ZLIKWIDOWAĆ: Posypać wapnem i zakopać.

legia-161015-8151000

Nie ma co ukrywać, że to byłoby bardzo dobre i wyjątkowo rozsądne rozwiązanie. Po tym jak polscy, prawdziwi patrioci, czyli kibole wyklęci duma narodu, zdemolowali cześć Madrytu, federacja piłkarska rozważa wykluczenie Legii z rozgrywek Ligii Mistrzów.

Jedyna wątpliwość jaką można tu mieć, to dlaczego rozważa? Tu nie ma co rozważać! Legia na drugi dzień powinna być już za burtą, obciążona solidną karą w euro i z absolutnym zakazem udziału w jakichkolwiek europejskich rozgrywkach przynajmniej przez najbliższe 5 lat.

legia-madryt-161020-1200600

Oczywiście niektórzy oficjele klubowi próbują teraz odwracać kota ogonem, mętnie się tłumacząc, że to niby nie ich wina, że nie mogą brać odpowiedzialności za to co działo się poza stadionem. Że to przecież dymiła grupa wyrostków z którymi klub nie ma nic wspólnego. Nie wiadomo skąd się wzięli, jak dotarli do Madrytu i kim w ogóle oni są. Tyle że nikt w to chyba nie uwierzy.

Legia (choć nie tylko) w kwestii legitymizowania stadionowego i poza stadionowego bandytyzmu, ma tyle za pazurami, że można by tym brudem niejednego górnika obdzielić.

I zawsze słyszeliśmy to samo tłumaczenie: to nie my, to jacyś niezidentyfikowani goście którzy się pod nas podszywają i próbują nam zaszkodzić. W Polsce od lat i niezmiennie wszyscy dziwnie jakoś na to się nabierają, dobrze by było jednak, aby ci od piłki w Europie aż tak naiwni nie byli.

Izolacja wszelkimi dostępnymi metodami klubów które są zagrożeniem, których kibole (uwielbiani, czczeni i traktowani w kraju niczym jajko) mają rasizm wypisany na transparentach, sztandarach i twarzach, których bandyckie zachowania są chlebem powszednim, jest bezdyskusyjną koniecznością. Mam nadzieję że przynajmniej w tym wypadku federacja będzie konsekwentna i nie da się nabrać na szlochy paru cwaniaczków z Warszawy.

A swoją droga… Rzec by można, że w tym Madrycie nowa formacja pt Obrona Terytorialna, przeszła chrzest bojowy na terytorium wroga. Mam nadzieje że – w przeddzień święta niepodległości – posypią się awanse i zasłużone ordery. Rozumiem też, że pan Macierewicz a także Ziobro i Jaki, panują nad sytuacja. Panowie sytuacja jest poważna, bo ci z Europy znów nas Polaków chcą wydymać.