ReadingLIST #10 (To nie Trójka, to Trujka)

» Dobra zmiana w Trójce?” Bardzo dobra! Koleżeństwo daje radę i na komisarza Trójki wyznacza Adama Hlebowicza. To do niedawna  szef katolickiego Radia Plus w Gdańsku, co jest zupełnie wystarczającą i w zasadzie jedynie możliwą rekomendacją na dyrektorskie stanowisko w odzyskanych mediach publicznych. >>> Hlebowicz to postać nietuzinkowa, tak jak nietuzinkowi są polscy katolicy pierwszego sortu. Pierwsze decyzje jakie podejmie dyrektor? Mówi się, że zacznie od wyeliminowania z anteny wszelkiej satanistycznej muzyki, którą nieustannie promuje ten program. Niedźwiecki już pewnie wie, że od kwietnia prowadzić będzie musiał Listę Przebojów Żołnierzy Wyklętych. >>> REFLEKSJA: prezesowa radia Stanisławczyk, podejmuje decyzje które wskazywały by na permanentny brak seksu. Lub nadmiar przypadkowego. Tylko dlaczego z tego powodu prima aprilis robi nam już dzisiaj? >>>

» Adam Zagajewski, najwybitniejszy żyjący polski poeta do mściwie nam panujących:

“Panie i Panowie, opinia publiczna świata cywilizowanego, patrzy na was niechętnie nie dlatego, że jesteście prawicą czy konserwatystami, (…) tylko dlatego, że wasze zachłanne, fanatyczne próby błyskawicznego opanowania władzy we wszystkich dziedzinach życia publicznego (…) mogą się kojarzyć tylko z jednym, z faszyzmem (…). Nie z nazizmem, tylko z faszyzmem właśnie. Różnica jest całkiem spora.”

Tylko kto dziś czyta poetów? Ziobro, Kamiński, Błaszczak? Nie wyglądają na takich. >>>

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “ReadingLIST #10 (To nie Trójka, to Trujka)

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s