nie puszczała.

Szkopy zaś ją brutalnie przywłaszczyli, zgermanizowali i powiedzmy szczerze: ukradli nam ją i  niewiele tu zmienia fakt, że urodziła się w tej jakieś Bremie. Chuj nie Brema, wymyślili to sobie na kolanie. Za chwilę się okaze, że Lewandowski urodził się w Hamburgu. Takiego wała!

REKOMENDOWANE: Smoleńska naked (uwaga cycki i różowe majtki inside)

No i ten trumfalny, rozbrajający tytuł:

„Angelique Kerber wygrała Australian Open! Polka pokonała najlepsze tenisistki“.

Polka, rozumiecie! Jeśli ogranizowano by mistrzostwa świata w hipokryzji, to Polacy mają zagwarantowane pudło. Trzecie miejsce pewne, o drugie musieliby się bić z Watykanem.

Kurwa Wasza Mać, panienka klepie piłką o kort już dobrych parę lat i do tej pory zawsze była dla was jebaną Niemrą i nikt, nawet pies z kulawą nogą nie opłakiwał jej porażek, tak jak opłakiwał wtopy kochanicy Jezusa Radwańskiej. Nikt nie cieszył się z jej sukcesów, wszyscy mieli w dupie kim jest, skąd jest i dlaczego jest i nagle takie oświecenie: toż to nasza, Polka, Jezusiczku…

Więc tak sobie patrzę na tych wszystkich PRZYGŁUPÓW znad Wisły, ten boży lud pisowski i nieustannie sie zastanawiam, kto ma większy problem. My z Niemcami, czy może jednak Niemcy z nami. Pomijajac to, że sami z sobą mamy problem wręcz nieziemski.

… Jestem na Facebooku i Twitterze

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

10 thoughts on “Angelique Kerber na przykład…

 1. ” Porażka zawsze jest sierotą, a sukces – ma wielu ojców „…
  Podobno A. Kerber chciała reprezentować Polskę, ale odmówili, bo – podobno – ” stawiała zbyt wysokie warunki „. Typowo wolskie qrewstwo, polegające na ” ocieplaniu” swojego parszywego wizerunku – cudzym sukcesem!
  Stanisław

  1. „Daj se luz” – jak śpiewano w pewnym Kabarecie… Jest lepszy kabaret z Mega-gwiazdą – niejaką Andersówną de domo – obywatelką Imperium Brytyjskiego i USA więc Polką pierwszego sortu, które to monstrum startuje do uzupełnianego nocą PiSSenatu z PiSPodlasia. Owa Mega- mianuje niejakiego Jarosława Kaczyńskiego [kto to jest, do czarta, ów Jarosław Kaczyński?] do tytułu „godzącego waśnie i spory”… Słowem Anioł Porozumienia znów się był nam narodził…
   Jest tylko jedna drobna bo lingwistyczna przeszkoda – wywiad przeprowadzono w nowomowie obecnej elYty polYtucznej – w tzw. PiSdisch.

   Obywatel Drugiego Sortu

   P.S. Andźelika [typowo nadwiślańskie imię] – córka wikarego Wincentego Cerberka z Wyszkowa.

 2. Moim zdaniem Niemka Kerber nie wygrała , tylko Williams przegrała …po prostu psuła , wyrzucała na aut …no i nie jestem tak do końca pewny czy Serena Williams jest kobietą …Ale zmieniłem zdanie co do naszej świętojebliwej Radwańskiej , gra coraz lepiej , ale ma za mało ciała i siły …A mendy PiS-owskie przykleją się do każdej dupy , tego wymaga Kaczyński wystawiając swoją . Wypowiadając się na temat tenisa , mogę stwierdzić że mam do tego prawo , ponieważ gram amatorsko już ze 40 lat …

 3. Tym skretynialym polaczkom od kaczki to jak wygodnie raz jest polka a ras to niema.i tak zle i tak niedobrze.pojebany narodek.

  1. A jak dla mnie, to każdy, kto używa pejoratywów typu „polaczkom” jest zwykłym chum oraz cham. I to „raZ”w raz. Pojąłeś półanalfabeto?

  2. Ponieważ program „wcina” gwiazdki – dopowiadam:
   1. brakujące litery j-e [razem: ch-u-j-e-m]
   2. brakujące litery m-e [razem ch-a-m-e-m].
   OK. Teraz jest dobrze. Po polsku.

 4. Co idioto i glupi polaczku ukrywarz sie pod guwnianym psedo ojcowie narodu. Z durniami nie mam zamiaru miec do czynienia.To jest wolne forum i jak sie komus cos nie podoba to niech nie wlazi tutaj, pisuar

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s