Celebryta z bejsbolem

Jestem wprost zauroczony karierą jaką robi Mariusz Pudzianowski. Jest już nie tylko sławnym osiłkiem (i bizensmanem), ale za moment może się stać nie mniej sławym politykiem. Jeśli ktoś z was nie kojarzy kto zacz ten Pudzianowski, to zapewniam, że nic straconego i nie ma czego żałować. Wspominam o nim dlatego, że jest to idol dorastający do miana celebryty, pewnej specyficznej i wcale nie tak małej grupy Polaków. Zwłaszcza jeśli chodzi o sposób bycia i zawartość towaru pod deklem.

Całkiem nie tak dawno, ow idol zapowiedział na fejsie, że jeśli tylko do Polski dotrą jacyś uchodźcy, on będzie ich „asymilował” przy pomocy kija baseballowego. Wbrew oczekiwaniom autora, wpis nie spodobał się wszystkim i za sprawą organizacji Hejtstop dowiedziała się o niej prokuratura. Pan Pudzian na coś takiego obojętny nie pozostał i rzucił w tłum kolejną porcję wymyślnych inwektyw. Domaga się również bardziej drastycznych rozwiazań: „Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm“.

No tak to mniej więcej wygląda, czyli  wszystko w klimacie „bij Żyda i Araba a Hitler chciał dobrze”.

REKOMENDOWANE: Portret zaangażowanego pisowca bardzo ideowego

Jak to się wszystko skończy nie wiem, acz chętnie się dowiem. Nim zaś się dowiem, rzucę kilka niewinnych uwag.

Po pierwsze, mój stosunek do emigrantów w takim wydaniu jak widzimy i zaszczapionych taką wiarą jaką znamy, jest również – baaardzo delikatnie mówiąc – pełen rezerwy. Z różnych powodów. Sądzę przeto, że ów Pudzianowski, miał prawo wyrazić także swój brak entuzjazmu wobec takiego sortu przybyszów. Ma też bezwzględnie rację, że trzeba bronić swojego podwórka, jeśli zajdzie taka konieczność. Niestety styl w jakim to zrobił też jest najgorszego sortu. Rzecz można pustak, co w gruncie rzeczy nie jest chyba zaskoczeniem.

Pozostałe moje uwagi wynikają jedynie z mojej programowej niechęci wobec wszystkich osiłków.

I tak po drugie. Po tego typu ludziach, nie spodziewam się niczego pozytywnego, więc w tym sensie bluzg Pudzianowskiego mnie nie dziwi, ani nie zaskakuje, a jest jedynie kolejnym dopełnieniem jego potretu psychologicznego. A osiłki jak to osiłki, mocne w gębie i w łapach, a móg jak u wiewiórki i to jeszcze po udarze.

Po trzecie edukowanie osiłka na nic się nie zda, bo to zdaje się od urodzenia typ nieedukacyjny. No chyba, że w w ramach edukacji potraktowano by go tak, jak potraktowano Marcellusa Wallace’a. A ten też był nizłym osiłkiem.

Po czwarte jaja jajami, ale aż strach pomyśleć kim byłby i co by robił pan Pudzianowski gdyby tak na przykład urodził się Afganistanie.

Po piate. Sądząc z klimatu wypowiedzi osiłka i pewnej specyficznej retoryki, oraz biorąc pod uwagę uwielbienie jakie tym sposobem zyskał w narodzie, kariera polityczna stoi przed nim otworem. Poziom wypowiedzi i postrzegania rzeczywistości sprawia, że łatwo i szybko zakolegowałby się chocby z panem posłem Piętą, a i pewnie z Brudzińskim byłoby mu po drodze.

Po szóste niezależnie od poziomu deszczówki w głowie pana Pudzianowskiego, w nieczym to nie znienia takiego oto faktu, że z tymi uchodźcami sprawa robi się mocno denerująca. I nie wiem jak się zachowam, lub jak żle się zachowam.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Celebryta z bejsbolem

    1. A od czego niezależna jest ” niezależna.pl ” ? Od dobrych dziennikarzy? Od rozumu? od obiektywizmu? Toż to samo bagno pis-lamistycznych durniów!

  1. Niezależnie od ilości szarych komórek u Pana Pudzianowskiego, a i Jego wątpliwych wyczynów sportowych („bijany” był ci on już w końcu przez wielu, a i do polityki mu daleko) uważam, że postawa wobec spieprzających jak zające ze swojego kraju (czy krajów) beduinów – jest wysoce pozytywna. Uciekają, łamiąc międzynarodowe prawa krajów chroniących swoje suwerenne terytoria, w przeważającej ilości wyłącznie osiłki zdolne do walki i obrony swojej bądź co bądź ojczyzny nawet, jeśli podstawowym w niej zajęciem jest gwałcenie kóz. Muzułmańscy duchowni nawtykali im do pustych łbów mnóstwo religijnych dobrpdziejstw, a więc huzia na Józia. W Internecie dostępny jest filmik pokazujący polityczną mapkę Europy z zaznaczonymi głównymi jej krajami, gdzie na miejscu Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, … pisze wielkimi literami SOCJAL, a w Polsce WPIERDOL i tutaj się Pudzianowi bynajmniej nie dziwię. Żydzi do Izraela, a beduini wynocha na pustynię.

  2. Gdzieś czytałam, że wyrazy sympatii Pudziana wobec pokrzywdzonych z zawodu muhamadów były spowodowane rosnącą bezczelnością dzikich lokatorów z Calais, którzy już bez zażenowania terroryzują kierowców jadących do jukeju i wpierdalają im się do ciężarówek nawet nie próbując się ukrywać, jako że strongmen nad strongmeny ma firmę przewozową, w związku z czym jest przez wyżej wymienionych zagrożony jak najbardziej realnie, a nie tylko potencjalnie, jak większość z nas. A wszelkie hujstopy, nomady i tym podobne kółka różańcowe politpoprawności to koteryjki złożone z cwanych kumoś o hucpie jeszcze większej niż BMI, które wyniuchały perkatymi noskami, że wycie „rasizmfaszyzmksenofobiaaa” to zajebiste źródło utrzymania. Bardzo łatwego utrzymania, bo rzeczone wycie ciężką pracą nie jest ani dużych kwalifikacji – poza tupetem i pyskiem od ucha do ucha – nie wymaga. Jeszcze kilka takich akcji o efektowności odwrotnie proporcjonalnej do sensu jak nagonka na Pudzianowskiego i słowo „faszysta” stanie się komplementem. I to jest główna przyczyna, dla której takie bojówki powinny zostać zdelegalizowane – są piątą kolumną nazizmu, świadomie czy nie, to nie ma znaczenia.

  3. Jachu – Ty jesteś wyjątkiem, więc zostań. Byłbym niepocieszony, gdybyś wyjechał i musiał iść do „ichniego” wojska, bo tam nawet kobitki są w armii obowiązkowo. Byłem ciekawy, kto jeszcze się odezwie i odkryje swoją tożsamość. 🙂 Nie odbierajcie mnie źle, nie jestem szowinistą. Znam i gościłem niedawno znanego w Polsce Żyda (nie będę przytaczał nazwiska), który jest wyjątkowo wyedukowanym człowiekiem i od którego można się wiele nauczyć. Nikomu źle nie życzę, ale (wybacz) PO narobiła tyle złego, że wk*****ny bywam. Pozdrawiam Cię serdecznie. Bądź zdrów i płodny, jak dotychczas – albo jeszcze bardziej. 🙂

    1. do wojska sie nie kwalifikuje bom już za stary, a poza tym obywatelstwo dostałem kiedy wiek eliminował mnie z armii. Zresztą gdyby nawet z tym wiekiem było lepiej, to jako jednoczesny obywatel innego państwa (Polska) z armii zdaje sie byłbym zwolniony. Ostatnio spędzałem tam Nowy Rok i podzielę się obserwacją taką, że w porównaniu z dzisiejszą Europą (Polskę tu wykluczam), Arabów/muslemów trzyma się tam zdecydowanie na krótszej smyczy. Od zawsze zresztą. Paru szacownych Europejczyków powinno przyjechać tu na korepetycje i konsultacje. Pozdro

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s