Pochylam się nad poczuciem humoru Czarneckiego

Obama nie spotka się z Andrzejem Dudą, to już powszechnie znany fakt. Niezawodny Richard Czarnecki tłumaczy to tak: Ale po kiego grzyba mieliby się spotykać, przecież pan Duda obok pana Obamy raz już siedział. To w zupełności wystarczy. Racja! Odzyskana z rąk porywaczy telewizja publiczna tłumaczy to jeszcze inaczej.

Otóż nie ma nic dziwnego w tym, że spotkania nie będzie, bo najzwyczajniej w świecie (cywilizowanym) pan prezydent Duda o takie spotkanie nie zabiegał. On jedzie do Ameryki przede wszystkim po to, by spotkać się z ukochaną polonią (pozwolę sobie jednak z małej litery), a jak mu czasu starczy i ochoty, no, to może wpadnie na ten cały szczyt w Waszyngtonie.

Poza tym bądźmy szczerzy… Kim w tej chwili jest ten Obama, żeby na niego tracić cenny czas? Za chwilę będzie nikim i jeśli ma ochotę się z kimś spotykać to na zdrowie, ale nie z pewnością nie będzie to poważny mąż stanu poważanego państwa. To by w sumie tłumaczyło ów afront z Kijowskim. Tak, to są partnerzy „godni siebie”. Niech sobie pogadają, niech knują, niech plują, nic innego w sumie im nie pozostało. Prawdziwi mężowie stanu są ponad to.

Stąd też z satysfakcją należy odnotować zapowiedziane i niezwykle istotne spotkanie z prezydentem Gruzji, czyli jednym z najznakomitszych i najbardziej znanych polityków współczesnego świata. Niestety nie pamiętam jego nazwiska, ale z łatwością sprawdzicie to sobie w internecie. Śpieszcie się, póki jeszcze można!

Zaś posła Czarneckiego zawsze ceniłem za niezwykłe poczucie humoru, ale widzę, ze zgrozą to spostrzegam, że wraz z wiekiem jest coraz lepiej, to znaczy coraz bardziej śmieszny poseł jest.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

3 thoughts on “Pochylam się nad poczuciem humoru Czarneckiego

  1. Richard źle przeczytał instrukcję z przekazem dnia. To nie Duda siedział obok Obamy, ale Obama obok Dudy.
    A tak poza tym, jest w tym jeszcze jeden wstydliwy szczegół. Obaj siedzieli obok Putina.

    1. Nie ważne jest obok kogo duda siedział! Ważne jest to, żeby kiedyś, w końcu – siedział! Za ” całokształt „!
      Stanisław

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s