POLICJA GEOLOGICZNA. Czyli kogoś pojebało

straz-geologiczna-160921-1200600

To że pispaństwo – jeśli tylko w jakiś sposób nie zostanie zatrzymane – szykuje nam jeden wielki obóz koncentracyjny, to już prawie pewne. A żeby nas sprawnie z czasem wyłapać i pozamykać, potrzebuje do tego wszelakich policji o możliwie szerokich uprawnieniach. Coraz nowszych, coraz liczniejszych i coraz bardziej absurdalnych. Mamy już przeto przynajmniej dwa wywiady i tyleż kontrwywiadów, ABW, CBA i CBŚ, Policję Skarbową, Policję Rzeczną i Niedorzeczną, Policję Celną, Leśną, Transportową, Drogową i Kryminalną, zaczątki zinstytucjonalizowanej policji politycznej, oraz nowy, właśnie planowany twór zwany Służbą Geologiczną, ale z racji uprawnień będący najzwyczajniejszą i kolejną policją.

Straż Geologiczna – przyznacie, że na pozór niewinna to nazwa – będzie umundurowana, będzie miała prawo noszenia „broni palnej długiej i krótkiej, kajdanek zakładanych na ręce, palki służbowej, ręcznego miotacza substancji obezwładniających oraz przedmiotów przeznaczonych do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej”.

Będzie też mogła dokonywać pościgów i zatrzymań, będzie mogła przeszukiwać pomieszczenia i bagaże, rewidować ludzi, zatrzymywać pojazdy do kontroli, karać mandatami, a także – uwaga – będzie miała prawo obserwowania i rejestrowania czyli nagrywania „zdarzeń w przypadku, gdy czynności te są niezbędne do wykonywania zadań oraz w celu utrwalania dowodów popełnienia przestępstwa lub wykroczenia”.

Czyli nazwijmy to po imieniu, będzie miała najzwyczajniejsze prawo do podsłuchiwania was, jeśli tylko zapragnie. Będziesz też musiał dumny obywateli tego pierdolniętego kraju, udzielić im bezwzględnej pomocy jeśli jej zażądają (np. udostępnienia samochodu), a jeśli odmówisz, to zostaniesz za tę odmowę ukarany. A potem Konzentrationslager Wronki!

No to co to kurwa jest, jak nie policja i to jeszcze wyjątkowo niebezpieczna?!

A wszystko to po to o ironio, by walczyć z nielegalnym wydobyciem i handlem węglem, piaskiem, czy bursztynem. Kurwa, przecież to jest nie do uwierzenia! Kogoś ewidentnie pojebało, to jasne i oczywiste!

Ponieważ za projektem stoi ministerstwo ochrony środowiska, więc już wiemy, że owym pojebanym jest z pewnością minister Szyszko, co szczerze mówiąc nie jest żadnym zaskoczeniem, a kolejnym potwierdzeniem owego smutnego faktu.  Panie i Panowie, rządzą nami wariaci, schizofrenicy i psychopaci, począwszy od Maciory a skończywszy na tym patentowym wręcz debilu Szyszce.  Jednym słowem pięknych czasów dożyliśmy.