Rozdał 500, wstrzymał słońce, ruszył ziemię

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że autorem przełomowego pomysłu 500+ był… Jarosław Kaczyński. W wywiadzie dla ŁRzeczpospolitej zakomunikowała to minister Rafalska. I mówiła to ze śmiertelną powagą.

„Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Podczas prac nad programem (…) proponowaliśmy bardziej ostrożne w skutkach finansowych propozycje. Wtedy Jarosław Kaczyński powiedział, że to nie jest program prorodzinny i że musi być śmielsze rozwiązanie, które polska rodzina odczuje natychmiast, co będzie zachętą do posiadania większej liczby dzieci”.

No cóż to ładny gest ze strony Rafalskiej i docenienie przewodniej siły wodza. Zaś co do programu… Na razie zamiast wzrostu pogłowia dzieci, rośnie nam spożycie alkoholu na głowę. Ale z tym sobie PiS poradzi, bo jest pomysł, czego minister Rafalska nie dopowiedziała, by w statystykach rozpicia uwzględniać tylko napoje powyżej 75 voltów.

Szykuje się też przewrót w teorii kopernikańskiej (a w zasadzie jej rewizja, w części dotyczącej autorstwa), bo  ostatnie badania naukowców którym z poglądami PiS jest po drodze wskazują, że to nie Kopernik „wstrzymał słońce ruszył ziemię”,  tylko Jarosław Kaczyński z pewną niewielką pomocą brata. Stało się to przez przypadek (pamiętajcie, że wiele wielkich odkryć miało miejsce przez przypadek) w roku 1962 we wsi Zapiecek, przy próbie zajumania przez braciszków Księżyca. 

Oznacza to, że wreszcie będzie można zlikwidować pomnik tego całego Kopernika na Krakowskim (swoją drogą do baby jakoś strasznie ten Kopernik podobny, takie gender obrzydliwe) i zastąpić go jakimś innym, bardziej na czasie. Sądzę, że na jednym krańcu Krakowskiego pomnik Lechowi postawimy za bohaterką śmierć a na drugim Jarosławowi za bohaterowie życie w stanie starokawalerskim.

Jak dobrze pamiętacie, mniej więcej ci sami naukowcy, ujawnili jakiś czas temu, że to nie Lech Wałęsa tylko Lech Kaczyński zorganizował i twardą ręką prowadził Solidarność. Do niedawna prawda ta był pieczołowicie skrywana przed społeczeństwem. On też ukrywał pod kołdrą (przy niewielkiej z kolei pomocy mamy) brata Jarosława, który dzięki temu nie został internowany i mógł w tym czasie zająć się skomplikowaną robotą wykradania własnych akt z bezpieki. Dzięki temu między innymi Rafalska i inni użyteczni idioci mogą teraz bezkarnie opowiadać z dupy wzięte historyjki. 

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “Rozdał 500, wstrzymał słońce, ruszył ziemię

 1. Zanim Ci odpowiedzą , to ja Ci wprzód „jak komu dobremu „powiem.
  To niewdzięczność w kraju się szerzy i do tego czarna.
  To po to „Jarosław Mądry” nakazał rozdawać „pincet + od drugiego” by te niewdzięcznice zamiast rodzic lub „leżeć i pachnieć”/Ty wiesz po co, a ja sie domyślam/ kupowały czarna odzież + majtki i staniki i szły na manifestacje, przeciw darczyńcy.
  A do tego w deszczu i pod parasolami ?A to są koszta,jak mawia Ferdek
  I marzły „na dworze’ /dla niektórych „na polu”/
  A przecież „zaprawdę powiadam Ci, właściwym i zbawiennym było” udać się do najbliższej „świątyni” wziąwszy wprzód coś białego i tam spokojnie /i w ciepełku/, wesprzeć modlitwą swoich pasterzy i przewodników duchowych, którzy robią wszystko by „nasze matki,nasze zony,nasze kochanki”/ich gospodynie tyz”/spokojnie w stanie uświęconym „prosto do nieba, czwórkami szły”
  No sam powiedz Czy to nie niewdzięczność i to czarna ?
  A ile to „umęczony suweren” straci „dobrych przykładów” „Niewiast uznanych za święte”, które to wbrew „przeciwnościom losu” postanowiły urodzić,zostały obwołane błogosławionymi, czy ,o radości ,za „święte”
  I pozbawiły suwerena możliwości, modlitw do swego oblicza, wyniesionego „na ołtarze”
  O cudach, za ich wstawiennictwem /oczywista oczywistość/już nie wspomnę.
  Rozumiesz Ty kobiety? Bo ja nie.
  Posłuchały szatanów/jak niegdyś w Raju/i okazały swa niewdzięczność swym dobroczyńcom,przewodnikom duchowym i pasterzom Jamen.
  Zaprawdę powiadam Ci, iż ta zguba idzie z bezbożnej Unii i tej bezbożnej Europy.Biada nam biada
  PS
  Jak Ci podszepną ze ta „roztropność mężów koscioła” ma naturę finansowa Bo to „co łaska,niemniej niz” za chrzciny,pogrzeby komunie ect nowo narodzonych oraz,pogrzeby ,msze wspominkowe za te co „czwórkami szły” to nie wierz, bo to plotka i „fałszywa propaganda” i to czarna.
  I chwała Błaszczykowskiemu, iż na te czarne niewdzięcznice, wypuścił swoje „poddziały zwarte wraz z psami ./czy jakoś tak, odwrotnie/
  Wszak wiadomo i to ze świętych ust”jak się kobiety nie bije, to jej wątroba gnije”
  Odpowiedz

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s