ReadingLIST #14

readinglist-1000300-3

¤ Już wiemy dlaczego pękła prezydencka opona! Winę ponosi „płaski przedmiot o nieregularnych krawędziach szerokości ok. 10 mm”. >>> Szokujące! Pancerna fura najeżdża na – uwaga – płaski centymetrowy przedmiot, być może zwykły kapsel od puszki i robi bączka, bo pękła opona, która generalnie nie pęka. No chyba, że jest ze szrotu. Dobrze, że nie najechała na niedopałek, bo całe auto by się zjarało. Na szczęście nie stwierdzono obecności helu i trotylu. >>> A swoją drogą, czy to nie skandal? Wiedzieli że będzie jechał prezydent a nikt nie pozamiatał autostrady. No i kurzu nikt nie wytarł! >>>

icon-devil-55¤ Kardynał Dziwisz niezmiennie o jednym. „Jan Paweł II od początku swojego pontyfikatu mówił młodym, że są nadzieją Kościoła i świata”. >>> Z tym światem to może nie przesadzajmy, ale co do kościoła to oczywiście, pełna zgoda. Uznanie jakim kościół darzył i darzy młodych, zwłaszcza zaś rodzaj szczególnego uwielbienia nieletnich, jest powszechnie znane. Jest też przedmiotem rozlicznych procesów, a nawet przyczyną upadku niektórych parafii, zwłaszcza w krajach, gdzie Wojtyły na pomnikach nie stawiają >>>.

¤ Zmarł Artur Górski, wielce zasłużony w krzewieniu zabobonu i pisokracji poseł wiadomej formacji. Jeśli przyjąć tezę, iż „był oddany bogu”, to ewidentnie jednak temu bogu musiał się czymś narazić. Jest więc kolejną ofiara mściwego boga. Z drugiej strony to kolejny namacalny dowód na to, że bóg pracuje na windowsie. Ilość błędów jakie robi (w tym i tych krytycznych) jest zastanawiająca. W każdym razie w Miedoni na Wiśle minus jeden >>>

¤ Nienarodzone dzieci czekają na decyzję marszałka! Banda trutni jednym słowem. Jeszcze się nie narodziły a już czegoś oczekują czegoś żądają. >>> Chodzi o to, że Kuchciński (taki gość udający marszałka sejmu) blokuje inicjatywę zmierzającą do całkowitego zakazu aborcji. Dopóki więc marszałek nie zmądrzeje, istoty będące efektem napoczęcia nie będą wychodziły z dziury. W przypadku dalszego oporu marszałka, zapowiadają strajk okupacyjny plus marsz nienarodzonych pod budynek sejmu >>>

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “ReadingLIST #14

 1. Ja pierdziu, Revel. Ale masz życiowy napęd do czytania „prasy rozrywkowej”. polonia christiana, gazeta polska, niedziela…już dawno bym zdefekował z nadmiaru emocji związanych z kontaktem z takim źródłem informacji.

  1. Widzisz, w „mojej” prasie to ja mniej więcej wiem co napiszą, a w „ichniej” ni kuta. Zawsze jakieś zaskoczenie i ciekawe obserwacje i tym właśnie z wami chce się podzielić.

 2. To nie pękła ta opona wymieniona, ale inna, o której przyczynie pis-dnięcia tylko bóg osobisty Panaprezydentadudy wie. Ochrona jest zawsze rozmodlona: za nic nie odpowiada i niczym nie musi się interesować, bo Panprezydentduda pozostaje pod szczególną opieką swojego, prywatnego boga.

 3. Się panprezydentowi dudy nie chciało podnieść i przejść 150 metrów pod wyciąg to niech na centymetrowy „przedmiot” nie zwalają. Czterotonówką to te metry można jedynie na gąsienicach przejechać, a nie na oponach (nawet najlepszych).
  Pomyślności.

 4. Proponuję panududzie, zlecenie wykonania pociągu pancernego, na krajowe wycieczki na narty! Wzorem Adolfa H !
  Samochód opancerzony i to nie – oryginalny, a przerabiany, o wadze ok. 4 ton, NIE nadaje się na wycieczki po Polsce, a służyć ma jedynie do dojazdu: od lądowania samolotu/śmigłowca – do miejsca celowego!
  Poza tym: odrobinę skromności, długopisie kaczyńskiego!
  I szacunku dla publicznych pieniędzy – się dopraszam! Na narty nie musisz pan jeżdzić całą kawalkadą – wystarczy skromniej! Czego się boisz długopisie?
  Stanisław

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s