ReadingLIST #3 (Ułaskawić Dorotę Kanię!)

» Ułaskawić Dorotę. Koniecznie! >>> Po skandalicznym skazaniu wybitnej polskiej dziennikarski Doroty Kani na dwa lata odsiadki  w zawiasach za płatną protekcję, bohaterowie jej książki  „Resortowe dzieci” apelują do prezydenta Dudy o ułaskawienie autorki.  Dorocie Kani dzieje się krzywda i wszyscy ludzie dobrej woli w takiej sytuacji nie mogą milczeć. >>> „Panie Prezydencie. Ten wyrok, a właściwie opinię sądu, należy natychmiast unieważnić, nie czekając na tzw. apelację. Pan, Panie Prezydencie, ma już przetartą ścieżkę”. >>>  Dobrze by też było, aby pan prezydent podpisał również – skoro już przy biurku siedzi i podpisuje co leci i jak leci – ułaskawienie samego siebie. Tak na wszelki wypadek, gdyby kiedykolwiek miał zostać  skazany przez Trybunał Stanu.

Advertisements

Opublikował/a

Wszystkie opisywane tu wydarzenia są jedynie wytworem mojej fantazji a nie istniejące fakty zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie nieznanych i nieszanowanych jest jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “ReadingLIST #3 (Ułaskawić Dorotę Kanię!)

  1. To w GW już czytałem. Boskie! Kawa od razu lepiej smakowała, nawet bez amaretto! Kublik z Czuchnowskim upiekli dwie kanalie na jednym rożnie 🙂

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s