Operacja „Bolek”, czyli jednak skakał Jarosław!

To zastanawiające, że ludzie którzy są genetycznie wręcz skażeni niezachwianą wiarą w spiski, nagle w jeden spisek nie mogą uwierzyć. Bo kiedy Krzywonos przekonuje, że całe to wałęsowe bolkowanie to zmowa, celowa robota i spisek właśnie, to wspomniani miłośnicy teorii spiskowych za nic nie przyjmują tego do wiadomości. I mieszają Krzywonos z błotem, co nie jest zaskoczeniem tylko tradycją.Nadmieniam że:

 1. Nie interesuje mnie kompletnie, czy Wałęsa był agentem kogokolwiek, czy cokolwiek podpisał i czy zarobił na tym konkretne pieniądze. Mam to w dupie.
 2. Uważam że ów Wałęsa, to wyjątkowy megaloman, głupi i zadufany w sobie fiut, i postać do cna groteskowa. To chodząca karykatura samego siebie.
 3. Uważam też, że niezależnie od tego jakim i czyim był współpracownikiem i jak głupim do n-tej potęgi jest kutafonem, to jest jednocześnie pewnym istotnym, o ile nie najistotniejszym symbolem wielkich zmian jakie przeszła Polska. Jest chodzącą ikoną polskiej rewolucji, i on właśnie na sobie skupił wszystkie blaski owych przemian. Czy nam się to podoba czy nie, tak właśnie jest. I dlatego właśnie – wracając do punktu jeden – mam w dupni jego agenturalność i żądam dla niego elementarnego szacunku bo jest symbolem.

A teraz do rzeczy, czyli spisków i Krzywonosowej.

Ta twierdzi, że podpisy które widziała na bezpieczniackich dokumentach, nie są podpisami Wałęsy. Ona posiada dokument z autentycznym podpisem Lecha, podpisem który składał na jej oczach i znacząco różni się on od tego z kiszczakowej, cudownie jakoś tak odnalezionej szafy.

Ma to być ów dowód na spisek, mający na celu ostateczne i nieodwracalne zdyskredytowania Lecha.

〉〉〉LUKNIJ TUTAJ: Starachowickie błogosławione łono (pierś dyskretnie przemilczano)

Osobą której najbardziej zależy dziś na dewaluacji Wałęsy, jest nie kto inny jak (tym razem z małej litery) pan prezes Jarosław Kaczyński. Zniszczył wszystkich wokół, ostał się jedynie Wałęsa. Potwierdzona teraz niezależnie jakimi metodami bolkowatość Wałęsy, otwiera drogę – to już moja teza – do uchwalenia przez sejm większością głosów, że to Jarosław skakał przez płot i podpisywał sierpniowe porozumienia i że to on jest jedynym i niezaprzeczalnym wodzem polskiej rewolucji. Jemu się należy miano ikony!

Jeśli jest to jakaś teoria spiskowa, to właśnie w tę teorię nie wierzą jakoś, a nawet ze wszelkich sił ją zwalczają wszelkie piso-prawoskrętne swołocze. Dokładnie ci sami, którzy wierzą w bzdurę zamachu smoleńskiego, którzy osiem z rzędu przegranych przez Kaczora wyborów tłumaczą spiskami, którzy Unię Europejską postrzegają jako spisek zawiązany tylko w celu unicestwienia Polski… Ich fobie i chorobliwe urojenia można by mnożyć wręcz w nieskończoność. Czyli jak nas dymają to spisek, ale jak my dumamy to… no właśnie to co to jest?

Piszę jak jest, nie ma to tamto…Jestem na Facebooku i Twitterze

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Operacja „Bolek”, czyli jednak skakał Jarosław!

  1. Owszem. Zachód potrzebował Polski do wyjajcowania i permanentnego okradania z kasy.

 1. Oczywiste, do stoczni motorówką dostarczony przez SB został p. Kaczyński, a Wałęsa jako dubler miał wykonać tylko efektowny skok przez płot.
  Nieszczęśliwy zbieg okoliczności
  sprawił, że tam gdzie powinien znaleźć się Kaczyński, znalazł się nieszczęsny Wałęsa.

 2. Wydawałoby się,że wszystko już przerabialiśmy choć jednak nie do końca.O ile donoszenie w jedną stronę jest be to już w drugą to szczyt patriotyzmu.Nie wiem tylko jak zakwalifikować agentów Mossadu.Może wreszcie sejm,na którymś z nocnych posiedzeń uchwali obowiązującą wykładnię co znowu może obalić sporo pomników i zedrzeć pozłotkę.Ale raz kozie śmierć.Niech się choć raz IPN na coś przyda.Przecież podobno odwaga staniała.

 3. Co do trzech punktów wymienionych na wstępie,należy podpisać się w całej rozciągłości.A swoją drogą,ciekawe co teraz zrobią tfurcy legend „S”.Może mistrz Wajda nakręci ostatni odcinek sagi pt Człowiek z gliny.Jak sytuacja się nie unormuje,tytuł może brzmieć: Człowiek z g..Po prostu u nas nie ma stanów pośrednich.Albo jesteś na cokole,albo w kanale.Tak jak to mówią;gdyby pod Synajem zamiast Żydów byli Polacy,Mojżesz nie pozostawiłby nawet DNA.
  Pewnie do końca świata (i jeden dzień dłużej) Polacy będą szukać swojego złotego cielca.Gdyby nie to ,że miał żonę czarownicę,stawiałbym na innego Lecha.

 4. Jahu, czy Ty sobie robisz jaja? Żądasz szacunku dla takiego zera i menela spod kiosku z piwem w Popowie? Kiedy wracał ciągle nawalony, jak dętka – Danuśka publicznie prała go po pysku, ile wlazło. Zachód musiał znaleźć sobie frajera, który i tak nie pojmie, co się dzieje. Na dziś został z 47 „doktoratamy”. Zapytaj go, czy wie, co to jest doktorat. Do szkoły „mniał” pod dużą górkę, jeżeli w ogóle „mniał”. Jego prezydentura to wielki wstyd dla Polski i profanacja urzędu prezydenta. Cieszę się, że Cię humor nie opuszcza – i tak trzymaj.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s