Celebrycka ustawka

wojewodzki-majdan-161014-1050600

No, to po mojemu mamy oto ustawkę. Mierny bardzo były piłkarzyna i prawdopodobnie najbardziej obciachowy bramkarz w historii polskiej piłki, dogadał się z podupadającym gwiazdorem telewizji,  że muszą coś wspólnie zrobić, żeby ratować niepokojąco w dół pikujące notowania. Podejmowane do tej w pojedynkę działania ratunkowe (zaaranżowane na chybcika małżeństwa), przyniosły mierny i raczej krótkotrwały rezultat. Chłopcy więc postanowili połączyć siły i wzajemnie, w sposób skoordynowany obrzucić się błotem, by w ten sposób utrzymać się na powierzchni. Do akcji zaangażowali swoje partnerki, co świadczy o równouprawnieniu kobiet w Polsce.

Kuba Wojewódzki przysrał więc w swoim stylu najnowszej, lekko ponoć tylko używanej żonie Majdana, a Majdan w drodze rewanżu przysrał  Wojewódzkiemu. Żonie Wojewódzkiego Renacie Kaczoruk przysrać za bardzo nie mógł, bo z racji wieku i słabej rozpoznawalności (to w zasadzie całkiem niechodzona, nie zużyta zanadto prawie nówka sztuka) niewielkie wzbudza emocje i zainteresowanie prawie zerowe.

Wojewódzki o Rozenek: „wkroczyła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej i rozpierdoliła małżeństwo Kraśków”.

Majdan do Wojewódzkiego: „Kubo, jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną”.

Dodajmy: na razie jest żoną Majdan, bo jak to będzie za rok nikt nie wie.

Może więc pomysł całej akcji promocyjnej nie jest zbyt wyszukany, a obelgi raczej cienkie i żałośnie przewidywalne, ale na razie pomysł chwycił, zaś tabloidy zawyły z zachwytu. Strony umowy uzgodniły też, że następnym krokiem będzie oczywiście proces, bo to w naturalny sposób przedłuży cały spektakl, będzie jego naturalnym zwieńczeniem, a co za tym idzie podtrzyma przez czas jakiś zainteresowanie na zadowalającym poziomie. 

Rozenek: „Kubo, szykuje się proces roku”

Majdan: „Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej”.

No i w ten oto prosty sposób interes przez jakiś czas będzie się kręcić.

Dzięki temu Majdan utrzyma się na topie i zrobi sobie dwie nowe dziary, Rozenkowa podciągnie sobie cycki (najwyższa pora, jeśli liczy jeszcze na jakieś towarzyskie sukcesy) a Wojewódzki kupi może kolejne używane Ferrari i koniecznie nową parę okularów.

Jak to nie wypali, to uzgodniono wariant awaryjny, czyli Wojewódzki, najlepiej w jakimś publicznym miejscu pobije Majdana (Majdan bierze na siebie ściągnięcie w odpowiednim czasie fotoreporterów), acz może być też odwrotnie, czyli ów Majdan sklepie twarz Wojewódzkiego, bo jest mocno już podtuczonym samczykiem, a Wojewódzki przy nim, mimo że w wieku przedemerytalnym, to nadal jednak chudzina i cherlak straszny. Nie ma szans.

I tak mniej więcej sprawy się mają. Ustawka jakich wiele.

majdan-rozenek-161014-800

wojewodzki-kaczoruk-161014-800