Wiem że nie jestem pierwszy ale może się uda

sellin-flick-160331-1000300

icon-aircrash-55Jarosław Sellin, oglądowo i mentalnie rzecz biorąc najprawdopodobniej pierwowzór Otto Flicka z serialu „Allo, Allo”  wykazał się wyjątkową determinacją charakterystyczna dla tej formacji.

„Pomnik smoleński przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu powstanie wbrew oponentom. Powstanie w tym miejscu, bo wskazali je Polacy i tego się trzymamy. (…) Myślę, że niedługo będzie to pomnik narodowej zgody. Wszyscy, którzy próbują w tym przeszkodzić, będą na liście wstydu”.

Gość jest wiceministrem od kultury i wszystko  wskazuje na to niestety,  że wbrew nadziejom wcale nie jest mądrzejszy od swojego szefa. I to po pierwsze.

A po drugie, bardzo proszę ministerstwo kultury o informację i osobiście pana ministra też o to  proszę, by czym prędzej wskazano  miejsce w którym wystawiona będzie księga wstydu do której będzie można się wpisywać. Chciałbym być pierwszy na tej liście, gotów jestem nawet zapłacić za to pierwsze miejsce.

Biorąc pod uwagę okoliczności i przedmiot sporu, sadzę że księga wystawiona zostanie jednak w Pałacu Prezydenckim, który pasuje jak ulał także z innych powodów. Pytanie tylko od kiedy.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

3 thoughts on “Wiem że nie jestem pierwszy ale może się uda

  1. Poniatowskiego z konia , wypierdolić. Kaczkę na konia – wsadzić! A jak się okaże , że koń za duży jak, na mikrą postać pąprezdęta, to … zamienić konia, na osiołka:)
    Stanbisław

    1. Głupawyś, Stanisławie, czy co? Osiołek jest przecież dla Świętej Rodziny. Muł z kolei dla Sanczo Pansy. Selim co najwyżej na kaczce może sobie peregrynować.

    2. Przynajmniej w przypadku Jarosława będzie wiadomo, na czym go posadzić. Amatora rodeo trzeba posadzić na byku, oczywiście takim z wielkimi jajami.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s