I bądź tu gościnny!

icon-justfuckthem-55Bardzo mnie ucieszyło, że komentator Szpakowski, zauważył to co i ja zauważyłem, że „holenderscy obrońcy przeszkadzają naszym w rozgrywaniu piłki“. No patrzcie do czego to doszło! Zapraszamy do nas, do kraju, jakiś holenderskich obsrańców, w tym paru czarnych (kij wie kim oni są, skąd pochodzą jakiej są wiary i jakie mają zamiary), udzielamy im gościny, wpuszczamy łaskawie na zadbany, niczym mazowieckie pola stadion, pozwalamy deptać naszą zieloną polską trawę (ewidentny dar od pana bozi), nieba im słowem uchylamy, a oni nie potrafią się zachować. Nie dość, że nie są u siebie, to jeszcze przeszkadzają. A kiedy chłopaki po tych paru minutach odpocząć chcieli, to im te pomarańczowe chujki piłkę zabrali i do bramki wbili. No, tak to my się bawić nie będziemy, takiej Europy to my nie chcemy.

Advertisements

Opublikował/a

Wszystkie opisywane tu wydarzenia są jedynie wytworem mojej fantazji a nie istniejące fakty zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie nieznanych i nieszanowanych jest jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

3 thoughts on “I bądź tu gościnny!

  1. Kadra ,,nadmuchanych balonów ” . Znam się bo sam grałem …Kiedyś atrybutem dobrego piłkarza była szybkość , kondycja i technika . Dzisiaj liczy się w jakim klubie gra i ile zarabia …piłkarskie dno , przereklamowane gwiazdy .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s