Celebrycka ustawka

No, to po mojemu mamy oto ustawkę. Mierny bardzo były piłkarzyna i prawdopodobnie najbardziej obciachowy bramkarz w historii polskiej piłki, dogadał się z podupadającym gwiazdorem telewizji,  że muszą coś wspólnie zrobić, żeby ratować niepokojąco w dół pikujące notowania. Podejmowane do tej w pojedynkę działania ratunkowe (zaaranżowane na chybcika małżeństwa), przyniosły mierny i raczej krótkotrwały rezultat. Chłopcy więc postanowili połączyć siły i wzajemnie, w sposób skoordynowany obrzucić się błotem, by w ten sposób utrzymać się na powierzchni. Do akcji zaangażowali swoje partnerki, co świadczy o równouprawnieniu kobiet w Polsce.

Kuba Wojewódzki przysrał więc w swoim stylu najnowszej, lekko ponoć tylko używanej żonie Majdana, a Majdan w drodze rewanżu przysrał  Wojewódzkiemu. Żonie Wojewódzkiego Renacie Kaczoruk przysrać za bardzo nie mógł, bo z racji wieku i słabej rozpoznawalności (to w zasadzie całkiem niechodzona, nie zużyta zanadto prawie nówka sztuka) niewielkie wzbudza emocje i zainteresowanie prawie zerowe.

Wojewódzki o Rozenek: „wkroczyła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej i rozpierdoliła małżeństwo Kraśków”.

Majdan do Wojewódzkiego: „Kubo, jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną”.

Dodajmy: na razie jest żoną Majdan, bo jak to będzie za rok nikt nie wie.

Może więc pomysł całej akcji promocyjnej nie jest zbyt wyszukany, a obelgi raczej cienkie i żałośnie przewidywalne, ale na razie pomysł chwycił, zaś tabloidy zawyły z zachwytu. Strony umowy uzgodniły też, że następnym krokiem będzie oczywiście proces, bo to w naturalny sposób przedłuży cały spektakl, będzie jego naturalnym zwieńczeniem, a co za tym idzie podtrzyma przez czas jakiś zainteresowanie na zadowalającym poziomie. 

Rozenek: „Kubo, szykuje się proces roku”

Majdan: „Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej”.

No i w ten oto prosty sposób interes przez jakiś czas będzie się kręcić.

Dzięki temu Majdan utrzyma się na topie i zrobi sobie dwie nowe dziary, Rozenkowa podciągnie sobie cycki (najwyższa pora, jeśli liczy jeszcze na jakieś towarzyskie sukcesy) a Wojewódzki kupi może kolejne używane Ferrari i koniecznie nową parę okularów.

Jak to nie wypali, to uzgodniono wariant awaryjny, czyli Wojewódzki, najlepiej w jakimś publicznym miejscu pobije Majdana (Majdan bierze na siebie ściągnięcie w odpowiednim czasie fotoreporterów), acz może być też odwrotnie, czyli ów Majdan sklepie twarz Wojewódzkiego, bo jest mocno już podtuczonym samczykiem, a Wojewódzki przy nim, mimo że w wieku przedemerytalnym, to nadal jednak chudzina i cherlak straszny. Nie ma szans.

I tak mniej więcej sprawy się mają. Ustawka jakich wiele.

majdan-rozenek-161014-800

wojewodzki-kaczoruk-161014-800

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “Celebrycka ustawka

  1. Kurcze, zaskoczyłeś mnie. Brak mi oddechu.. naprawdę chciałeś o tym pisać? Myślałam, że jesteś „parę szczebelków” wyżej.Mimo stylu, tak ogólnie. Przykro mi.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s