Donos obywatelski

stankiewicz-160410-1000300
TOL Foto :: lży ludzi niczym Urban, ale niestety, nie ma jego klasy

icon-aircrash-55Przy okazji dzisiejszej celebracji, chcąc nie chcąc ujawniony został stan zdrowia niektórych celebrantów. Najgorzej ocenić należy stan zdrowia (a i urody, bo to zwykle idzie to w parze) pani Ewy Stankiewicz. Straszna choroba (schizofrenia smoleńska) która ją dopadła, dosłownie spustoszyła jej głowę. Od zawsze wiedzieliśmy, że jest z nią źle, ale przez myśl nam nawet nie przeszło, że jest aż tak tragicznie. I nie to, że coś tu zmyślam, bowiem agonię owej damy obserwować mogły setki widzów TVPInfo. Są więc świadkowie.

Jeśli chodzi o objawy, to posłużę się cytatem:

„Jeżeli wspólnota narodowa pozwala na śmierć prezydenta, czyli głowy państwa, i nie tylko ludzie odpowiedzialni za to nie ponoszą kary, nie zasługuje na istnienie w postaci państwa. (…) Tu należy się najwyższa kara, ten człowiek powinien ponieść najwyższą karę, specjalnie przywróconą do prawodawstwa polskiego w tej sprawie. Mówię tutaj o Donaldzie Tusku.“

No, tak mniej więcej to wyglądało, a było jeszcze gorzej, ale nie cytuję, bo podejrzewam że od czasu do czasu wpadają tu osoby nieletnie, które pewnych rzeczy czytać nie powinny.

Wedle plotek, kilku widzów wezwało do telewizji karetkę ze szpitala w Tworkach, ale ta niestety utknęła w korku. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że pacjentka oddaliła się juz z Jasnej w niewiadomym kierunku. Jeśli ktokolwiek by ją widział, lub ktokolwiek by wiedział gdzie się ukrywa, proszę nie wzywać policji tylko rosłych sanitariuszy.