Jakubiak, WAL SIĘ!

Kukizowemu posłowi Jakubiakowie (to zdaje się ten od lurowatego piwa), Fejsbuk zablokował konto. Z powodu nader oczywistego, a mianowicie promowania treści niedozwolonych, o charakterze nazistowskim, quazifaszystowskim i narodowym.

To jest pewne zaskoczenie jednak, bo do niedawna tego typu żulia mogła bez ograniczeń hasać po fejsie, promując piece krematoryjne dla żydów, lesbijek, gejów i wszystkich innych, nie spełniających norm kanonu piękna odgórnie przez faszo-żulię ustanowionego.  Więc pochwalając działania Fejsa, pytam jednocześnie z wyrzutem, dlaczego tak późno?! Dlaczego pana Jakubiaka wyrżnęli dopiero teraz, skoro było można znacznie wcześniej.

W tym konkretnym przypadku, pan Jakubiak poległ, bowiem z premedytacją upowszechniał zdjęcia, promujące zakazane, narodowo-faszystowskie symbole. Propagował więc treści niedopuszczalne. Po kiego teraz drze mordę? No i w zasadzie to wszystko i nie ma co więcej tłumaczyć, bo sprawa jest nader oczywista.

Pan Jakubiak jest ani lepszy ani gorszy, ani pierwszy ani tym bardziej ostatni, zaś jeśli tego nie rozumie, to pytam się czy jest coś co on rozumie, co ogarnia swoim ufryzowanym czerepem.

Niestety, mimo, że nie tylko ja tłumacze mu te nadzwyczaj proste zasady, które obowiązują w niektórych mediach, on dalej swoje i dalej uważa się za lepszego i nietykalnego. Robi więc dym, i próbuje nawet nasłać na Fejsa ABW, bo jak twierdzi:

„…tu się zabrania w Polsce być dumnym z tego, że jesteśmy Polakami. Na to nie ma zgody, absolutnie. Będzie z Facebookiem akcja bez trzymanki (…) Takie godzenie w godność posła po pierwsze nie przystoi, a po drugie jest zwyczajnie ścigane prawem”. 

On, poseł – kurwa jego mać – najśmieszniejszej rzeczpospolitej (mała litera celowa) i jego godność posła… W Fejsbuku, na dźwięk nazwiska „Jakubiak” pewnie wszyscy w gacie srają.

No cóż, brutalna ale też banalna prawda jest taka, że pan Jakubiak jak chce, to niech się dyma własnym palcem. Bo dumnym to on sobie może być bez ograniczeń, kiedy chce i gdzie chce, ale jednocześnie nie ma przymusu bycia na Fejsie. Nikt siłą tam nie ciąga i nie rozlicza z nieobecności. Nie musi mamuśka pisać mu usprawiedliwienia, dlaczego syn na Fejsie profilu nie ma. Tam się jest, bo się chce, a jak już się chce, to trzeba przestrzegać zasad, które na tym podwórku ustanowił gospodarz. Pan Jakubiak jest biznesmen i doskonale wie, że jak mu ktoś będzie szczał do piwa (nie jestem pewien, czy tak właśnie nie jest), co raczej niezgodne jest z recepturą, to takiego kogoś po prostu wyrzuci z browaru na zbity pysk. Więc jak się gościu nie nie podoba na Fejsie, to wypad. Nie pisz zażaleń do Zuckerberga, tylko załóż se własnego fejsa, albo pejsa jak to cię bawi i pisz na nim co chcesz, acz nie za często, bo z wyobraźnia raczej krucho.

I tyle tylko mogę powiedzieć biednemu i skrzywdzonemu przez los i lewacki oczywiście Fejsbuk Jakubiakowi, który nikogo szczerze mówiąc nie obchodzi i którego pewnie wszyscy mają centralnie w dupie. No bo niby kim jest ten Jakubiak? Posłem, który ma godność? Rzeczpospolita umiera wprost z zażenowania.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

8 thoughts on “Jakubiak, WAL SIĘ!

  1. Dlaczego Pan kłamie? Jakubiakowi zablokowali konto za wrzucenie zdjęcia z biało czerwonymi flagami. Warto się zorientować o czym się pisze, zanim się napisze, by nie wyjść na durnia.

    1. Zablokowano mu konto nie za żadne tam biało czerwone flagi tylko za eksponowanie na profilu faszystowskich symboli. Plakat marszu niepodległości ze znakami faszystowskich organizacji które stoją z tym wydarzeniem, jest propagowaniem nacjonalizmu pospołu z faszyzmem. Więc to raczej pan mija się z prawda i koloruje rzeczywistość, by wstyd był mniejszy.

  2. „No bo niby kim jest ten Jakubiak?” Spójrz tylko na ten błysk w oku. Dziecięciem będąc w kolebce fujarkom się nie kłaniał. Husarzem jest po prostu, walczącym z lewacko-genderowym pedalstwem. Szyszaka zakładać nie musi jest bowiem dumnym właścicielem zakutej pały.

  3. Miałem odpisać jak to jest z tym durniem, i kto nim jest, ale w świetle zamieszczonych już w międzyczasie komentarzy, wydaje się to zbędne.

  4. Nie zamierzam brać całego Jakubiaka w obronę , ale akurat jego browary piwo warzą w miarę przyzwoite.

    1. Jakie są jego browary nie spojrzę nawet na jego piwo gdybym nawet umierał z pragnienia

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s