Nigdy nie za dużo Suskich

Niezmiennie dziwi mnie konsekwencja z jaką PiS nieustannie strzela sobie w stopę. No, bo publiczne przypominanie ni z gruchy ni z pietruchy o kawalerskim stanie Kaczyńskiego, jest niczym innym jak owym widowiskowym oddaniem salwy w kierunku własnej nogi. Obojętnie co by te ichnie pijarowce nie wymyślili, zawsze obróci się to przeciwko nim.

Nie inaczej jest i teraz. Miało być poważnie a wyszło jak zwykle śmiesznie i wyjątkowo żałośnie. PiS i Kaczyński znów stali się pośmiewiskiem i przedmiotem niewybrednych żartów. Całe nieszczęście polega zazwyczaj też na tym, iż głos w sprawach ważnych w tym i wizerunkowych, zabierają ludzie bez wizerunku i bez jakichkolwiek właściwości. Z reguły zwykli idioci, a oni pewnie chcą dobrze zaś wychodzi dramatycznie beznadziejnie.

Jeśli więc za uzasadnianie istoty i przyczyn kawalerskiego stanu Kaczyńskiego zabiera się Suski, no to od razu wiadomo, że będzie katastrofa. 

W Radiu Zet Suski z poważną jak sądzę miną i głosem łamiącym się ze wzruszenia, a także z poczucia niewątpliwej dumy, że jego właśnie obarczono taką misją, oznajmił wszem i wobec, że Kaczyński, tak bardzo chciał poświęcić się polityce, że na małżeństwo nie miał po prostu czasu.

„To wielki patriota, dla którego dobro Polski to najważniejsza rzecz w jego życiu (…) I sprawie tej poświęcił się całym życiem. Nie ożenił się, bo służył Polsce i nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał służąc Polsce”.

Suski jest oczywiście kretynem, który kompletnie nie kuma, że robienie sobie beki z jego prezesa, to ulubiony sport większości Polaków. A jak im się im jeszcze podaje na talerzu takie danie jak to powyżej, no to można przewidzieć, że beka będzie mega wielka.

Suski nawygadywał więc pierdół sądząc, że robi Prezesowi dobrze, że robi mu laskę jakiej nikt nigdy mu jeszcze nie zrobił, a tymczasem jak kraj długi i szeroki, lud kpi sobie, że oto parówa na miękko ugotowała parówę.

Oczywiście ja się z tego tylko cieszę, bo nic mi tak rano humoru nie poprawia, jak świadomość, że PiS gdzieś znów dał dupy. Szczerze im też gratuluję tych wszystkich Suskich, drżąc jedocześnie z obawy, czy aby dobrze o nich tam w tym PiSie dbają, odpowiednio karmią i przewijają, bo to prawdziwe skarby.

PiS gdyby te skarby stracił, byłby o wiele bardziej smutny, mniej śmieszny by był, a to ewidentna strata by była, zwłaszcza dla kabaretów. To kolejny zresztą dowód, że partia Kaczora podąża konsekwentnie drogą nieboszczki PZPR, która była równie śmieszna i takich towarzyszy „wiecie, rozumiecie” Suskich, też miała na kopy. To dzięki Suskim, bawimy się nieźle z nadzieją, iż wszystko co naprawdę śmieszne dopiero przed nami. No, bo jak  Polską rządzi niezdefiniowany seksualnie stary kawaler z objawami schizofrenii, rządzi pospołu ze zdefiniowanymi i zdiagnozowanymi kretynami, to wesoło być musi, wcześniej czy później.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Nigdy nie za dużo Suskich

  1. To już przewidział kardynał Richelieu:Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam.

  2. O ile pamiętam Suski kiedyś się wsławił „genetycznym patriotyzmem” potomków AK-owców. Potem z badań DNA wyszło, że on jest w dużej części Żmudzin albo Bułgar, a może Tatar. Miejmy nadzieję, że w PiS-ie przesuną więcej takich członków z ramienia na czoło.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s