Forum pijarowskich samobójców

Z rosnącym zainteresowaniem, ale też zdziwieniem, obserwuję jak ciekawe kiedyś forum ekonomiczne w Krynicy stacza się na dno i staje się własną karykaturą. Objawy śmierci w pełni ujawniły się rok temu, kiedy to ni z gruchy ni z pietruchy człowiekiem roku zrobiono Kaczyńskiego. Dopełnieniem zaś jest tegoroczny, ten sam tytuł, dla węgierskiego dyktatorka i człowiek przeróżnych, nie najwyższych lotów właściwości. No, ale ponieważ jest to w gruncie rzeczy prywatna impreza biznesmena Berdychowskiego, więc mogą sobie w sumie przyznawać jakie chcą nagrody, jakim chcą patafianom.

Obserwując tegoroczną listę obecności, w Krynicy nie pojawił się nikt, kto po pierwsze dba o swój wizerunek i nie chce być pomawiany o kolaboracyjne ciągoty, a po drugie chce uchodzić za człowiek poważnego. Bo jechać dziś do Krynicy i uczestniczyć w tym cyrku, znaczy dobrowolnie i świadomie się kompromitować i wystawiać na strzał. Czyli można, ale po co.

I nawet jeśli do Krynicy miałoby jakoby zjechać 3 tysiące gości, to po mojemu nie problem jest w ilości, ale w jakości. Przeto nie zmieniam zdania, że krótki nawet pobyt w gronie brunatnych populistów, oraz zagorzałych i zawziętych niejednokrotnie wylizywaczy dupy i kaczych jajek, nie jest w żadnym wypadku powodem do dumy.

Jadąc do Krynicy, robisz to wbrew rozsądkowi i na własną odpowiedzialność. Sam sobie czynisz nieprzyzwoitość. Pamiętaj tylko żeby się tym nie chwalić!

Zaznaczam, że jest to jedynie moja prywatna dygresja i prywatne zdanie, do którego mam prawo, na temat imprezy o coraz bardziej niejasnych intencjach, organizowanej w pięknym co prawda mieście, ale przez coraz mniej pięknych ludzi, w tym biznesmena chorągiewkę. Cytując te opinię narażasz się na hejt. Można ją rozpowszechniać, ale wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “Forum pijarowskich samobójców

  1. …nie tylko narażasz się na hejt, ale także na oskarżenie o hejt – miejmy jakąś wyrozumiałość dla ludzi, którzy nie wiedzą, co czynią…

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s