Szczytowanie

szczyt-160607-1000500

Od dziś w praktyce Warszawa jest twierdzą nie do zdobycia, przede wszystkim dla swoich mieszkańców. To cud, że nie wysiedlono przynajmniej całej Saskiej Kępy, dając lokatorom dwadzieścia minut na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy w jedną walizkę i natychmiastowe opuszczenie mieszkań. Prawdopodobnie ktoś o tym zwyczajnie zapomniał. A przecież wiadomo jaki niebezpieczny element na tej Saskiej Kępie mieszka. Wszystko zaś, całe to zamieszanie to przez kuriozalną decyzję nieodpowiedzialnych fantastów. Żeby towarzyski spęd znudzonych członków owego Klubu Wesołego Szampana i Schłodzonej Whisky zrobić w samym centrum i tak zwyczajowo niedrożnego miasta, no to trzeba mieć nieźle tu i tam poprzestawiane. Zmierzam do tego, że do popitki i swobodnej dyskusji o pogodzie, w tym planach na wakacje, najlepsze są knajpy i to na uboczu. 

Generalnie więc moja opinia jest taka, że tak jak nie mam nic przeciwko NATO, tak jednocześnie cały ten Szczyt to po mojemu [ ———–] i dupa do kwadratu. Przeciętny Polak i każdy jako tako normalny ma [ ———- ] i w związku z tym nikt nam nie udowodni ani nas nie przekona, że to [————-]. Całe to [———– ] towarzystwo i cały ten szczytopomysł, to [ ———– ] i niechaj czym prędzej cmokną się w pewną część ciała. Dla swojego dobra i naszej radości. Nie muszę dowodzić jak w związku z tym się cieszymy i jak bardzo chwalimy i pod niebiosa wynosimy tych, [ —————- ]. Tak właśnie się kurwa cieszymy! Zaś jeśli ktoś myśli inaczej to nie odróżnia [ ———–] a w związku z tym naraża się na [———- ] co nie zmienia postaci rzeczy, że najbardziej ze Szczytu szczytują organizatorzy. I kto powiedział, że życie w Warszawie jest nudne? Rzec można, Warszawa stolicą wolnego świata!

Podsumowując [ ———————————————————— ].

 

icon-update-55Aha, w związku z mnożącymi się pytaniami, także tych panów co to pytają zawodowo, te wszystkie nawiasy są po to, aby niepotrzebnie nie narażać na szwank i nie daj boże nie ośmieszać polskiej polityki bezpieczeństwa nie tylko międzynarodowego w tak ważnym dla niej momencie.  Życzę Wam miłego dnia.