Szorty miss Derwish (6)

icon-reba-derwisz-80
Powered byReba

Turki sprawnie manipulują faktami i atakują media które te manipulacje usiłują naprostować. Z całą mocą należy więc podkreślić, że prawdy do końca nie da się zmanipulować, tak jak Turkom się wydaje, że zmanipulować można. Nawet bowiem dziecko jako tako obeznane z rzeczywistością dziś rozumie, że turecki zamach stanu był zwykłą ściemą przygotowana przez Erdogana. Ściema ma służyć zaciągnięciu kagańca na amen i wyeliminowaniu raz na zawsze wszelkich niewygodnych dyktatorowi ludzi. Zamach to pretekst do brutalnego pozbycia się wszelakiej opozycji. I mogą sobie Turki protestować ile chcą, bo to, że połowa ludzi u nich jest zmanipulowana, nie znaczy, że reszta cywilizowanego świata na te manipulacje jest nieodporna. Turcy prowadzący knajpę tuż obok mojego domu, to potwierdzają i tak myślą, ale mogą sobie na to pozwolić bo na razie są poza zasięgiem bandytów z bezpieki Erdogana. Poza tym sądząc po efektach, to Turkom dużo lepiej wychodzą rozprawy z Ormianami i Kurdami niźli zamachy. ♦ Mówię i piszę jak jest, i nie ma to tamto…(Yafo IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Szorty miss Derwish (6)

  1. W Polsce Kaczor zaraz zrobi to samo. Ma do tego już narzędzia. Ten złamas zrobi nam tu druga Turcję.

  2. Tak turki to som straszne zlamasy.Im wychodza tylko ludobujstwa i Ormian i Kurdow.Ale tego bandziora erdogana nie moga zalatwicz.Sa podobni niestety do polakow ci tez nie moga rozprawic sie i pisomanami.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s