Czy Szewczak dogodzi Pawlickiemu?

pawlicki-szewczak-160528-1000500

Pan Maciej Pawlicki, jak sam o sobie pisze: producent telewizyjny i filmowy oraz reżyser (przypominam przy okazji, że to scenarzysta i producent nieemitowalnego gniota pt „Smoleńsk“), z wielkim zaangażowaniem lobbuje za tym, by nowym szefem Komisji Nadzoru Finansowego został niejaki Janusz Szewczak. Rozumiem rozdygotanie pana Pawlickiego, ale kompletnie nie rozumiem czemu szefem ważnego organu ma zostać ów Szewczak, a więc człowiek o kondycji psychicznej nie najwyższego sortu.

Oczywiście wiem, że teraz taka moda, że to najlepszy czas i żniwa dla wariatów, że każdy wariat musi dostać jakiś ochłap, choćby dlatego by pomóc innym, czekającym w kolejce wariatom i żeby wreszcie poczuć się dowartościowanym, ale panie i panowie błagam nie przesadzajcie! Oddając KNF Szewczakowi to tak, jakby dyrektorowanie domu dziecka oddać Trynkiewiczowi.

Zostawmy jednak pana Szewczaka (przynajmniej na razie) i zastanówmy się o co tak naprawdę chodzi panu Pawlickiemu.

Ależ to banalnie proste!

» ZOBACZ DZISIAJ :: Mamy już Idiotę Roku 2016. Trudno będzie go pokonać!

Pan Pawlicki to jak doskonale wiecie, prominentny w tej chwili frankowicz, to rzec można frankowy celebryta, upominający się od dłuższego czasu o to, by jego gigantyczny kredyt spłacali Polacy nie zaś on sam.

Nie po to na plecach Kaczyńskiego wstał wreszcie z kolan, by teraz musiał spłacać jakieś kredyty, nie po to walczył o wolną Polskę, wolne media i wolną kulturę z misją, by pierdolić się z jakimiś odsetkami, ratami i temu podobnymi duperelami. Naród w uznaniu jego zasług i doceniając jego poświęcenie, powinien mu się odwdzięczyć wzięciem spłaty jego kredytu na własne barki. Ot i wszystko.

Żeby ten stan finansowej nirwany osiągnąć, kolega Pawlicki popiera wszystkich tych kolegów, którzy są w stanie nie tylko to obiecać, ale i wcielić w życie. Niestety, na razie nic nie wyszło z obietnic i zapewnień pana Dudy (upsss, cóż za niemiłe zaskoczenie), stąd też nagłe schłodzenie, żeby nie powiedzieć zmrożenie stosunków z kolegą Andrzejem. Wyrazy sympatii i uwielbienia kolega Maciej przerzucił więc na kolegę Janusza, bo przecież nikt tak barwnie i tak przekonywująco nie pisze o banksterach, jak ów Janusz właśnie i nikt tak nie potrafi oczarować bezmyślnych kredytobiorców jak on. To jest właśnie ta kolejna wielka nadzieja pana Pawlickiego na uniknięcie spłat zaciągniętych zobowiązań, branych bez głowy, bez zastanowienia i bez opamiętania kredytów. Czy będzie dobra zmiana i czy razem dadzą radę?

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Czy Szewczak dogodzi Pawlickiemu?

 1. ‚Światowiec” – Pawlicki powinien wiedzieć, że wzięcie kredytu, w walucie obcej / w tym wypadku – we frankach szwajcarskich /, jest ZAWSZE obarczone ryzykiem zmian kursowych, w stosunku do waluty rodzimej!
  Jeśli tego nie wiedział – jest idiotą!
  Jestem, wrogiem jakiejkolwiek formy pomocy – dla ” frankowiczów „. Bo kłopoty mają na swoje życzenie.
  Niech Pawlickiemu – kaczor pomoże, z własnych ” oszczędności ” ! W końcu Pawlicki robił co mógł, żeby zasłużyć na miano prezesowego podnóżka!
  Stanisław

 2. To konsekwentny ciąg dalszy „dojnej zmiany” – „Prawa” i „Sprawiedliwości”.
  Mamy już Grzegorza Biereckiego, władcę absolutnego sieci SKOK i multimilionera, odpowiedzialnego za aferalny stan bankrutujących Kas, do których dopłacamy i będziemy długo jeszcze dopłacać grube miliardy. Ów „specjalista” jest oczywiście przewodniczącym senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych !!
  Mamy też Stanisława Piotrowicza – komunistycznego prokuratora stanu wojennego, do tego również broniącego przed więzieniem wraz z abepe Michalikiem wieloletniego pedofila, proboszcza z Tylawy Michała Moskwę. Ten z kolei osobnik – Piotrowicz jest w sejmie szefem Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka !! ( chyba praw księży do gwałcenia dzieci ;-().
  Teraz, jak czytamy, do „skoku” na nasze kieszenie szykowany jest główny księgowy tychże przestępczych SKOK-ów Janusz Szewczak, którego podobizna „ozdabiała” przez lata jego artykuły w prasie lobbujące za SKOK-ami.
  Przypomnieć wypada, że prezydent Du.a pracując dla prezydęta L. Kaczyńskiego ostro działał w kierunku nie objęcia SKOK-ów nadzorem Państwa.
  Czysty Orwell.
  Wszystko jasne.
  Prawe i sprawiedliwe.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s