ReadingLIST #4

» Klimczak prezes broni Klimczaka kibola. >>> Oto naczelny kibol Lecha Poznań (to taka lokalna drużyna kopaczy piłki) Piotr „Klima“ Klimczak, na każdym praktycznie meczu udowadnia, że jest patriotą pełną gęba, z wnętrza trzewi, wręcz z dna własnej dupy. Kiedy Klimczakiem kibolem zainteresowała się prokuratura, Klimczak prezes wziął go natychmiast w obronę. Bo – jak dowidzi – „Swoim bezinteresownym zaangażowaniem wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku Lecha Poznań”>>> Przyznacie, że prezes to niezły jajcarz jest. I jeśli kibol Piotr Klimczak jest istotą człekokształtną z mózgiem wiewiórki, to czym jest w takim razie prezes Karol Klimczak i czyj mózg uwił sobie gniazdko pod jego kopułą?

» Redaktor zatrzymany, prokuratura milczy. >>> Jacek Żakowskiego, w całej sprawie Kotlińskiego i „Faktów i Mitów“ napisał wszystko co na ten moment trzeba by napisać, a ja nic więcej nie byłbym dziś w stanie dodać. >>> „Żaden poseł nie przyjechał na miejsce. Żadna gwiazda nie rugała w tej sprawie pani premier. Żadna interpelacja, o ile wiem, jeszcze w tej sprawie nie została złożona. Ani z PO, ani z Nowoczesnej, ani od Kukiza. Ogólnie wszystko stało się po cichutku“. >>> Czyli, jakby powiedział nieoceniony pan Zbyszek Ziobro, ten pan (Kotliński) nigdy już więcej nic nie napisze?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “ReadingLIST #4

  1. DŁUGIE MACKI PiS-u …SPRAWIEDLIWOŚĆ WEDŁUG OSZOŁOMÓW .
    Podobnym przedstawicielem kiboli w warszawskiej ,,Legii ” był niejaki ,,Staruch ” i co ? Podejrzewany o handel narkotykami , rozboje i inne przestępstwa …obecnie oczyszczony z zarzutów , przeproszony i w glorii chwały …wystarczyło tylko że pochodzi z rodziny parającej się prawem i miał sympatię partii PiS …dla której był i jest , Polskim patriotą …

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s