Zemsta czy przyzwoitość?

icon-tol-blue-160321-60Manipulator Niezależna.pl krzyczy tytułem: „TVN kończy współpracę z Legią Warszawa. Zemsta za transparent?“. I to właśnie dziś nieco mnie rozbawiło. No, bo tak… Po pierwsze Niezależna dowodzi, po raz kolejny zresztą, że jest faktycznie niezależna. Niezależna od czegokolwiek, zwłaszcza zaś od rozumu. To patologiczni idioci, ale w Polsce tak ciagle jeszcze jest i na tym polega demokracja, że idioci również mogą pisać i publikować, choćby w internecie. Przynajmniej przez czas jakiś jeszcze, bo za chwilę zdaje się tylko idioci będą mogli pisać, inni zamilkną.

Po drugie, a to wiąże się chcąc nie chcąc z pierwszym, gdyby redaktorzy Niezależnej mieli choć trochę owych szarych komórek, których jak ustaliliśmy nie mają, to skumali by z łatwością, że wycofanie się TVN ze współpracy z Legią, to kwestia nie zemsty, tylko zwyczajnej, najzwyczajniejszej w świecie przyzwoitości. Każda firma by tak zrobiła, nie tylko TVN. Zadawanie się z bandytami a przy okazji kretynami i wspieranie klubu wspierającego bandyterkę, nie leży w interesie żadnej normalnej firmy, bo znacząco ciąży na jej wizerunku i dobrym imieniu. To wydaje się logiczne i zupełnie oczywiste. Ale z drugiej strony cóż Niezależna może wiedzieć o przyzwoitości? Brak rozumu i przyzwoitości zazwyczaj idą w parze.

legia-transparent-160516-650

Nie chwytającym rzeczywistości przypominam, że w całej tej historii chodzi o ów słynny transparent. Ten z hasłem „KOD, Nowoczesna, „GW”, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice!”. Jak na razie wszyscy łącznie z Legia umywają ręce, dobrze więc że ktoś jednak zareagował, szkoda tylko że nie była to też prokuratura. No, ale jaki prokurator generalny, taka też generalnie postawa prokuratury.

Inną sprawą jest, iż tak w ogóle Legii i jej stadionowi już sporo się za uszami uzbierało, na tyle sporo czyli dużo, żeby wreszcie znalazł się jakiś odważny co porządek zrobi, postawi tamę i zamknie ten burdel na Łazienkowskiej na amen.  Tak trzeba walczyć z nierządem. TVN-owi gratuluje odwagi, ale wieszczę jednocześnie problemy, bo zblatowana z kibolstwem władza, tak łatwo tego typu zniewag nie odpuszcza.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Zemsta czy przyzwoitość?

  1. Placek kaczyński na to hasło nie zareagował, prawdopodobnie jest inicjatorem, albo przynajmniej bardzo mu się to podoba.
    Od bońka nie można wymagać myślenia, on jest Rudy Murzyn.

  2. Y.M. napisał wyczerpującą …Osobiście , jako były sportowiec i Warszawiak od paru pokoleń mogę tylko stwierdzić , że ,,LEGII ” nie lubię ponieważ chujowo grają . O kibicach nie wspomnę bo to ,,Mendy ”

    1. Andrea, zawsze czekam co ty, napiszesz na tym blogu.:) Zgadzam się z tobą pomimo, że to nie mój język:)))Gospodarz też mi pasuje:)))

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s