Nowotarska zbrodnia ludobójstwa

basen-nowytarg-sex-160706-1000500

Lubuję się w wyciąganiu rodzynek po polsku. To jasne. Każdy tego typu sygnał staram się po swojemu odnotować, po to by zapisały się w pamięci potomnych. Żeby kiedyś wiedzieli jakimi głupkami bywali ich przodkowie, przynajmniej niektórzy. Rzecz znów dotyczy Małopolski, co nie powinno raczej już budzić zdziwienia, a jedynie rozbawienie. Bo naprawdę i tym razem jest do śmiechu.
Jest oto takie niewielkie miasto Nowy Targ, coś około 30 tysięcy dusz z niewielkim hakiem, małopolskie z definicji, podhalańskie z charakteru. I w tym mieście jakiś czas temu odkryto poważną aferę, szczerze mówiąc ocierającą się o ludobójstwo.

Na sesji rady miasta głos zabrała radna Bogusława Korwin, niestety nie z PiS bo niezrzeszona, ale tak samo pryncypialna. Pani radna orzekła, że na tamtejszym dopiero co otwartym basenie doszło do niewyobrażalnego przestępstwa, bowiem w wodzie znaleziono… plemniki. Radna była tym wyjątkowo zbulwersowana, choćby dlatego, że po raz pierwszy w życiu widziała plemniki. Wezwała do natychmiastowego wyjaśnienia tego skandalu, więc policja pospołu z prokuraturą zdaje się zaczęły szukać sprawcy a precyzyjniej mówiąc właściciela nieszczęsnych, brutalnie potopionych w basenie plemników.

Tak drodzy państwo, nie bójmy użyć się tych słów: w Nowym Targu doszło do morderstwa, do zbrodni ludobójstwa jeszcze nie napoczętego człowieka. Z tych plemników mogło zrodzić się przecież nowe życie, nowy, dobry i szczęśliwy Polak, patriota i katolik, tymczasem ktoś tego nienapoczętego Polaka utopił, nie dał mu szansy życia, nie zawahał się przed zbrodnią.

Tropów jest kilka, podejrzanych przynajmniej dwóch.

W oczekiwaniu na ujęcie sprawcy  (sprawa się ślimaczy), władze miasta przy aktywnym współudziale radnej Korwin, organizują na dniach uroczysty pogrzeb wyłowionych z basenu plemników, złożonych dotąd jako dowód zbrodni w sejfie miejscowego oberpolicmajstra. Istnieje też wersja, że plemników nie znaleziono, że istnieją one tylko w chorej głowie chorej radnej, ale przyjmijmy wersję wygodniejszą i lepiej brzmiącą w tekście. No więc planowana uroczystość będzie skromna, na miarę skromnego budżetu miasta a władze przygnębione i zbulwersowane skandalem, który rozegrał się w podległej im palcówce, apelują o nieskładanie kondolencji, prosząc jednoczenie o modlitwę nad niedoszłymi duszami niedoszłych poczętych. A w ogóle wyobrażacie sobie państwo skalę tej zbrodni, rozmiar tego nowotarskiego holokaustu? Odłowiono z basenu lekko licząc kilka milionów plemników, każdy plemnik to praktycznie jedno ludzkie życie… Czyż nie jest to przerażające!

nowytarg-plywalnia-160606-1000500
miejsce przestępstwa, odrażającej zbrodni ludobójstwa

icon-update-55Na najbliższej sesji rady miejskiej prawdopodobnie podjęta zostanie, jednogłośnie uchwała, o nadaniu pływalni nazwy i patrona. Od teraz będzie to „Basen miejski im. Dzieciątka Nienapoczętego”. Będzie to też miejsce pamięci narodowej, udostępnione do zwiedzania. Skansen znajduje się na na Placu Evry zaraz koło Biedronki i Szkoły Nr 11. Zapraszamy do zwiedzania.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

19 thoughts on “Nowotarska zbrodnia ludobójstwa

 1. Można by jakiś pomniczek ,,pierdolnąć ” przed basenem … A tych dwóch księży co się ,,dymali ” w basenie powinni wyświęcić … Głupia radna …mogła wykąpać się w basenie bez majtek , może by w końcu zaskoczyła …miała darmowe In vitro .

 2. […] rozegrał się w podległej im p a l c ó w c e – boska literówka! Godna litrówki z jakimś godnym płynem (że tak się wyrażę…).

  1. to nie literówka…:) Cieszymy się że ktoś na to wpadł. Pzdro

 3. O matko …A mój znajomy, bardzo doświadczony prawnik już hola hola lat temu mawiał, że z tymi kobietami zawsze jest coś nie tak… Że są albo niedokopulowane, albo przekopulowane…Wtedy, jako że to przyjaciel, nazywałam go tylko, bardzo delikatnie „męską, szowinistyczną świnią”, ale teraz martwię się, że mógł mieć rację …

  1. Zwinko !!!! Hola….hola….Są jeszcze kobiety nienapoczęte – inaczej : niepokalane. Tym dopiero bije na mózg !!! Kilka takich działa na Wiejskiej i okolicach.

  2. Zważywszy „gorąc” z tego miejsca bijący i jego … hmmm, duchowe zaplecze można pokusić się o podejrzenie, że to konsekrowane dziewice i… wdowy, bo taka osobliwość też przecież w przyrodzie występuje…

 4. Żadne życie niepoczęte. Basen powinien nosić imię Basen Zamordowanych Plemników. Ciekawe czy piasku wystarczy na wystawienie pomnika każdemu zamordowanemu w tak przyjemnych basenowych okolicznościach plemników. Wszak samych basenów jest na świecie miliony a z basenami pod łóżkiem setki milionów. Amen.
  PS.
  Wiara przenosi góry, to i piasek rozmnoży.

  1. wpisz sobie Alicjo do googla temat – nowy targ – basen – plemniki – a znajdziesz. To nie żart niestety 😦 Acz Autor nie byłby by sobą gdyby nie poddał go lekkiemu zdaje się tunningowi. Fraza z pogrzebem i imieniem to chyba ściema, acz na swój sposób urocza.

 5. Nawet sie nie zdziwie, jezeli wprowadza obowiazkowa masturbacje przed wejsciem do basenu, a plemniki oddawac beda do Centralnego Katolicko-Narodowego Banku Nasienia.

 6. Przeraziłem się i oniemiałem – ja wielokrotny „morderca”. I robię to z wielką przyjemnością. Coś ze mną jest nie tak!!!!!!!!

 7. „Każdy niewykorzystany polski plemnik, w celu stworzenia zygoty, to: woda/nomen omen/ na młyn zachodnioniemieckiego imperializmu…”
  To parafraza z przemówienia tow. Gomułki.
  Dziwnie zbieżna z wydarzeniami opisywanymi przez Gospodarza:)))
  Pod rządami pis-lamistów – Polska staje się debilem europejskim.
  Stanisław

 8. I tu nasuwa się pytanie:
  Co robił prezes wszystkich prezesów ze swoimi plemnikami? Kotu podarował?
  Stanisław

  1. A mnie nurtuje jeszcze inny problem, a mianowicie, jak radna rozpoznala te plemniki w wodzie? Nawet przy +12 dioptrii byloby trudno. Wychodzi mi wiec, ze musiala sie woda zachlystnac. 😉

  2. @Jolcia – no nas też bardzo nurtuje pytanie jak można rozpoznać coś czego się nigdy na oczy nie widziało

 9. Rzeczone plemniki to pływały motylkiem czy crawlem ? A może po-krytą żabką w fantasmagoriach radnej? Teraz centrum kopulacyjne, pardon kąpielowe należy ozdobić marmurową tablicą upamietniającą poległe plemniki. Gminna speckomisja zbada teren na obecność trotylu.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s