Wiadomości TVPis odzyskują widza

wiadomosci-160406-1000300

Lecące na łeb na szyje wyniki oglądalności głównego serwisu TVPis, wywiewają z telewizyjnych korytarzy resztki optymizmu.  Zdecydowano się przeto na podjęcie pilnych działań ratunkowych, aby – tu cytuje – „zastopować ten żenujący dla nas spadek oglądalności, a może nawet nieco go poprawić” (sic!). W związku z powyższym i mając na względzie poniższe, do partyjnych mas wysłano  okólnik, zobowiązujący  wszystkich członków PiS do obowiązkowego oglądania „Wiadomości”.  Nie jest bowiem żadnych zaskoczeniem, ani tym bardziej wiedzą tajemną, że pisiaki w swojej szarej i suczoburej masie,  oglądają przede wszystkim Fakty TVN. Prezesi wszelkiego szczebla i niezależnie od poziomu swego zdziczenia, orzekli więc,  że to się musi skończyć, bo nie po to odzyskiwali TVP, nie po to pacyfikowali informacje, nie po to rżnęli i nadal wyrzynają najsłabsze ogniwa systemu, żeby teraz nikt tego nie oglądał.

Może to co piszę brzmi jak kiepski żart, ale wierzcie mi,  PiS w pewnych kwestiach nie żartuje. Szuka też na gwałt (to przy okazji), nowych twarzy, bo stare kolaboracyjne oblicza Holeckiej, Ziemca i Adamczyka średnio się sprawdzają i wedle mędrców, znacząco wpływają na rozpaczliwe pikowanie w dół programu.

¤ REKOMENDOWANE :: Tak było dwa równo lata temu, czyli komedianci katolicy

Co więc na gorąco postanowiono?

Od dziś będąc członkiem PiS, masz obowiązek oglądania Wiadomości i masz obowiązek przypilnowania, aby wszyscy członkowie twojej rodziny również oglądali Wiadomości.  Jeśli sąsiad nie ogląda Wiadomości, przekonaj go żeby oglądał, jeśli nie daje się przekonać – zmuś go, jeśli nie da się zmusić – donieś na niego. Bądź Polakiem Lepszego Sortu, podpierdol sąsiada!

Ale nie myśl pisiaku że sam jesteś jednak bezkarny, bo ciebie też ktoś skontroluje. Bowiem żeby towarzystwo za pysk lepiej chwycić, zdyscyplinować  i zniechęcić  do kombinowania – że to niby pilnie oglądają a nie oglądają – co tydzień w podstawowych komórkach partyjnych, będą przeprowadzane sprawdziany z wiedzy o zawartości Wiadomości.  Członkowie ścisłego kierownictwa partii i rządu, podlegać będą wyrywkowo sprawdzianom codziennym. Wiemy na przykład, że dziś wczesnym rankiem,  egzamin ze znajomości wczorajszego wydania Wiadomości zdawali ministrowie Ziobro, Radziwiłł i Jackiewicz,  a także prezesi Jasiński oraz… Kurski, który wedle plotek wypadł najgorzej. W ogóle nie kumał o czym wczoraj informowano w programie. Jego programie!

Nikt niestety nie wie, kto zostanie wylosowany do sprawdzianu na jutrzejszy ranek. Dzisiejsze ofiary sprawdzianu dostały smsa w tej sprawie parę minut po godzinie piętej rano. Mieli się stawić na 7.30 w siedzibie  na Nowogrodzkiej i dopiero tam się dowiedzieli o faktycznym celu wizyty. Jutro może to być ktokolwiek, kogo prezes wieczorem wylosuje a Brudziński bladym świtem wyesemesuje. Szydło odwołała ponoć wszystkie dzisiejsze spotkania by skupić się tylko na przejrzeniu i przyswojeniu sobie wiedzy z zaległych wydań Wiadomości. Tak na wszelki wypadek, gdyby prezes zapytali o to co było dwa dni temu. Jak widać PiS jak się bawi, to na całego!